Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dlouho jsem tu nebyla..začal na nás doléhat předsvatební stres,chvíli to i vypadalo,že svatbu odložíme..nicméně jsme přípravy stopli,odpočinuli si a teď zase začínáme..Bude to hoňka,ale hlavní je,že se snad dostaneme ke zdárnému konci a novýmu začátku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ty ponocuješ! Ale asi v práci, viď :-S
Odpovědět
ahoj holky, jak to jde? Já dneska makám z domova, takže mám pohodičku, za chvíli mizíme na ten Manětín a pak už rovnou pryč :-) Leni: copak se děje, stres vás dostal viď, ono je toho někdy moc, tak je dobrý, jak říkáš si "odpočinout" a nemyslet na to. Určo to zvládnete, dyk to máte týden po nás a my taky pořád dozařizujeme, takže klííídek :-D Monisek: jak válčíš? se tady neukážeš, nějaké novinky? :-) Hele kam se poděla Gejša, má to příští týden a už dloooouho se neozvala, nedostal jí taky stress??
Odpovědět
Profilova fotka
Flapi: Náádherná výzdoba stolů, báječný originální účes a krásná látka šatů!
Odpovědět
ahojda holky, tak jsme zase pokročili a máme zaplacenej Manětín, paní byla moc ochotná a příjemná. Takže Pája je na hodinu hradním pánem, páč nám ten zámek pronajal :-) Ještě ty prstýnky a bude snad klídek. Dneska jsem dělali ochutnávku koláčků a koláčů - teda byla to bašta, jsem se olizovala až za ušima. A co vy? Je tady poslední dobou pořád nějaké mrtvo :-(
Odpovědět
Ahojky holky, sem tu dlouho nebyla.....nějak moc práce, málo času ;-) Vladi : tak to už máte téměř všechno. To je fajn. Já pořád koukám po netu na nějaký to místo. Zatím sem nic neobjevila. Půjdeme se tedy podívat do meditační zahrady v Plzni, pak máme slíbenou prohlídku Blvockého hradiště..ale pokud ani jedno tak už nevim :( Jsme z toho nějaký nervózní, že nemůžem nic vybrat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no stres me nijak nepohltil, alespon, ze tak, nejak mi to porad nedochazi, ze se v sobotu vdavam, ale vubec nestiham. Jinak nakonec jsme koupili i botky pro Alese, i kdyz jsme rikali, ze si vezme ty co ma, ale to je jedno. Tak bude uplne novej :-) Pocasi mame objednane 22 stupnu, polojasno, tak to urcite vyjde :-D Ve ct jdu jeste k zubari, ale snad na me bude hodna, o svatbe vi, tak to bude OK. a pak hned pro saty. A v pa mam hned rano holice na barvu a pak nehty. necham se rovnou vyfotit na novou obcanku a vsechny doklady. A pro dortik a minizakusky a na Bykov, no bude to narocny... Do prace jdu az do ctvrtka. Tak at vam pripravy taky jdou a vse vychazi.
Odpovědět
čauky, ještě máte celkem čas vybírat, takže můžete hledat a pátrat co by se vám líbilo. A vy chcete jenom venku? Nebo i někde na zámku? Meditační zahrada je moc hezká a nebo pak to taky dělají v ZOO, známá tam svatbu měla a bylo to moc hezký.
Odpovědět
Tak Petr by to klidně i na radnici :-), ale já bych chtěla nějaký hezký místo (když nejde ta rotunda).... V ZOO? fakt? jako v tý Japonský zahradě? I nějaký zámek klidně...tak snad přes prázdniny něco seženem :-)
Odpovědět
Gejsa : tak naplněný to máš dost, ale vypadáš klidná :-D. Kdyby jsme nejeli pryč, přijela bych se na tebe podívat ;-) Počasí má bejt hezký...tak držím pěstičky ať všechno zvládnete
Odpovědět
gejsa: ty žiješ :-D já myslela, že tě přípravy pohlitly, ale koukám, že to neseš statečně. Určitě vám to v tu sobotu všechno klapne, už se mooooc těším na fotečky a pak další tejden bude to kafčo,tak už tam budeš mladá paní. zukl: ono záleží jak daleko chcete jet atd. Ale zoo to bylo nahoře v botanický zahradě, zkusím se odpol zeptat, jestli kámoška nemá nějaké fotky z obřadu a kdyžtak bych je hodila do albíka. Jo holky a nakonec máme vyřešenou i hudbu na obřad, protože Manětín jí má už připravenou ap oužívají jí standartně, nástup je na klasický svatební pochod, pak once upon a time a na konci při gratulacích je Kráska a zvíře. Si myslím, že se nám docela trefili do noty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: tak zkuste treba Nebilov, tam to chvali.... Nebo Stenovice, ale jsou dost drahy.... Jinak jsem fakt v klidu, mi to fakt nejak nedochazi...
