Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
holky ještě technickej, nevíte kolik metrů by bylo třeba stuhy do oken do aut? Nějak nemám představu... počítám, že aut by mohlo být tak 15..
Odpovědět
Vladi : tak podle toho jak to tam chceš křížit :-) ale tak cca 1 m na okýnko bych řekla ;-) tzn. na 1 auto cca 4 m :-)
Odpovědět
no ty kráso.. chjo, to ještě nějak spočítám, kdyžtak mi zbyte no, lepší než aby nebylo :-)
Odpovědět
Vladi : to jo. Tak jestli budeš mít 15 aut, tak to máš 60 m stuhy. Přibližně ;-) Tak to kup s rezervou, až mi pak nenadáváš, že sem ti to spočetla blbě :-D :-D :-D
Odpovědět
Zukl: neboooj, to nějak vyjde, ale asi to budeme dávat jenom do předních okýnek. A teď mi došlo, že jsem neobjednávala myrtu, tak co tam dát místo toho? nebo jenom zkřížit tu stuhu?
Odpovědět
Profilova fotka
někde určitě seženeš buxus, babi ho má, tak bych ti ho mohla nařezat.myrtu sme taky měli, ale chcípla potvora a teď máme jen malou.
Odpovědět
a jak vypadá ten buxus??? mě to nic neříká :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: Kytice z buřtíčků dělaj u Milta na Doubravce - stojí cca 500kaček. Ale asi by se musela objednat. Pepík: Ježiš, to je sado! To fakt nesnášim, když se ve mě rejpou a ještě zbytečně! Chudáčku náš maličkej :-( Jo a ještě k těm filmům: Milionáře z chatrče mám doma na dývku a taky Anděly a démony a spoustu všeho jiného. ten můj je mírně posedlej a tak stahuje a stahuje.. Takže kdyby jste něco chtěli - jsem k dispozici a naopak, kdyby jste věděli o nějakém dobrém filmu - řekněte mi o něm - ono jich poslední dobou moc neni 8-( , tak ať stahujem aspoň něco pěknýho ;-) pro ty, co se jim líbil Wally - doporučuju se podívat na taky animovanej filmík Bolt - a nic si o tom poředem nezjišťovat, jinak si to zkazíte :-) No a Vladi bude mít veeeliký autí - tak přeidejte pár metrů :-D
Odpovědět
monisek: nazdárek, oslavila jsi zkoušku? hele nějaký filmík by se hodil, ale já bych teď ráda Dobu Ledovou 3, tak kdyby tvoje drahá polovička neměla co dělat a někde to stáhla, tak by to bylo super :-D K tý kytce, ještě to dělají na Locháči a tam mě vyšla asi na 250, jsem si přinesla vlastní klobásky a oni už to dali dohromady, právě naháním mamku, aby mi to zjistila a kdyžtak bych tam dneska sjela :-) Ale pak budu doufat, že mi to cestou k rodičům nebude miláček ožírat v autě :-D Jo a veliký autí nazdobí paní Benešeová,to mě teď netrápí, spíš ten zbytek
Odpovědět
Monisek : tak to maj asi nějakou nemoc s tim mým :-) ten taky stahuje a stahuje :-) Jinak Bolt je skvělej ;-)
Odpovědět
Pepik : ted mám napsaný od švagrový asi 10 ks filmů, tak jí to stahujem. Ale ještě jsem an to nekoukali. Jinak mě se třeba líbil film Nestyda, ted ti andělé a démoni, Madagaskar 2, memento (jestli znáte) a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, právě že je to od myrty skoro k nepoznání a prej tolik neopadává
Odpovědět
Článek se načítá
jo aha, no tak to by bylo fajn, ale to bych z toho musela dělat nějaké ty kroužky? to se mi moc nechce... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
někoho zaúkoluješ, ať z toho taky něco maj
Odpovědět
to by čistě teoreticky taky šlo :-D
Odpovědět
