Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
souhlas, je to bleeee tak jsem se domlouvala s bráchou a vypadá to, že by nám mohl vyjít ten Multivan a Pája by jen na obřad novou Lagunou, tak si myslím, že to tak bude nejlepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš a z obřadu pěkně šampaňské a rozjede si vlastní oslavu, už v autě, to bude veselka :-o
Odpovědět
jo to bude, abych se nezlískala než dojedem na hostinu :-) ale taky mě to napadlo s tím šampusem, i když Pája ho nepije, tak pro něj něco jiného, ale bylo by to fajn, pěkně ten kyblíček v tom šampáňo, hmmmm když to vyjde, tak asi něco takovýho zorganizuju 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem na stránky modrý koník, co jsou tady a hledala jsem maminy z Plzně a abych pravdu řekla nic moc diskuse, ani se mi tam nechce moc přidávat, no nevěsty jsou lepší, ale dala jsem si tam alespoň albíčko prcka
Odpovědět
třeba tě za chvíli bude následovat nějaká z nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ty jp já klaustrofobii nemám, ale na ct mi bylo taky hrozně-......
Odpovědět
Profilova fotka
No nervozita zatím jenom z počasí... :-( No a zejtra už přijede máma a že bude dělat vejslužky, tak se trochu bojím co jsem zase uděla špatně, čeho mám málo, komu co nechci dát a tak... Taky jsem dneska byla na melíru :-) Je to hezký, ale při ceně se mi trošku protočily panenky - a to to mám jenom na vrchních vlasech :-( No, holt za kvalitu se platí...
Odpovědět
Ahojky holky, Flapi : držím palce pro pevné nervy...ale nenech se vystresovat, je to Vaše svatba tak ať je prodle Vašich představ.....na uklidnění si dej tajně panáčka ;-) ;-)
Odpovědět
Flapi: zukl má pravdu, nenech se od mamky vystresovat, ono je to někdy těžký, já to znám :-D ale pořád si říkej naše svatba a jak já chci. Ostatního bych si nevšímala ;-) Určitě všechno dobře dopadne, neboj. Budeš nádherná nevěsta a svatba bude úžasná ;-) Holky a mě zmizelo vedení, takže dneska pohodička, dám pěkně obídek v Lízalce, no paráda :-)
Odpovědět
Vladi : to se máš :-) My neměli vedení včera ;-)
Odpovědět
jj, aspon jeden den v klidu, to za to stojí :-) akorát jsem se ráno vyletnila, že jako bude hezky a teď koukám, že se nám zatahuje, a já mám bílý kalhoty... jestli bude pršet, tak budu jak prasátko :-|
Odpovědět
Vladi : to se musíš vznášet nad kalužema :-D
Odpovědět
Článek se načítá
zukl: jo tak to ti nevím jak dokážu, leda že je pěkněv ohrnu nad kolena, vezmu žabky a budu v klídku :-D
Odpovědět
gejsa: sím tě, našla jsem ještě jeden náramek, sice taky bílej, ale hezkej, jestli budeš chtít, tak ti hodím nějaké foto do albíka
Odpovědět
Profilova fotka
tak přijeli naši - máma generál se pustila do vejslužek - musela jsem utéct - nechci to probrečet :-( :-( :-( :-( už aby odjeli
Odpovědět
flapi: hlavně klid a dejchej zhluboka. Nebo počítej do 10. Nic si z mamky nedělej, ony jsou prostě takové. Určitě jsi to připravila skvěle, tak se nenech vyvéct z míry ! Držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
Flapi: jejej - maminku přežiješ, i když je to škoda, že se takhle trápíš - když je člověk naštvaný, tak se má napít studený vody a zhluboka dýchat .... jo a utéct jinam taky není špatné ;-) Pořád koukám a moc fotek nevidim, tak se těšim alespoň na ty svatební ;-) S těma rukavičkama - jestli dělají širší ruce, tak ruce pryč :-D Zkusim se zeptat, jestli je mají v Natalii, že bych je zkusila k šatům, ale asi je ani nemají - nenabízela mi je. Dneska mi přišel polštářek, vývazky a podvazek - nafotim doma - jsou z bazaru - ale mam dneska nějakou depku, tak ani nevim jestli se mi líbí :-( A to máme dneska 3letý výročí s Miláčkem - třeba to oběd vylepší.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Přišla jsem z města a jsem teda vyfoukaná, brrr..pěkná zima :-| Flapi: dej si panáka, ten pomůže, a neřeš to, dopadne vše OK, držím pěsti! ;-) Moni: určitě se ti to líbí a je to moc hezký, to by sis to jinak neobjednala, ne? ;-) A gratuluju k dnešnímu výročí, pořádně si to užijte!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám doma tyl, co jsem měla přes kapotu auta. Nevíte o někom kdo by to chtěl? Drželo to na přísavkách, ale ty už nemám. Je to sice zmuchlaný, ale když by si to někdo šikovný upravil, tak mu to dám. Nevím co s tím a vyhodit to je škoda, tak by se to třeba někomu hodilo.
Odpovědět
Profilova fotka
já sem taky ráno přemejšlela, že se vyletním, nakonec jsem šla v dlouhým rukávu a tříčtvrťákách, vymrzla sem v práci i po cestě, a to jen přeběhnu silnici...fuj těď musím znova - pro malýho do školky, vůbec se mi nechce, snad nezmoknem
Odpovědět
Holky stává se vám, že se ztrácí fotky z alba? Včera sem tam donahrávala nějaké a dneska tam nejsou....
Odpovědět
zukl: to jedině, že by ti je smazal adim, tak zkus napsat do IP Ikarkulce, třeba ti řekne.. Mě se to teda ještě nestalo, tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
mě se to taky nestalo, ale vím že admin mažou bez upozornění, vadí jim jen že je na fotce třeba název firmy
Odpovědět
pepik : Aha tak to je možná tim :-| sem tam měla bižuterii i s názvem firmy
Odpovědět
Tak přidala jsem fotečky do alba :-) snad tam teďka vydrží .... Jinak vám přeju hezký víkend. Jedem k mým rodičům, je tam brácha se ženou a Matýskem (5ti měsíčním prckem ;-)) Tak si ho musim užít .
Odpovědět
Profilova fotka
čau ženský, dneska máte moc práce, že je tu mrtvo? :-D
Odpovědět
Ahojky, máme inventuru :-) musim to tu do 9 napočítat.... Co víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je ze mě pani. A ani jsme nezmokli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj flapi! Přeju všechno nej nej nej :-) A jak se máš, vdaná paní? Doufám, že manžel nezlobí ;-)
Odpovědět
Flapi : přejeme s přítelem všechno nej nej
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?