Odpovědět
Článek se načítá
Gejsa : v Nebílovech sem koukala, že nedělají od letoška civilní svatby, jen církevní.... Vladi : to by jsi byla hodná....tak jet asi co nejmíň, třeba 30 km...mě se líbí Klenová, ale to je 65 km
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, ziju :-) zvladam to kupodivu v pohode. zukl: aha, skoda. je toho fakt hodne, ze se nestiham stresovat ze svatby, coz je dobre, jinak bych se z toho musela zblaznit. Je to porad jen prace, pak uceni do skoly a do toho jeste litame kvuli baraku. Ale alespon se nenudime :-D
Odpovědět
gejsa: buď ráda, že nemáš nervy a užívej si to :-) zukl: a co třeba Mirošov, taky není špatný. Pak už mě nějak nic moc nenapadá..Leda ještě v nějakým hotelu třeba na zahradě, když by to tam měli hezký
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte po víkendu? 8-) Zukl: taky jsem slyšela o té ZOO, být vámi, tak si tam zavolám jak to chodí. Musí to být moc hezký. A Klenová je fakt pěkná ;-) (ale bohužel od Plzně daleko) Byli jsme tam jediná svatba, tak jsem se mohli roztahovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, prave toho vuyzivam, jsem za to rada. Na jednu stranu me mrzi to, ze si to nemuzu uzivat tak naplno, pripravy a tak, ale ono neni stejne co uz pripravovat, vse je ok. Ale na druhou stranu, kdybych se z toho stresovala, tak me odvezou. Radeji si to nepripoustet, litat jak hadr na kosteti, ale bejt v klidu. Vim jak trpim pred zkouskama, tak se tomu chci vyvarovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Zukl: a co klášter v Plasích? Tam je to taky moc hezký :-) A je to od Plzně kousek.
Odpovědět
Holky díky za podporu :-D Nějak to na mě sedá :-) Všechny místa okouknem, bohužel je málo času...snad v červenci bude líp :-)
Odpovědět
gejsa: máš naprostou pravdu, ale mě je jasný, že budu před svatbou nervááák :-D zukl: nebooj, ono to správný místo najdeš, my jsme taky jezdili v červenci a srpnu a vybírali, nakonec jsme to zamlouvali někdy v říjnu ;-) holky prosím vás nevíte kde se dají v Plzni sehnat nějaký hezký krabičky na výslužky, ale potřebuji velikost aspoň 26x26 a výška je mi jedno. Na webu mají samý malý, se nám do toho nevejde ten velkej koláč. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: treba sama sebe prekvapis, jako ja sebe :-D
Odpovědět
gejsa: no jenom aby :-D se znám holky a už mám krabice na výslužky, teď jsem je objednala z Jihlavy :-) Dala jsem foto do albíka, se nám moc líbila a představte si, že na svatebních e shopech je prodávají za 30 kč (mám tu velkou 26x26X11) a já jí sehnala od výrobce za 15 Kč a k tomu i ten krajkový papír do krabice a ten mám za kačku, tak to je dobrý ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ALe ja se prave taky znam a jsem prekvapena, jak to ted dobre zvladam, takze pohoda.... Ty jo, dobra koupe....
Odpovědět
gejsa:tak se nechám překvapit, jestli se budu stresovat nebo ne. Hele a už se těšíš? Víš jako na ten obřad atd. Jsme v pátek byli na tom Manětíně a fakt je to tam mooc hezký, tak jsem byla tak trošku na měkko. JO a paní nás uklidnila, že tam je 88 míst na sezení, takže se tam vejdeme všichni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jasny, neda se to naplanovat, zda budes vystresla nebo ne.... Jasne, ze se tesim a muzu Ti rict, ze jsem taky dost na mekko, ze kdyz jsem v klidu,tak to na me doleha. V sobotu jsem Alesovi rikala, no vidis a za tyden v tuhle dobu uz budes muj manzel a vyjely mi slzy do oci. To fakt budou zaplavy. Holky, pozor na to :-D Musim mu nastrkat hromadu kapesniku :-D
Odpovědět
gejsa: je, tak to abych si pořídila pořádnou voděodolnou řasenku, abych po obřadu nevypadala jako strašidlo. A to je mi jasný, že mamka bude taky cedit, táta bude na měkko, ach jo. No asi to pak taky ořvu, já to říkala Pájovi, že za tolik a tolik ze mě bude jeho manželka, tak je to taky divní. Jo a Pája dodal, abych ještě vysadila prášky, že si pořídíme malýho Levíčka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, to je pravda, jsem si rikala hned, at je poradne vodeodolna :-D No vidis a vysadis?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, teda tdy dneska jede, no jo asi se musí přihlásit gejsa. gejsa:já byla taky v pohodě, ještě v pátek jsem byla mekáči na zmrzlině po úpravě účesu,pak v klidu nakoupit jídlo na druhý den a prostě pohodička ;-) , v kolik to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
mape: fakt? tak to ja se bojim, aby to na me nedolehlo 2x tolik dva dny predem, mame to od 1... A co Ty a prcek? Uz vite kdy mate termin? Segre se narodila "Leona" v sobotu, tak jsme tam vcera jeli na otocku...
Odpovědět
Profilova fotka
prcek už nezlobí,už čekám až se začne ozívat a bude citít, termín máme 25.11.zatím,tak uvidíme,každopádně na vánoce nás bude o jednoho víc, když to vyjde tak se přijedeme podívat, můžem?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?