Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladiplzen: Jojo, tuším, že od osmi. Už si to přesně nepamatuju. My jsme tam byli 2 měsíce před, ale pamatuju si, že paní nám říkala, že stačí měsíc před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: chodím do chameleona ve františkánský A dneska měla jít ozkoušet účes a asi z toho nic nebude :-( Teď byl oznámen hodnodný seminář, který se mi s tím jaksi kříží. Tak fakt nevím co na tý hlavě budu mít. Moc prostoru už nemám :-(
Odpovědět
evu: díky moc, tak já zavolám nejdřív matriku a pak se domluvím s paní Kovaříkovou. Kolik jste platili na matrice a s sebou jste meli jenom občanku a rodný list?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: Není zač. Jojo, občany, rodné listy a peníze. Nic víc. Na matrice jsme platili tisícovku, vyplnili nějaké formuláře a na zámku 7.140,- Kč - dostanete dokonce smlouvu o pronájmu. Není to krásné, mít na jednu hodinu pronajatý kousek zámku? :-D Slyšeli jsme takké, že tam v zámecké restauraci dobře vaří, tak jsme tam byli a chtěli si ji zamluvit, ovšem po šokující neochotě jak personálu, tak majitelky jsme to nakonec zrušili a zamluvili jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, teda vy jedete, mrzí mě, že jsem nedorazila na srazík,ale počasí dělá divy, ve čtvrtek jdeme na ultrazvuk, tak mu to musím vše nahlásit a jsem zvědavá,co s tím vymyslí gejsa: v klidu vše dopadne dobře a dle představ, co dort vladi:četla jsem o sedmém nebi, no abych pravdu řekla,teď se tam vyměnila obsluha a fakt hrůza i my jsme tam byli před dvěma týdny a katastrofa, tak jsem říkala, no tady bych si svatební hostinu neudělala
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je hustý s tim 7 nebem - a je to škoda. Taky je škoda Mape, že se ti tam teď nebude htít chodit - takový hezky vzpomínkový místo a oni ho člověku znepříjemní :-|
Odpovědět
to jo,je děs, že obsluha zničí jméno celýho podniku. My uvažujem o hostine v Purkmistru v Černicích....jeli jsme v sobotu kolem a narváno....musíme na testovací večeři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, koukám, že už jsem asi jediná, co musí čučet v takhle krásným počasí v práci 8-( no co, příští týden už mám dovču, tak to tenhle týden ještě vydržím :-D tak to jsem na Nebe teda zvědavá, budeme to tam muset zajít očíhnout, když mape i vladi psali, že to tam upadá... mape: tak na příští posezení se domluvíme a dáme si spicha zase na zastávce, to už ti snad bude líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) mape: njn, jenze to tak lehce nejde. Bohuzel jsme dortik, kvuli memu uceni, jeste nestihli. Tak musime tento tyden. Ale nechame i ty minuzakusky od nich. Stejne kdo vi, jak to delaji jinde, treba taky davaji zmrazit a pak je jen vyndaji. zukl: je, purkmistr, o tom jsme uvazovali :-) delaji tam i ty obrady, to jsem Ti psala, jukni jim na stranky a uvidite.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky gejsa:Jak ti šlo učení?Zítra se tedy uvidíme v 17ju, měj prosím připravené ty papíry, odhad na pozemek už bude hotový a budete mile překvapení. moni:Našla jsi nějaké tance? map:Ahoj mamino, už je ti lépe?Holky říkaly, že špunt trošku zlobí :-) mik:Ahoj mladá paní, jaké byly líbánky?A jak se jinak máš, škoda žes nedorazila, byla jsem zvědavá na fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko... pajmou: no jo, nějak mi bylo ouvej :-( na příští kafíčko se budu snažit dorazit, ale tak v červnu je vás tu nevěst dost, tak snad bude čas se zase sejít ;-) líbánky proběhnou příští týden, zamluvila jsem konečně to Tunisko, tak už se těšíme :-)
Odpovědět
ahojky holky mikanek :at se líbanky vydaří ;-) gejsa : na purkmistra jsem koukala, moc hezký, dáme tu test večeři a pak se uvidí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zukl: jojo, díky, snad jo :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Mikanku, ať se dovča vydaří, taky bych někam jela, ale my asi budeme mít svat. cestu někde pod stanem :-D Včera jsem si byla pro občanku a pas, tak zase začíná kolotoč se změnou jména. Chlapi to mají jednodušší... :-)
Odpovědět
No s dokladama je to peklo, já měnila před rokem kvůli trvalému bydlišti. Sem oblezla kde co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
s dokladama mi to povídejte, už mám novou občanku, ale kvůli naší dovče musím jéct na starý pas, takže na smlouvě a na pojištění vystupuju jako svobodná, ach jo :-( abych v těch jménech pak neměla guláš :-p ještě mi čeká všechno to běhání...teď na to nemám moc čas, tak to nechám po dovče... chlapi si vymění akorát občanku a nic je netrápí, se mají ]-( suz: to u nás to vypadalo, že taky pojedeme na svatebku max.na vodu a k nám na chatu, ale nedalo mi to a moře jsem zamluvila....už jsem tam nebyla hoodně dlouho :-)
