Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
jo no jo, jsem nějaká zblblá poslední dobou, promin :-N Dneska jsme tam koukali, že bysme koupili asi jeden ten kompakt v rozmezí 2 - 5 tis. myslíš, že to stačí?
Odpovědět
holky ještě dotaz, jste někdo říkal o masérce v bolevci, nemáte kontakt, bych to potřebovala jak prasátko drbání a ta moje je mimo...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to staci uplne bohate, my meli za tuhle cenu kompakty 2, takze to je uplne OK. Jinak na tom Bolevci je to p. Formelova a kontakt je 607686055... no a pak dalsi je pani Cizkova (je to ta, co jsme meli na svatbe jako zpevacku) a cislo je 602768356 a ta ma sidlo na Klatovske, salon hilary. http://www.salonhilary.wz.cz/
Odpovědět
super a tys nějakou zkoušela, nebo obě? S tím ohňostrojem jsi mě potěšila, jsem na to moc zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja chodim k tej na Bolevak, mam to k ni do 50 m, to jsem sem pak psala mikankovi a doporucovala ji.... Ale tu Cizkovou bych nezatracovala, myslim, ze taky bude OK... s ohnostrojem budete urcite spokojeny.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, včera sem psala komtese, tak je nemocná a nic nebude, ale dneska se prý připojí. mě to včera taky skolilo a dneska sem ráda že lezu.... jinak sem byla včera na kontrole a doma můžu bez hole x-) ale ještě dost kulhám, mám rozhozený držení těla.
Odpovědět
Ahojky holky, já sem taky zvědavá na fotečky :-D A ohnostroj super nápad ;-)
Odpovědět
Pepik : to je dobře, že už se ti to lepší
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, aha, tak s tím srazem to je škoda - těšila jsem se na Vás ;-) tak jindy... Pepík: No super - hlavně na sebe dej pozor a žádnej maraton :-) Gejša: to je teda hloupý s tou cenou kytí, ale ty ceny se fakt pohybujou - jen to měla nahlásit. Tak jsme včera zadali do tisku oznámení a ve čtv by mělo být -jupí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni: ona to i slibila, ze kdyby byla nejaka zmena, tak zavola a nerekla vubec nic. Ale to je jedno.. super, ze budete mit oznamko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moc se omlouvám, ale teď jsem se vyhrabala z peřin a jsem ráda, že se můžu vůbec hejbat. Minulej tejden jsem přechodila první příznaky v práci a v neděli mě to skolilo úplně. Ani nevím jak budu vypadat do soboty a jak všechno stihnu. Je to totálně v pr...i. Omlouvám se ještě jednou a snad uděláme něco většího poté, už nás bude více vdaných paniček. Tak já jdu zase do postýlky a myslete na mě v dobrém. Papáček.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak vždyť se můžete sejít i beze mně, holky :-( tak ráda bych to s vámi oslavila :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Koukám, že člověk se na chvíli odpojí a hned to tady žije. Komtesa: vůbec to neřeš, podstatný je, aby ti bylo dobře na svatbě a ne jestli si s námi dáš kafíčko. Sejdeme se pěkně v klídku po svatbě ;-) Hlavně se koukej vymarodit, ať si to užiješ. Moni: super, tak se pak musíš oznámkem pochlubit. Pepik: hele ne že budeš doma řezat zatáčky :-D když ti to dovolili bez těch fofrklacků ;-) Gejsa: tak jsme zamluvili ohňostroj, pěkně nám ho připraví k vyzvednutí na poslední týden v červenci a nechali jsme si udělat kompakt do cca 3 000 Kč, jsem moc zvědavá jaký to bude :-)
Odpovědět
Komtesa : přednější je aby jsi byla v sobotu fit :-) Kafo dáme až budeš mít klídek... Gejsa : s kyti sice blbý, ale jak řikáš je to jedno...stejně by jste těžko řešili něco jinýho třeba ve čtvrtek před svatbou Vy mě normálně mlsáte tim ohňostrojem...kde si to pořizujete? ;-)
Odpovědět
Dobré ránko, to máme dneska ale krásně že jo :-) Zukl: mě zase navedla Gejsa, a je to firma u autobusáku, jmenuje se Laki, když si dáš we we we tečka lakikincl tečka cézet, tak tam mají nabídku. Včera tam byla paní a byla moc ochotná. Udělají nám nějakej moc hezkej, jsem na to moc zvědavá :-)
Odpovědět
Vladi : to budu muset nějak Petra přesvědčit, aby jsme se tam aspon koukli :-D To musí být nádhera v takový den mít vlastní ohňostroj ;-) a to si ho odpaluješ sama?
Odpovědět
zukl: no já sama přesně ne, ale buď brácha nebo táta, oni ti to udělají na knot, takže se jenom škrtne knot a pak už je jede všechno samo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nebo to muzete napojit na draty, ktery natahnete a jen to date k ploche baterce. Tak jsme to meli my a nemusel nikdo nic skrtat.
Odpovědět
gejsa: jj, máte recht velebnosti, ale jelikož táta s bráchou sou jak pyromani, tak jim to vadit nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak to potom jo :-)
Odpovědět
gejsa: sím tě, brácha už podpaloval od malička, bábinku z toho máloem trefil šlak :-D jo hele ještě dotaz, ohledně toho ohňostroje, potřebuješ na to nějaké povolení nebo je to ok? Teď mě nahlodala kámoška... tak si nejsem jistá
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, to manzel taky, ale takhle to je pohodlnejsi, proto jsme to tak udelali. My jsme zadny povoleni nemeli a nebyl nikde zadnej problem, jeste kdyz ohnostroj skoncil, tak lidi z Hromnice zacali tleskat :-D Fakt jsme nic nemeli a v poho.
Odpovědět
gejsa: tak super, pro jistotu se zeptám v hotelu, ale taky si říkám, že to nebude vadit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: my se taky ptali na Bykove, zda je to mozne, aby nebyl problem, ale i kdyby nam to nepovolili, udelalo by se to kousek dal a stejne by se to delalo :-D ale nemeli nic proti, tak to bylo bez jakychkoliv problemu. Jo a jinak botky byly super, dik za tip...
Odpovědět
gejsa: byla jsi v nich celej den? já si myslím, že museli být super pohodlné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, celoou dobu, protoze jsem byla v satech taky porad a fakt pohodlny.
Odpovědět
do kolika jste pařili? Nevím jestli si mám připravit něco na převlečení nebo ne... botky musím doma ještě trošku rozšlápnout, kdyby náhodou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no my jsme se odebrali do apartmanu tak v 1, tam jsme meli sano s jahodama a masazni vanu, tak jsme toho chteli vyuzit.... ale ostatni parili dal... na prevleceni jsem sebou mela, kdyby nahodou, ale fakt nebylo treba. Jinak botky rozslapovat nemusis, plne se Ti prizpusobi. Mela jsem je poprve na noze o svatbe, a v klidu.
Odpovědět
to jsem ráda, no my máme taky pokoj s vanou atd, ale nevím něco mi říká, že budem pařit víc :-D i když to se pozná až jaká bude zábava atd. A proběhlo všechno vpořádku, tak jak jsi chtěla? Povídej přeháněj, z tebe aby to člověk tahal :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak, uvidis, jaka bude sitauce. My meli vse bez problemu, vse se vydarilo tak, jak jsme chteli a predstavovali, ale to jsem sem psala. Obrad krasne venku, foceni super, diky pocasi.... no proste nadhera.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?