Menu Forum

Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

21. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 822 příspěvků a 2 alba. Má 56 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 13. června 2009
    Zámecký statek Býkov, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 822 příspěvků a 2 alba. Má 56 přátel. Region Plzeň.
 tak jsem mluvila s pani Lindauerovou, jsou tam od 6-14, tak to mi vyhovuje, lepsi nez od 8-16, to bych nestihala se tam dostat. No a jinak minizakusky delaji, ale daji nam je zmrazene, ale ze prej do pul hodiny mame na stole zakusek jako cerstvej, no nevim, nemam s tim zkusenosti. Nemate nekdo?
A k dortu kdyz jsem se zeptala na puncak, tak mi rekla, ze s tim nema zkusenosti a ze by se toho bala, jak je i tezkej, tak jsme se s Alesem domluvili, ze to nechame na ni, vybereme nejakej dle vzhledu, co se nam libi, no i ten co mela mape se nam moc libil a on se sni. Holt my si dame jen trosku, ale to nevadi, bude tam toho dost jineho...
18. kvě 2009 v 10:14  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 349 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 14. března 2009
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 349 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
    V Plzni, Region Plzeň
 hodila jsem foto do alba s dortem a byl čtyřpatrový no jo dva měsíce je tak dlouhá doba emoticon
s tím rozmrazením:kámoška kupuje v macru dort a po rozmrazení nemá chybu a mamka tam teď koupila nějaký francouzský čokoládový a ten teda byl, tak bych z toho neměla strach, kup si od ní něco zmrazené a uvidíš
18. kvě 2009 v 10:37  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
 mape: Ty jo, je krasnej, ale prijde mi desne malickej emoticon Tak asi zkusime i to zmrazene. Ale nejprve ochutname. Jenze to tak leti, abychiom to jeste stihli emoticon
18. kvě 2009 v 10:41  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
 mape: a nebyl problem s tim, ze jste si kyti dodali sami? Taky bych je chtela dodat sama.
18. kvě 2009 v 10:42  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
    V Plzni, Region Plzeň
 no moc velkej nebyl,ale fakt zbylo patro a čtvrt a to jedlo 30lidí, byl jogurtivý takže lehoučký no prostě super, mám doma v mrazáku dva kousky
18. kvě 2009 v 10:43  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
    V Plzni, Region Plzeň
 sama nám to řekla, zda chceme od nich nebo když máme květinářku, tak jestli nechceme stejné kytky jako kytice, tak to tam ta naše ve čtvrtek odvezla a my jsme si ho v pátek vyzvedli
18. kvě 2009 v 10:48  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 ahoj, tak pátá vyhovuje. a bude to teda dole?
18. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
Registrovala se 15. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1969 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
    Na zámku v Manětíně, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
Registrovala se 15. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1969 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
 pepik: jj, bude to dole emoticon když budeš mít problém, tak pískneš a my doběhneme a snesem emoticon
18. kvě 2009 v 11:24  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
Registrovala se 14. května 2009 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
zukl
Registrovala se 14. května 2009 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků. Region Plzeň.
 brácha to měl péct v nějaký školní jídelně na Borech, nevím jestli to dělají běžně...ale náš táta to tam zařídil, se snima zná. Dort byl výbornej, a výslužky byli taky skvělý (koláčky, a nějaký to mini, dokonce měli mini labuť) emoticon
18. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
Registrovala se 3. února 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Na zahradě hotelu U Pramenů v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
Registrovala se 3. února 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
 Holky! Takže paní Lindauerová je cukrářka od Issis, je to tak? Prosím, hoďte mi na ní kontakt - díky moc moc.
A dělá tedy i minizákusky, ale nepeče koláčky. Koláčky peče: Marek na Roudný, pekařství Malinová. Mape taky mi dortík přišel maličkatej, ale když říkáš, že zbyl a 30lidí mělo, tak to zní dobře. Vypadal kráásně a určitě i chutnal-jogurtovej ňam ňam emoticon Jak vám je? emoticon

Zkul: Kdepak vlastně pracuješ? emoticon Jinak na rotundě ve Starym Plzenci se obřady dělají. Jediná nevýhoda, ale celkem větší je, že tam není žádná "normální" cesta nahoru. Jen cestička do krpálu, takže podpatky a babičky nechat dole emoticon Taky jsme o tom uvažovali. Nakonec mě odradilo i to, že (jakožto v každé církevní stavbě) je v základech zakopaná oběť(ach to vyspělé křesťanství a likvidace pohanů). Ale je tam nááádherný výhled a nááádherné stromy, kde by ly krásný obřad. Jen ta cesta- to abys jela na oslíkovi nahoru emoticon

Simsalabim ve čt- jak nejrychlejc budu moct-bohužel asi až půl 7 emoticon Ale těšim se emoticon
18. kvě 2009 ve 13:20  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
    V Plzni, Region Plzeň
 moni:IP
18. kvě 2009 ve 13:37  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 monisek :Tak to asi budu muset na tom oslíkovi nebo že by budoucímu manželovi na zádech emoticon no zajdeme se tam podívat a popřípadě poptat na úřadu ...

