Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
moni: tak to je mi líto, škoda hezkýho oznámka. A co s tím teď uděláte :-| na druhou stranu, taky si mohli všimnout v té agentuře, že tam je rok 2008... S tou cenou bych je hnala, a aspoň tyhle první máte za těch 600 Kč? Protože jestli chtěli i tyhle zaplatit dráž, tak ani omylem, cenu dali, chápala bych navíšení o pár korun, ale ne dvojnásobek. To je peklo. Kde jste si to nechali udělat? A co se týče rozpočtu, já jsem to psala už dřív, ale nám to taky vylezlo víš... pravda je, že naši nám dají hodně, zaplatí hostinu a mamka mi platí ještě výslužky s dortem a táta šaty, takže tím pádem, se naše náklady dost snižují. Přítelovo rodiče nám dají asi tak desítku.. tak s tím taky ještě něco poplatíme a snad to bude ok.
Odpovědět
Profilova fotka
moni:tak to je síla,to bych jim to hodila na hlavu,dobrá datum je vaše chyba,ale cena je na jejich hlavu u nás v práci se s náma taky nikdo nemazlí,když spočítáme blbě cenu vladi: mimčo se slabě začíná točit,pěkně to lehtá v úterý jdeme na ultrazvuk a už to bude 18týden,hrůza jak to všechno letí za chvilku nás bude o jednoho víc
Odpovědět
mape: máš pravdu, taky když dám špatnou cenu výrobku, tak se se mnou nikdo nemazlí, vaše chyba a my to tak chceme.. s pinďou je to sranda, ale zase se máš na co těšit ne, počkej ono to uteče vážně rychle a než se otočíš budeš drandit s kočárkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď,už bude vidět úplně,co to je,třeba mi řekne,že je to holčička,nejhorší je,že nemůžeme vybrat jméno pro kluka, pro holku jmse měli hned,ale ten kluk nám dává zabrat, mamka mu pracovně říká Bořek :-| ,ale nevím co vymyslíme
Odpovědět
Profilova fotka
moni: taky bych se asi hádala, je pro ně problém zavolat, když vidí, že si necháváte oznámko rok starý???? a o ceně bych taky nediskutovala, to ať si to nechaj, to je hrozný jednání. map: tak to už by ti na beton mohli říct co to bude :-)
Odpovědět
mape: je mi jasný, že bys chtěla holčičku, tak třeba se ukáže že pindíka nemá a bude :-) to jsem zvědavá, musíš pak dát vědět co z pindi bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mape: a jaký máš vybraný holčičí jméno? Jsem taky napnutá co to bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty oznámka mi dali za tech 600 kaček, ale že tu opravu prostě za 1800 a žádnou slevu z nich nevydyndám. nechali jsme to dělat v Martinský. No, ten můj řekl, že to prostě zařídí - ví, že to je jeho chyba - prý to tam nechá zadat znovu (snad si to, poučen, zkontroluje :-) ), ale na né tak drahý papír, tak by to mělo vyjít na 1.200 kaček - asi - chjoo! V tiskárně mi radili to poslat takhle, že si toho moc lidí nevšimne a když, tak že je jasný, že nezvem na rok starou svatbu, ale já bych na to koukala pořád a pak za pár let bysme ani nevěděli kterej rok sme se brali :-D Ale taková škoda! Jo, za blbost se platí..
Odpovědět
moni: to mi řekni kterej blb ti poradil poslat oznámko se špatným rokem, no to vážně nechápu. A nechcete zkusit jinou tiskárnu, jestli by to neudělali na ten samý papír a třeba by to vyšlo levnějc. Fakt je to škoda.
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych se poptala jinde....
Odpovědět
Profilova fotka
mě takhle tenkrát zkazili rytí na prstenech, místo 14., tam dali 4., asi si mysleli, že nevíme kdy se berem :-( (byla to totiž středa), ale omlouvali se a do 5 dnů to opravili, bylo to jen tak tak....ale kdyby na mě zkoušeli, že to tak mám nechat, nebo něco podobnýho, tak bych si radši koupila bižu
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt už je to v režii toho mýho (chce to napravit sám). Navrhovala jsem mu, zkusit jinou tiskárnu, třebas Bílýho slona, ale prý to nechá udělat v tý Martinský - na jiný o něco levnější papír (tenhle byl s perletí). No a co s těma starýma - přece je nevyhodim (bééé) - někdo by je našel, nebo bych je musela roztrhat a to bych měla špatný pocit. Tak je zkusíme zužitkovat - jsou to "áčka", takže rozstřihnout a zbyde nám kartička s obrázky, ale jako jmenovky jsou velké a zatim mě nic jiného nenapadá :-( Mika, Gejša, Mape, Suzz: sem s radama, co by jste udělali třeba jinak - nenechávejte si to pro sebe, nám se to může hodit ;-) Jako třeba více květin, méně jídla, více svatebních novin, žádné dárky pro hosty jako jsou čokoládky - nebo nějaký tip, co by bylo pěkné :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a nemáte některá nadbytečný bryndák? Mika, Gejša, Suzz - jak jste to vlastně měli s hudbou???
Odpovědět
Profilova fotka
moni: asi bych nic nedělala jinak. Měli jsme svatbu doma u baráku, žádnou hostinu, ale grill party, takže já asi moc neporadím. Ale určitě bych udělala míň koláčů - velkých a ani bych nedávala tolik cukroví (to zařizovla tchyně a bylo toho až až). Brynďáky jsme taky neměli, nekrmili jsme se :-) Svat. noviny taky ne. Jako dárek - nebo spíše výslužku - jsme dávali 0,7 l svat. víno (na které jsme si udělali své etikety) a 1 velký koláč zabalený v celofánu. Dostal to každý kdo přišel na svatbu a ti co nemohli, těm jsme to schovali. A hudbu myslíš na obřadu nebo na hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
A jediný co mi zbylo je výzdoba na nevěsty auto. To jestli by se někomu hodilo, tak to daruju.
