Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mape; je tak to je super, vse bude v pohode. Jasny, klidne se stavte, ale priznam se, ze to asi moc vnimat nebudu kdo tam je a kdo ne. A i kdo mi co rika :-D
Odpovědět
Vladi : a pořídíte? :-D Já bych si i dala říct ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa. znám to, vůbec nevím kdo tam byl, teda až z fotek, to je úplně normálka a ani jsem nevědělam jestli nám hráli to co jmse chtěli vladi: tak šup,do toho,co?
Odpovědět
Profilova fotka
mape: No tak to jsem na to zvedava :-)
Odpovědět
holky já bych ještě chvíli počkala, takže to vidím, že bych vysadila, ale tak na konci léta nebo na podzim, dřív se mi stopro nechce.. a i pak uvidíme. I když zase nás straší známí, že vysadíš a pak můžeš třeba rok dva čekat než otěhotníš, ale to mi přijde divné... Určitě teď před svatbou nevysadím. Mape: hlavně že už je líp a pinďa nezlobí :-)
Odpovědět
Vladi : Tak hlavně, že je to Vaše společné přání mít miminko ;-) A jestli budeš těhotná teďka nebo za půl roku je jedno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já žiju - zítra mám ještě jednu zkoušku ve škole a když dopadne obře, tak mě čekají už "JEN" státnice a bakule x-) Vladi: Hojky. Ještě se necítíš? My o dětech mluvíme čím dál častějc :-) Chtěla bych za dva roky, až mi bude 30, ale já se tedy trochu obávám, aby to šlo hned =-) Uvidíme. Já furt nevim jakou kytku 8-( Chtěla bych něco míň tradičního, ale potřebovala bych si to zkusit uvázat nanečisto, abych si byla jistá. Chjooo nooo... asi vážně zavolám paní Benešové. Mapemo: To je fajn, že je ti dobře - tlak lítá posledních 14dní jak blázen - hnus počasí. Gejša: Ať ti ten klid vydrží! ;-)
Odpovědět
jo holky, já bych to chvílema brala hned, ale chci vydělat ještě nějaký korunky, abysme zrekonstruovali koupelnu a záchod a část kuchyně, a pak něco nasyslit na konto na horší časi a pak by to šlo :-D to zní, jak kdybych byla strejda Skrblík co :-D ale když bych vydržela dělat ještě rok, tak našmolím bokem aspoň stovku na rekonstrukci a asi něco málo bokem. Moni: ale jak říkáš ty, aby to pak šlo.. já si pořád říkám že jo. S tou kytkou, tak zkus zavolat té paní Benešové, určitě by poradila.
Odpovědět
Ahoj holky, do alba postupně přidávám fotky z naší sobotní svatby, tak se můžete podívat na práci paní Benešové. Nádherné kytičky, vše je ještě dnes krásné. Měli jsme kytici pro nevěstu, házecí kytičku, 2 květinové náramky, polštářek pod prstýnky, korsáž a platili jsme 2tis i s dopravou do Plas.
Odpovědět
anyma: gratuluje ke svatbě a přeju moc moc štěstíčka a lásky :-) Byla jsi nádherná nevěsta, kytky jsou vážně super. Už se těším na další fotky ;-) Moc by mě zajímaly ty náramky, páč je budu mít pro družičky.
Odpovědět
Díky moc, květinové náramky jsou videt na druhe fotce a pak svedkyne (v hnedych satech) ho ma na ruce, ale obracene, ma viset dolu, to zahy zjistila
Odpovědět
Anyma : veliká gratulace !!! a hodně štěstíčka
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, jak se máte? Včera sem si odpočinula v kině ;-)
Odpovědět
zukl: a na čem si byla? já se včera zdržela ve městě na "kávičce" tak jsem dneska tak nějak ko. A k tomu mi včera Pája oznámil, že nám zamluvil pejska 8-) jsem jenom zírala. Holky potřebuju ještě někde sehnat nějaké velké mašle na ozdobu ženichova auta, chceme je navázat na zpětná zrcátka a netuším, kde koupit...
