Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my sme taky včera mluvili o pejskovi, ale shodli sme se na velké rase - labrador, retrívr- takže si musíme počkat na barák....tak to vidím tak na důchod =-)
Odpovědět
Pepik: nazdárek, jak bylo v Chorvatsku?? já jsem myslela, že bych se tam mrkla, ale nějak to nestíhám, jedem tchánovi na narozky =-)
Odpovědět
Pepik : koukám na to Spálené Poříčí, v tom zámečku je nějaká škola....
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: tak to sem nezkoumala, ale vím, že tam dělaj obřady venku. vladi: celou dobu pršelo, takže bronz žádnej, v moři sem to přetrpěla jednou na 5 minut, "hotel" hnusnej a špinavej, jen jídlo docela dobrý.Anio Chorvatsko samo o sobě mě nenadchlo.....no už mě tam nikdo nedostane. Jen bych jela na Plitvice, byli sme tam, vyděla sem z dálky velký vodopády, ale tu tůru bych nedala, tak se tam chci někdy vrátit, ale dovolenkovat třeba v Itošce :-N
Odpovědět
pepik: koukám, že nadšení z chorvatska žádné. Ono tam asi dost záleží kam jedeš, my byli na Korčule a pak ještě někde a tam to bylo hezký, i když pokoj normál klasika nic moc, ale zase jsme byli pořád u moře, tak nám to nepřišlo.
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, my sme byli na samotě.... jen hotel a nic, vlny žádný, vypadalo to tam jako v přístavu...
Odpovědět
Ahojky holky, chtěla sem se zeptat, jestli bude příští týden to kafíčko? :-D a pokud ano tak kde a od kolika..... Jinak sem z koukání po netu úplně vyprahlá, jak jste se dokázali rozhodnout pro nějaký dort a kytku. A prstýnky a bižu to je pro mě peklo :-D se mi líbí skoro všechno
Odpovědět
zukl: já počítám, že to ten příští týden platí, určo sem ještě písne Komtesa kde a v kolik :-) Jo a s tím výběrem, ono je to těžký, ale vždycky se nějak rozhodneš nebo někdo poradí co a jak a hned je to jednodušší. Já to ještě konzultovala s miláčkem, ten taky zůžil výběr no a bylo :-D
Odpovědět
Tak jo.... Já vim, ono se to vyvrbí. Teďka jsme zahlcený všim novým :-D
Odpovědět
zukl: to je jasný, já to znám, taky jsem nevěděla kam dřív skočit a co vybrat :-D
Odpovědět
tak jsem si právě ještě objednala na eshopu šerpu na miláčkovo auto a mašle na kliky u dveří a ještě ubrousky se srdíčkama :-D tak už snad vážně všechno :-D
Odpovědět
;-) ;-) to máš ještě měsíc a půl, to ještě něco objednáš určitě
Odpovědět
Článek se načítá
jee to už snad ne, máme všechno, teda aspon doufám :-) zatím mě nic jiného nenapadá, jo vlastně ještě stuhy do oken, ale to koupím někde v galanterii.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak zkoušku mám za jedna, ale to zas byl den - 8 hodin ve vlaku, zmokla jsem jak slepice, takže půl dne jsem byla v mokrym, pak hodina nervů před zkouškou a za 10minut jsem byla venku a zas vlak! Uáááá - jo zkouška byla z deviací :-D Zukl: Mno, já taky nevim jak si vybrat kytku - když mně se prostě líbí jak orchidee, tak lilie i kaly 8-( Nechápu, proč jsem zrovna na kytce tak zaseklá :-| Vladi: Bíglíci jsou super a Jack Russel teriéři taky a retrievři úplně, ale ten můj je do paneláku taky nepustí. Mnoo-oo a až ho budete mít, tak se musím někdy přidat k venčení - psí miminko si nenechám ujít :-) No a my ostudy jsme pořád nedodělali oznámení - tatínek vymyslel, že nám pomůže a bude vyrábět nějaký udělátko na ohyb papíru - poněvadž ho budem i tisknout a všechno - ta koupě je někdy prostě jednodušší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: Ubrousky? Nebudeme mít ubrousky od hotelu? =-) Neděs mě! :-)
Odpovědět
Monisek : gratulace ke zkoušce!!!
