Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Když mě láká takovýhle nějaký místo a o jiným nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ja Ti to verim, taky se mi takovy mista libi, ale bohuzel taky o jnem nevim :-(
Odpovědět
to si hodná, mě ta její operace úplně zdrbla (bylo to před 2 lety), ale zase jí zachránila život, operovali jí srdce....
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: to vis, srdicko je narocna operace, v rodine jsem ji taky zazila a opravdu to neni zadny med. Hlavne ze to dobre dopadlo a zivot zachranilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Zukl: Je to tam fakt krásné a ten výhled - tak jsem zvědavá, jak se rozhodnete :-) Oslíci to jistí ;-) Nebo brigádu a tu cestu nějak zkopnout a urovnat :-D Vladi už je zasejc na severu - a na sever a na jih, a na sever a na jih :-D Chicht - jsem si vzpomněla: Jdi s tím, kdo tě má rád :-D Jo a gumáčky jsou super!!! Kuju moc jsi Zlatíčko. Komtesa: Škoda, že jsi musela tak brzo jít :-( Gejša: Jak to vypadá se zkouškama? A kdy bude/ou??? Pajmou maká a nestíhá drbat online :-) Ještě jednou děkuju :-) Zítra jedu do Práglu na velkou Ezoteriku a Biostyl - hurááá, těšim těšim - musim vybrat víc peněz :-D Jsem fakt moc ráda, že jsem Vás poznala holky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé holky - sehnal jste někdo to helium do balonků??? Balonky bych moc moc ráda - doporučte mi, pls, něco - kuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni: ahojky, no mam jit v po, ale nestiham a dene se bojim. Tak nevim.... Strasne me mrzi, ze jsem nemohla s vama byt, vzdy me nabijete.... V Praze si to moc uzij a opravdu vyber vic penez :-) Jsem posledni dobou nejaka precitlivela, ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Gejša: Neboj, to bude dobrý - nějak bylo a nějak být musí - já to znám - taky ještě nemám dodělaný semestr. To bude kýblů nervů :-N A na přecitlivělost a všechen stres si dej večer skleničku vína ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já v pátek pokračovala a do teď sem se z toho nevzpamatovala, šli jme na dvojitý rande...na véču do Akropolis a pak sme zavítali do Plzy do herny, strašně sme se vyřádili, a šli spát skoro ve čtyři :-D včera sme nakoupili, uklidili a dali sme si celodení siestu a dnes sem jak po opici....ale usnout už nemůžu. po obědě jedu ještě barvit a vyzvednout prcka, tak se těším na zítra, jak se budu celý dopoledne válet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni: je to fakt na palici :-( pepik: je, Akropolis, tam to je mnamka, je dobre, ze jste si to uzili... ;-)
Odpovědět
Nazdárek ženský, jsme akorát přijeli ze severu.. tam vám bylo krásně, akorát jsem si opět opálila ruce a výstřih dle trička, a to jsem byla na sluníčku asi tak 10 min. bych se na to vyprdla.. to budu muset dohánět. Zukl: rotunda musí být nádherná, ale to bych nemohla zvát půlku lidí, by to asi nezvládli, takže Manětín to jistí :-) Gejsa: přecitlivělá? Jako škola, svatba a tak všechno dohromady? Nebooj, to je chvilkový stav, určitě to bude všechno fajn. Monisek: Tak ať gumáčky slouží :-D to by bylo, abyste do nich nevybrali aspon desítku :-D Jdu hodit spršku a padnu do pelechu, jsem nějaká ko po tom víkendu.