Odpovědět
Já bych chtěla na svatební cestu do Benátek nebo Paříže, tak uvidíme jak penízky.... jinak začnu taky pracovat na galerii ;-)
Odpovědět
ahoj holky, koukám, že pěkně jedete ;-) jsem včera nějak nestíhala, jednání v Praze a ta cesta zpátky, ach jo.. ještě v tom vedru, ale zase na druhou stranu, jsem měla luxus svezení v bavoráku X5, takže se to jako dalo vydržet :-D ale i tak jsem večer byla totál ko, jsem usnula ani nevím jak. Evusinka: díky za info, zkusím tam zavolat a příští středu bysme zajeli a zaplatili. Ještě nevíš jak je to tam s hudbou na obřad? Vybereš si od nich nebo můžeš mít vlastní? Mape: taky jsem zírala, jak to šlo s obsluhou dolů, jen tak mě tam nikdo nedostane ]-( Jak se jinak cítíš? Už se ti to uklidňuje, nebo tě pořád trápí počasí, teď lítá tlak to je děsný. Mika: jeee, tak to si užijte krásné líbánky, taky přemejšlíme, že bysme jeli Tunis nebo Egypt, ale uvidíme jak budou korunky, takže to necháváme na last minute po svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
já bych taky nejradši do Paříže aspoň an jeden den a zbytek u moře, ale taky záleží na korunkách. stejně bysme jali asi až o prázdninách.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, jo tlaky lítaj jakoblázen,ale mám nízký, tak to prý je dobré, nebo lepší než vysoký jo, až budu zase někomu tvrdit,že 26 je čtvrtek tak mě zabíte, dnes jsme byli na ultrazvuku a krásně se nám to mimčo ukázalo ve 14týdnu v celé své kráse.............takže vypadá to hodně ,že to zase ženská nebude, chjo,hodím do alba foto
Odpovědět
:-) tak to gratulace, že se miminko projevilo. Brácha se ženou když byli na tom 3D tak se k nim otočil zády a bylo ;-) poznali to až na normálním pak asi za týden, že je to kluk ....
Odpovědět
Profilova fotka
no jestlu to bude jako ten první,tak se bude ukazovat na každém ultrazvuku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mape: krásná fotečka :-) tak uvidíte, jak to nakonec dopadne, tak aspoň malej zdědí oblečení po tom starším ;-) takhle to měla kolegyně z práce :-D a nebo se z toho ještě vyvrbí holčička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím,jestli ty dvě bílá místečka ještě zmizí, já dala většinu oblečení pryč, něco má švagrová,tak mrknu v jakém to je stavu a uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
když tak něco seženeš a teď už bys další věci schovávala pro dalšího chlapa :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
map, já taky chtěla holku...ale co, hlavně že budete v pohodě.Stejně, když tě obejme, tak je úplně jedno jaký pohlaví x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mape: Mnoo-oo, to abys pak zkusila tu holčičku znovu :-D Jezis, to je tak hezký, jak tam hajá... Pajmou: ještě nekoukla - bussy bee :-) Já jsem potvrdila líbánky na Šumavě - navíc, ten můj je chce ideálně strávit takovým způsobem, že je jedno kde budem 8-) Na ty doklady se FAKT netěšim 8-( Vladi - X5 - auto mých snů ;-) Zukl - Purkmistr je fakt narvanej a i kvůli cenám/soukromí bych se mrkla i na penzion U Matasů -co je tam na návsi - taky obřady na zahradě a všichni to moc chválí - jak interiery, tak jídlo i ubytování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek vespolek :-D :-D tý jo, tady je dneska mrtvo....nespláchly vás včera ty deště??? :-D ;-)
Odpovědět
čauky, to byl včera hukot, Pája mi volal z práce, že jim to vyplavilo i halu a domů jel přes Novou Hospodu, protože na borech u Tesca to bylo naprosto neprůjezdný. v pondělí jdu ke kadeřnici a mám si s sebou přinést i ty pičičárny do vlasů a že prej už možná zkusíme něco nahodit, tak to jsem zvědavá, hlavně půjdu asi do toho melíru, kdyby to nebylo ono, tak to do svatby ještě můžem zamaskovat :-) Mape: jak tak koukám, tak je to další chlapák ;-) hlavně ať je to zdravý ne, a když budete chtít holčičku, tak to holt budete muset zkusit na potřetí ;-) Monisek: auto sice vypadá hezky, ale uvnitř moc místa není, teda aspon pro nás vysoké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tý jo, tak to mi nenapadlo, že to byla včera až takováhle kalamita :-( jsem ráda, že mi jsme to zvládli bez úhony... tak to jsem na tebe zvědavá, jak dopadneš od kadeřnice, hlavně se nezapomeň vyfotit a hodit si to do albíčka ;-) x-) mape: no vidíš, tak když nebude holka teď, tak do třetice by se to mohlo povést ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?