Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj flapi: tak do manželství jen to NEJ a to nic moc,ať vždy zůstane za dveřma, myslela jsem v sobotu na tebe, říkala jsem si,že počasí nic moc,ale hlavně,že jste nezmokli a svatbu si určitě užili.
Odpovědět
Profilova fotka
flapi, tak mi taky přejem štěstíčko...
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ahojky holky :-) jsem se teď po týdnu šichet, konečně probrala, ale jsem pro dnešek totálně nepoužitelná. Toho 17.6. si s tím nelamte hlavu, termín ruším a vy si nadhoďte jiný datum. Flapi: hodně štěstíčka a radosti v manželském životě. Fotečky ze Simsalabim hodím do albíčka tenhle týden, ten minulý mi kameru zabavil syn, když jeli na víkend na soutěž, tak jsem se k tomu nedostala. Vladi moc děkuji za ty vlásenky, nakonec využiju všechny, kadeřník byl taky nadšenej, že takhle pěkný ještě v ruce neměl. Na druhou stranu je to mladej kluk tak mu jich pod rukou ještě moc neprošlo. Dvoje použije do účesu mě a jedny dá dceři. No uvidíme možná i vypustím ty živé květy. Mape hlavně, že bude zdráv, pak budeš mít kolem sebe takovejch chlapů, že ti můžou všichni závidět ;-)
Odpovědět
Nazdárek ženský, dneska vůbec nestíhám, jsem se teď vrátila z Prahy, už tam jezdím jak domů :-| Flapi: gratuluju mladá paní :-) hlavně hodně štěstíčka a ať manžílek nezlobí. Už se těším na nějaké fotečky ;-) Komtesa: tak to jsem moc ráda, že se líbí, aspoň se užijou, budou vám oběma mooc slušet :-) Jo a toho 17 bych nechala, páč s tím většina souhlasila
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, toho 17.6. nechte ;-) Přesně jak říká vladi, většina s tím souhlasila 8-)
Odpovědět
čauky, že jo Suzzanka, většina nás si to tak naplánovala, tak bych to nechala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mažel nezlobí - není tu. Odjela na služebku. Takže je ze mě slaměná vdova :-N Snad večer zvládnu kouknout co švagr nafotil a něco sem hodím
Odpovědět
Profilova fotka
Velké gratulace Flapi :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky všem :-) Mám dotaz na vás vdané... Jak je to s oddacím listem? Nepamatuju si co pani říkala. Jesli za 14 dnů nebo do 14 dnů. A taky kam pro něj. Na matriku? Já si vůbec nepamatuju kdo tam co povídal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj flapi, nevím jak to funguje jinde, ale my měli svatbu v sobtu a oddací list přišel v úterý do vl. rukou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si ho tenkrát vyzvedávala na obci taky asi druhý den
Odpovědět
Článek se načítá
nazdárek ženský, tak jsme včera byli úspěšní a konečně máme boty pro miláčka, poslední obchod co nás napadlo a měli je. Sláva nazdar výletům :-) Sehnali jsme je v Plaze v John Garfield, jsou moc hezký, pravda za tu dvojku aby nebyli :-) Máma je i s ponožkama ke světlému obleku, tak jsem moc ráda. Jo akorát jsem normálně zírala, že dělají pánské ponožky k oblekům napuštěné nějakou mátou, aby asi jako nesmrděli nohy :-D Takže teď vážně už jenom v pátek zařídit ten Manětín a je to hotovo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vladi, tak jestli zbývá jen Manětín a máš všechno, tak to je paráda!
Odpovědět
jj, jsem moc ráda za ty botky, měli jsme docela problém sehnat barvu, aby to šlo k obleku a ještě ve velikosti 46, no nebylo to jednoduchý, ale máme. Auto pro mě i pro ženicha už je taky jasný, já pojedu v tom VW Multivan a ženich v nové Laguně, takže to je taky vyřešený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No už jsem zvědavá, jaký to všechno bude :-) nevím jestli tu budu 1.8., ale udělala bych si za váma výlet ;-)
Odpovědět
suzza: jen se klidně přijeď podívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj flapi: my jsme si vyzvedávali za 14dní oddací list na matrice v Plzni
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ženský, tak já za chvíli odjíždím směr Chorvatsko, tak se ozvu v pondělí, jaký to tam bylo. Snad bude lepší počasí než tady.Pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem psala na matriku a pro oddací listy si můžu přijít ve středu... :-)
Odpovědět
nazdárek ženský, jak se máme?? koukám, že tady je nějak mrtvo :-| Flapi: koukala jsem na fotečky, mooooc ti to sluší, šatičky jsou nádherný a úžasně slazené barevně. Ještě jednou moc gratuluju :-)
Odpovědět
Holky kde jste kdo, kam jste všechny zdrhli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak koukám,že tady je to nějaké mrtvé,co
Odpovědět
Mape: jeee, aspon někdo žije :-) Jak je, pinďa ještě pořád zlobí, nebo už je líp?
Odpovědět
Profilova fotka
už je to dobré,už si začínám užívat,jen ty změny počasí, reď malému dopřávám krtkův dort, mňam, neprotestuje tak mu to asi chutná :-N dnes byl manžel koupit hadovi myšku a prodavačka prý na něj z ničeho nic,tak už to máte za sebou,co_ Tak na ni zůstal koukat a pak se zeptal a co. A ona prý měla v březnu také svatbu a naše přípryvy sledovala na internetu, tak jsem si říkala,že škoda,že se nepřidala, jak je ten svět malý
Odpovědět
Tak to je taky dobrý, holt někde nechce kecat na webu, to jenom my jsme ukecaný. Teda aspoň někdy :-D Hlavní je, že pinďa nezlobí, tak to když ti to vyjde, tak dorazíš na tu další akci, ne? Dneska jsem koukala, jak se to blíží nám... za chvilku je to tady. Zítra zaplatíme ten Manětín a zařídíme matriku no a pak už je to vážně za pár
Odpovědět
Profilova fotka
no jo a začne nervozita,ale tajová ta pěkná i a napětím,uteče to jako voda, no my budeme za chvilku už tři měsíce manželé,hrůza a říkám si stálo to za ty prachy a nervy??? Stálo. ;-) kde to má gejsa????? a pokusím se na další drbárnu dorazit
Odpovědět
Zatím nervozita žádná, ale počkej tejden před svatbou :-)))) Týjo, vy už máte 3 měsíce, teda to vážně letí jako blázen. Gejsa to má na tom Býkově a pak hned následuje Komtesa a Pajmou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo letí to strašně, musela jsem vypravit kluky na rybi, bohužel jánteď nemůžu nikde vysedávat,ale chytat prý můžu :-) , já přemýšlím jestli mi to vyjde zaject se podívat na gejsu
Odpovědět
Profilova fotka
Flapi:velká gratulace..účes fakt moc pěknej!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?