Odpovědět
Profilova fotka
zukl, je to tam krásný, ale škoda, že tam není příjezdovka.... tak mrkni na Mirošov, ale tam jsou svatby jenom vevnitř. a Spálený poříčí
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, jsem po víkendu nějaký vyřízená. Včera práce, návštěva přítelovo rodičů a pak výlet na rotundu. Dneska práce na zahradě a grilování :-D Jinak rotunda je překrásná a ten rozhled! Cesta není sice tak příkrá, ale straaašně táhlá. Jsme se tam škrabali v kraťasech a keckách a přítel říkal, že si mě tam v šatech a podpatkách nedokáže představit ;-) Říkal jedině jet tam tankem :-D Takže tohle padá (by mi tam půl lidí nevyšplhalo) což mě nevýslovně štve :-(
Odpovědět
přítelovo brácha má slíbenou soukromou prohlídku Blovického hradiště, se tam taky přifaříme a uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ajoj děvčata, srazík byla fajn jako vždy, jsem ráda že teď v tom stresu jsem někam vypadla :-) Mějte krásný den a týden a já jdu vytvářet hodnoty od příštího týdne už chci dovolenou, tak aby to bylo vše ok :-)
Odpovědět
dobré ránko, tak je tady zase pracovní týden, ach jo.. a já musím dneska na jednání do Prahy,to mám teda radost :-S Srazík byl vážně super :-D tak já musím aspon trochu tvořit hodnoty..
Odpovědět
zukl: na Manětíně dělají obřady i venku a zahrady mají vážně krásné, tak by to možná taky stálo za kouknutí, nebo na jejich webovky, mají je zamek-manetin, teda aspoň mám dojem. Jsou tam fotky i ze svateb a jak to vypadá venku
Odpovědět
Vladi: já se podívám, díky za info ;-)
Odpovědět
zukl: jasnačka, ale vidět to osobně je prostě jiné. Jinak vím, že nabízejí, že v případě deštivého počasí, automaticky přesouvají obřad dovnitř, což není taky špatné
Odpovědět
Vladi: tak to je dobrý....no musíme nějaký víkend něco objet, protože jak řikáš vidět to na vlastní oči je lepší
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: My se berem v Manětíně příští týden, tak mohu pak poreferovat. ;-) Jinak jednání jak na matrice, tak na zámku bylo ukázkové. I uvnitř zámku je to nádherné a zahrada - o té ani nemluvě. :-)
Odpovědět
evusinka: je,hele to bys mi mohla poradit, jak tam mají úřední hodiny? Musíme tam zajet a zaplatit to, máme svatbu za dva měsíce, tak to máme akorát :-)
Odpovědět
Tý jo máte to všechny zapár, já si ještě rok počkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: nejsi sama :-) já už měla být dva dny paní....hrozně to letí, za chvíli se k nám přidají další nevěsty a my budem dělat chytrý, jak už o všem budeme mít přehled :-D
Odpovědět
hi hi to jo :) sice zatím nevím pomalu o ničem, ale tak to se poddá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladiplzen: Myslíš na matrice? No, pondělí, středa do pěti, ale po telefonické domluvě můžeš přijet i ve všední den, jsou tam skutečně ochotné paní matrikářky. Ale nejlepší je rovnou se domluvit i na zámku a vzít to při jednom. Jestli chceš, pošlu Ti tel na paní ze zámku, pokud ho ještě nemáš. Nejdřív se domluvíš na matrice, pak s ní. Je taky ochotná a teď jsou tam asi pořád, když už je sezona.A provede Vás i zámkem a ukáže kde, co a jak. :-) Je to opravdu nádhera. Jinak podražili o DPH, což dělá docela dost, ale co se dá dělat. Oni za to nemohou, ale za toto nedorozumění teď dovolují párům focení v interiérech zdarma. :-)
Odpovědět
evusinka: tak to je super, a jak dlouho před svatbou jste tam byli vy? Zkusím se s paní nějak domluvit, abysme to taky měli při jednom když to vyjde, tak snad příští týden. A jsou tam normálně od osmi? myslím na té matrice :-)
Odpovědět
Jo holky to sem se chtěla zeptat, kde se necháte česat? A třeba ohledně nehtů, udělají mi někde zdobení i na moje "vlastní" nehty? Bych si to chtěla zkusit předem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: určitě ti ozbobí vladstní nehty. Taky to tak budu mít ;-)
Odpovědět
Flapi: a víš o nějakým studiu? já na tom nikdy nebyla, lakuju si je sama
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?