Odpovědět
monisek: Gratuluju ke zkoušce :-) S ubrouskama neboj, to víš že budou z hotelu, ale tyhle jsem si objednala ve výprodeji a domů, až budou lidi baštit koláčky a nebo chlebíčky nebo tak něco před odjezdem, tak ať si to mají na co dát a nebo do čeho si utřít ruce :-) A hlavně mě se moc líbili ;-)
Odpovědět
holky tak jsem si teď udělala takovej mezi součet na kolik to zatím vypadá, jakože na kolik nás ta sranda vyjde a když jsem to vzala suma sumárum tak jsme na 116 tis. :-N a to jsme říkali, že za 70 to uděláme... no tak nám to nějak vylezlo. Počítám, že se ještě něco přidá, takže to bude tak 120-130 tis. Že sme se na to nevyprdli a neletěli někam na Mauricius nebo tak něco 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko
Odpovědět
Dobré ránko
Odpovědět
nazdárek ženský, japa to jde?
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, má mi přít sestra na krev, tak sem vzhůru od sedmi a ještě nepřišla :-( jindy je tu nejdýl v půl osmí.... hlavně aby vůbec přišla, doktorka jede v pondělí na dovolenou, tak bez výsledků nevím jak brát prášky...
Odpovědět
tak to já šla dneska na gyndu, taky pro prášky,a dostala jsem pochvalu že mám všechno na jedničku :-) Holky pořád špekuluju co koupit tchánovi k těm narozkám a nic mě nenapadá... jsme mysleli košili a kravatu na tu svatbu a nějak to nemůžu sehnat.. teda takovou, která by se hodila. No a nebo mě napadlo, nechat udělat kytku s klobásama atd. Co vy na to? Tchán si moc věcí neváží a ta kytka by byla něco jinýho... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kytka dobrej nápad, já kupovala kravaty v olympii , nevím jak se to jmenuje, mají jen kravaty a košile.... tak to bude zas den...tak sestra dorazila, napíchla mě třikrát a stejně se nepovedlo....tak mě to čeká zítra na novo. 8-(
Odpovědět
Vladi : kytka je dobrej nápad ;-) Nebo na Americký prodávaj oříšky všeho druhu. Taky dobrej dárek. Dělají to do dárkovejch kornoutů
Odpovědět
Pepik: bože a s čím tě to týrá, že se to nepovedlo??? To je peklo. Jo a co noha, už skáčeš bez berlí? oříšky nevím, ty bych si dala spíš já :-D on je dost na maso, tak mě to napadlo jako nejrychlejší řešení, mám na to dnešek to sehnat a to ještě musím po práci k máme pro koláčky, objednala nám na ochutnávku svatební, abysme si vybrali co chceme. A jako jet k ní na Locháč a jako táhnout se z locháče do Olympie se mi nechce, bych seděla jenom hodinu v autě než projdu odpol na locháč... chjo. Zítra máme oslavu, to nestíhám a v sobotu ráno už jedeme.... 8-(
Odpovědět
Vladi : obchod s košilema a kravatama se jmenuje Košile... je i v Plaze
Odpovědět
Profilova fotka
no snažila se mi nabrat krev....mám jí asi zase moc hustou nebo co
Odpovědět
zukl: to je taky pravda, no uvidím, kam se mi bude chtít jet :-) Pepik: no ty si teda užíváš :-S to ti nezávidím, mě sice náběr nevadí, ale když ze mě na hematologii ždímala asi 5 baňku, tak jsem měla taky dost
Odpovědět
Pepik : takhle tě trápit! :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?