Odpovědět
Vladi : byli jsme na Andělé a démoni. Super film.... Ty mašle, zkoušela jsi třeba dům látek ve Františkánský? Maj tam lecos....jé pejska, to se budete mít
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... vladi: tak koukam, ze budete mit "miminko" a co za pejska zamluvil? zukl: je, ten filmik fakt chvali :-)
Odpovědět
Gejsa : nás to nadchlo, i ty 2,5 hodiny utekly jako by nic. Ale za náma seděli nějaký pubertáci, a ty to moc nenadchlo, se tam nudili :-)
Odpovědět
Už jsme na tom taky byli, a film je fakt super. Vřele doporučuju. Uteče to strašně rychle a stojí to za to. Zkusím tam mrknout, do té Františkánské a uvidíme co objevím, kdyžtak bych zkusila zase nějaký Eshop. Jo a psí miminko asi bude, vypadá to na pejska a rasa Bígl.
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: prej je to jeste lepsi nez Sifra mistra Leonarda, tak nevim. Musime na to zajit, snad to jeste budou davat po svatbe, az se to uklidni.... vladi: jeeeeee, bigl se mi libi, je krasnej. Ale Alesovi se desne libi buldocek a nebo mopsik. Mu furt rikam, ze se pejsek rozbehl proti zdi :-D ale libi se mu, tak proc ne. Az bude baracek, tak proc ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, štěnátka vám závidím, taky bych chtěla pejska, ale doma to nemám dovolený :-D Do paneláku je to špatný. Kdysi jsme mívali pejska, ale na to je fakt lepší baráček.
Odpovědět
Profilova fotka
suzz: jj, taky si to myslim... jako nejaky maly jo, ale co treba maji u nas sousedi, ty maji v panelaku labradora, to je pro nej spise utrpeni, do toho bych nesla.
Odpovědět
já vím, jenže kdybych měla řešit pejska jenom v baráčku, tak by 90% pejskařů nemohlo toho psa mít, takže si myslím, že o tom to není. Když rasu přizpůsobíš bydlení, tak to lze. Jako dobrmana bych si do paneláku nepořídila, ale malý plemeno ano. Bígl je vážně super, četla jsem o něm i na webu a vypadá to dobře, sice jsem původně chtěla Jack Russela, ale nějak to nevyšlo.
Odpovědět
Já to mám taky zakázaný, a to máme novej baráček ;-) Nikdy jsme pejska neměli, ale teďka si naši koupili čivavu (fenu) a ta je úplně roztomilá. Asi jí maj místo nás dětí, jsme se jim odstěhovali oba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jak pisu ja :-) mensi plemena do panelaku ano, ale velky ne :-)
Odpovědět
my jsme chtěli oba, když jsem byla malá, tak jsem vyrůstala s jezevčíkem v paneláku, přítelovo rodiče mají psa, švára i švagrová taky a oba v bytě a jde to. Takže do toho půjdeme taky.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli pekinéze a byl to děs. Byla moc milá, ale na cizí vzteklá. A hlavně mi nejvíc štvalo chodit s ní ven za každého počasí. Sníh, déšť, horko, zima...pak umývat tlapky. A právě kvůli tomuhle to ten můj chlap nechce. Švagrová má u baráku dva slov. čuvače, tak si to vynahrazuju když jsme u nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ještě že to tu bylo mrtvý, jinak bych to nezvládla dočíst :-D jede někdo omrknout gejsu??? chtěla bych tam jet, ale Jirka bude celý den v práci, tak že bych se vtírla do auta :-N zukl: Spálený poříčí je taky pěkný....
Odpovědět
Pepik : díky, taky kouknem :-)
Odpovědět
Má to i svoje nevýhody, teda někdy ale i tak je to super. Zatím máme pejska zamluvenýho a někdy koncem srpna by snad byl k mání, až mu budou nějaké ty 3 měsíce, tak bysme ho asi dostali.
Odpovědět
Ono je to s náma složitější....Přítel je od Písku, já od Plzně....Takže musíme řešit i ubytování jeho strany....Mohli by jsme to mít i klidně někde v jižních čechách, ale já to chci radši tady....aby jsme měli to měl blízko ;-) i
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?