Odpovědět
Profilova fotka
moni: ty oznamka jsou k vzteku, ale ber to tak, kdyby to měl být jediný zádrhel z příprav na svatbě, tak to ještě šlo...teď už snad budete mít klid ;-) teda ale stejně to nechápu, že na to při tom tisku nepřišli :-( jinak hudbu jsme měli Berka Band...je to pán s dcerou, vydrželi u nás asi od 18 hod do 2 do rána :-) bryndáky jsme taky neměli, tak s tim ti taky nepomůžu... svatební noviny se překvapivě líbili, měla jsem asi 7 ks a rozdaly se všechny a ještě by se pár kousků udalo ;-) co bych změnila by byl asi dortík, když vidím, jaký nádhery tu mají na fotkách některé nevěsty, tak jsou úžasný...to my jsme měli klasiku máslový...byl výborný, ale asi bych ho příště nenechala dozdobit marcipánovými růžemi, ale dala bych tam živé :-) nic jinýho mi nenapadá...akorát asi možná víc zasvětit do příprav kamarádku a svědkyni, protože i na hostině jsem musela lítat k číšníkům, aby něco přinesli....každý se s čímkoliv obracel na mě 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Gejsa: koukám, že jsi sem dala fotečky :-) Měla jsi moc hezký účes se závojem 8-)
Odpovědět
gejsa: moc krááásná nevěsta, jsme se konečně dočkali fotek. Moc vám to sluší, je vidět jak jste šťasní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem doplnila albicko, ale zatim jen amaterskymi fotkami, profi budou snad co nejdrive :-) jinak snad jsem vam to ted vynahradila, kdyz jsem je tam nedala hned. A kdo byl zvedavej, mohl prijet :-D ba ne, delam si srandu, jste rikali, ze nemuzete. moni: ty oznameni, ach jo, to my to s milackem kontrolovali pismenko po pismenku, kdyz nam to poslali ke korekture. Jinak ja bych na svatbe nemenila vubec nic, narame jsme si ji uzili. Mozna jedine, vratila bych cely den zpatky, abychom si ho tak krasne mohli uzit jeste jednou, protoze to bylo opravdu nadherne, nezapomenutelne. Brindak jsme nemeli, na Bykove nam dali na sebe velky ubrus.... a svatebni noviny jsme taky nemeli, ch jo, Ti moc neporadime, co? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa:fotky super,no a něvěstu jsem měla z první řady,perfído,když jsme tam přijeli,tak jsi akorát vystupovala z auta a manžel říká,tak už znám něvěstu,viděl jsem podvazek :-D , dortík pro ten bych se vdávala znovu :-N
Odpovědět
Ahojky holky, tak zase v plném pracovním nasazení.... Monisek: s oznámakama je to pech. Divný, že to před tiskem ani nekontrolujou :-| Ale po tom co jsme si nechali na firemní akci tisknout pozvánky a nikomu nepřišlo divný, že nám umázli místo konání, tak se už nedivim ničemu .... Jinak s přípravama se zatim může podělit jen s bráchovo svatbou. Bryndák neměli, půjčili jim ubrus :-) Sv. noviny neměli, výslužky klasický koláčky a mini zákusky, hudbu měli nějakýho pána, který jim hrál a zpíval a auta téměř nezdobili, jen na auto který je vezlo dávali mašle na zrcátka a jinak jsme měli na přísavkách maličkou kytku na předním skle
Odpovědět
Gejsa : moc vám to slušelo! Vypadáte moccc spokojeně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Pajmou se nakonec udělalo hezky a dneska Komtese snad taky. Jedu tam, tak jsem na ní zvědavá. Teď jsem byla na radnici mrknout na známou (52 let), ženicha sem vyděla prvně a hned mi dal pusu :-D Parta jim udělala sranda šou, tak sme se i nasmáli
Odpovědět
Profilova fotka
Tak komtese to moooc slušelo, bylo to tam krásný, a dali si tak vášnivej polibek, že sem musela zamáčknout slzu :-)
Odpovědět
Dobré ránko, komtesa a pajmou: Holky tak to máte za sebou, přeju vám moc štěstíčka, lásky a ať je všechno tak jak si přejete :-) Určitě jste byli krásné nevěsty a váš den byl super. Holky jinak na Orlíku v poho,akorát jsem víc unavená než odpočatá, počasí se celkem dalo a na zámku Orlík jsem viděla hned dvě svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) Všem novomanželkám moc gratuluju! Jak jste si to užili? 8-)
Odpovědět
Ahojky holky, komtese a pajmou : hodně štěstíííčka do společného života, lásky a nebe bez mráčků jinak sem po víkendu taky urvaná, byli jsme u rodičů a tam brácha s prckem. To je divoch a to je mu teprav 6 měsíců
Odpovědět
jsem moc zvědavá co budou holky povídat, jak to tady tak pozoruju, tak už to má spousta z nás za sebou, ještě pár a budem tu samé novomanželky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky urvaná, myslela jsem, že dneska ani nevylezu z postele. V sobotu jsme z Týnice jeli za bratránkem na pokec a hned mě zapřáhli do stříhání a včera jsem parcovala asi 5 hodin, jen s přestávkou na cígo. Bolí mě záda, asi taky budu muset navštívit nějakou masérku, Jirka to neumí 8-(
Odpovědět
pepik: ty se taky nenudíš :-| co noha, už je to v poho? Já jsem dneska jak vyvoraná myš, nic mi nejde a nic se mi nechce, nejradši bych zalezla do pelechu a nazdar
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?