holky měli by zakázat eshopy, jsem tak brousila po webu až jsem objevila moc hezký svatební skleničky, je na nich ručně malovaný ženich i nevěsta a stojí jenom tři stovečky, takže je asík ještě objednám :-N :-D dneska mi dorazili krabice na výslužky a papír pod ně, příští týden šerpa pájovi na auto... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkul: Aha, tak Nestydu jsme neviděli, poněvadž po obr zklamání z Václava jsme ty české už moc nehledali - díky za tip, taky naprd je prej františek je děvkař :-| Memento máme ;-) Taky tu "novou" Takovou normální rodinku, ale taky z toho odvařená nejsem, líběj se mi aspoň Bobule:o) No a slyšela jsem, že "nové" Sněženky a machři nic moc. Poraď ještě něco pěknýho! :-) No a jak se líbí Milionář z chatrče??? 8-) Vladi: To je super - s tou buřtokytkou ;-) A po Době ledový se podíváme ;-) Zkoušku jsem ani vlastně neoslavila - tedy, koupila jsem si knížku v Praze na nádru - Rok kohouta, tak aspoň tak :-)
Odpovědět
Monisek : Nestyda je fajn, líbilo se mi...Bobule taky super film...Milionáře jsem viděla, zajímavej film. Hodně moc se mi líbil Mamma mia :-) Vall-I, Horton, Madagaskar 1, 2, Ratatouille (pokud rádi animáky). "nový sněženky" řikal kolega že jsou blbost. Jinak seriály Tudorovci, Prison Break a Dr. House taky super ;-)
Odpovědět
Monisek: jj, už jsem jí objednala, teda tu klobásovou kytku, zítra bude hotová a místo kytek tam budou cibulky, česenk atd, myslím, že to bude fajn :-) Jo a z těch filmů, co se týká Sněženek 2, tak je to fakt ptákovina, kde nic tu nic, není se čemu smát 8-( Mama Mia je úžasný, dokonce jsem to dostala na originále, je to bomba. No a kreslený mám ráda, když to jde, tak koukám jenom na ně :-) Jinak právě jsem rozbalila balík s krabicema na výslužky, jsou moc hezký, tak snad to bude akorát. A jdu objednat ty skleničky :-)
Odpovědět
Ahojky holky, jeden dotaz...Kdepak jste sehnali botičky? chci nějaký s nízkým podpatkem
Odpovědět
zukl: u mě to jistil Deichman a balerínky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: u mě to taky jistil Deichman :-)
Odpovědět
Já bych taky asi nejradši balerínky nebo tak něco, abych nebyla moc vysoká....v Deichmanu sem byla nic neměli :-( asi v blbej čas ;-)
Odpovědět
Vladi : co krabice? Hezký, dobrý, sedí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zukl: botičky mám myslím z CAA (nebo tak nějak :-) ) Jinak seriál Tudorovci neznám =-) My máme IT Crowd (ajťáky), Black Books, Big beng Theory, My name is Earl a klasiky:Trpaslíka - ve výborný kvalitě, Simpsnovi, Přátele, Futuramu, Návštěvníky - český:o), starou Takovou normální rodinku, Mumínky:o) a určo další. Ale IT Crowd, Black Books, Big bang theory a My name is Earl víc než doporučuju :-) A kdyžtak ráda dodám ;-) ;-) ;-) Vladi: 3 Doba ledová zatim nenalezena :-( Je vůbec už vyrobená? :-D Mama Mia je super - souhlasim. Vladi, kdybys chtěla nějaké animáky, co jsi neviděla stačí říct - aspoň ti můžu taky něčím udělat radost :-)
Odpovědět
Monisek : Tudorovci jsou dobrý, dávali to nedávno na Nově....A IT Crowd, Trpaslíka, Big Ben Theory, Futuramu máme taky...jak řikáš klasika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo vy už nevíte co probírat :-D :-D :-D
Odpovědět
koukám, že půlku z toho vůbec neznám, hlavně v poslední době, stejně po 10 min usínám :-D zukl: já měla štěstí na ty moje botičky, pak už jsem je tam moc neviděla, ale záleží taky na velikosti. Jo a krabice na výslužky super, fakt přesně to co je na obrázku, bude to vypadat moc hezky. Příští týden mi pošlou ty skleničky a z dalšího obchodu šerpu na auto a ty ubrousky, tak jsem na to zvědavá. :-) Monisek: mrknu co za animáky bych chtěla vidět a kdyžtak se ozvu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: taky máš už pocit, že by ti pošta měla dávat množstevní slevy? :-N
Odpovědět
pepik: no tak to každopádně, nikdy k nám pošťačka nechodila jako teď :-D a to ještě není všem dnům konec
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?