Pracuju v Plzni v Koření u Antonína, jestli ti to něco řiká....jako účetní, ale když je třeba i prodávam
18. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 monisek: hlavně že dorazíš, něco mi říká, že tam na tebe stopro počkáme do těch půl sedmý emoticon

zukl: to víš že jo, hupni nastávajícímu na záda a hurá do kopce emoticon musí to tam být nádherný, ale ta cestě mě odrazuje
a koření si piš že znám, jedna položka na svatební dar je takový ten otočný stojánek s kořením od vás emoticon
18. kvě 2009 ve 14:41  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 ty police se berou hodně jako dary...ono je to hezký a praktický emoticon
18. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
 Mape: Kuju emoticon

Zukl: jéé, tam to musí vonět emoticon

Vladi: To je nápad! Koření emoticon
Mohly by jste mi, prosím, kdo máte, nebo jste měl, co v seznamu darů????? Třeba chytnu nějakou inspiraci a zjistim, že ani nevim, co mi chybí emoticon Protože v tomhle bodě mě fakt nic nenapadá - jo, chtěla bych krásnou novou postel, ale tak velké prasátko asi nikdo nemá emoticon Všem moc a moc děkuju za pomoc - můj mozek vám bude neskonale vděčný, že ho ušetříte emoticon
18. kvě 2009 v 16:20  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Dobré ránko, no voní to tu dost. V létě, když máme otevřené dveře tak vodníme až na náměstí emoticon

monisek :Jestli se můžu vložit do těch darů, tak brácha měl třeba povlečení, vysavač, pánev wok, skříň, sendvičovač, ruční vysavač, skleničky na víno ....a pak něco na nový přírůstek jako zavynovačku, plenky a hračky emoticon
19. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
Registrovala se 13. února 2009 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Na zámku Klenová, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
Registrovala se 13. února 2009 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
 Ahojky, my chtěli jako dary peníze. Máme zařízenou domácnost a vesměs nic nepotřebujeme. Ale stejně plno kamarádů nám nedalo pokoj, že dar musí být emoticon Tak jsme vymysleli el. gril na balkon, zahrádku na auto, nosiče na kola, pěkný mixér, pak jsme dostali skleničky na víno s vypískovanýma jménama a našima postavičkama... No a ty penízky taky emoticon
19. kvě 2009 v 08:02  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 Nazdárek,
tak mi chceme taky penízky to je jasný, ale ne každej je chce dát a chtějí něco koupit. Takže jsme taky dávali něco dohromady - to koření, pak nějaké doplňky z Tescomy - silikonový vál, atd., lívanečník od Tefalu, toustovač, pánev s poklicí, svatební album, klasickou wok pánev, presovač obyč, snídaňový stolek, hodíme tam i třeba stolek pod PC, nebo knihovnu. Udělám to asi tady na beremku a pak rozpošlu odkaz. Víc nás toho zatím taky nenapadlo, bydlíme spolu 2 roky,takže domácnost je vybavená. Leda potom tak barák, auto a nevím co ještě emoticon
19. kvě 2009 v 08:30  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 ono je to pak těžký něco chtít, když spolu bydlíte emoticon My spolu bydlíme v domečku rok a taky nevím co si pak vymyslím jako dary, když asi všechno máme. Nebo víc co používám nepotřebuju emoticon
19. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
 Ahoj holky, taky resime co vypsat na seznam daru, protoze domacnost je vybavena nove a hlavne co by se tam jeste tak hodilo, tak si chceme vybrat sami, at se to tam hodi, takze to je pase, no a o penize rikat kamaradum je blbe, tak neco taky davame dohromady, ale nevim, rikam, ze tam dame cihly a cement a bude emoticon
a taky jsem se chtela zeptat, budete kupovat neco manzilkovi? I jen nejakou kravinku? ja prave nevim.
19. kvě 2009 v 08:41  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 jj, tak my jsme něco našli, takový co se hodí a nejde to snad zkazit. Uděláme to fakt tady na beremku a dáme k tomu fotky a popis, kde se dá koupit a bude. I ty peníze tam napíšeme, protože jsme byli už asi na 5 svatbách a taky jsme dávali korunky kamarádku a blbý to nebylo. Většina fakt bydlí spolu, tak se pak těžko vybírá.
Manžílkovi - a jak to jako myslíš? Jako dát mu v den svatby nějakej dáreček?
19. kvě 2009 v 08:59  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
 podivam se tady na tom beremku, jak to funguje. No my taky davali penizky, a to je to nejlepsi co se muze dat... jj, tak jsem to myslela.
19. kvě 2009 v 09:00  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 já už jsem koukala, jak se tady dělají ty listy na dary a vypadá to dobře emoticon
jo a dáreček, já chci jako to překvapení v noci ohňostroj, jenom nějakej ten malej a jinak asi nic.
19. kvě 2009 v 09:04  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
 Seznam darů tady na stránkách je hezkej, kamarádka to tu měla vyvěšený a každý si vybral. Měla tam potápěčskký ploutve, brejle, sil. vál na těsto, nějaký nože, nerez ešus a komponenty k PC emoticon
19. kvě 2009 v 09:07  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 jo dát mu dárečk, brácha taky dostal dáreček od své ženy a bylo to roztomilý emoticon
19. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
i.komtesa (42 r.)
Registrovala se 26. září 2008 na beremese.cz. Přidala 248 příspěvků a 3 alba. Má 7 přátel. Obora, Region Plzeň.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
i.komtesa (42 r.)
Registrovala se 26. září 2008 na beremese.cz. Přidala 248 příspěvků a 3 alba. Má 7 přátel. Obora, Region Plzeň.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Plzeň
 Ahojky holky emoticon emoticon emoticon
zase jen na skok.
U nás se lidi domluvili vybrali penízky a koupí nám automatické otvírání na vrata. Velice užitečný dar, pořád totiž nadávám, když přijedu v noci z práce, že musím vylézt z auta otevřít vrata, vlézt do auta, zaparkovat a zase ty vrata zavřít. Rodiče ty nám dávají pořád něco, takže od těch nic nechceme, jo a strejda mi koupil kuchyň. stůl se židlema. Posadil mi k netu ukázal stránky TONu a ať si vyberu. Barvu dřeva, potahovou látku, typ židlí a stolu.
Tak jsem si vybrala, druhej den mi volal, že je to objednaný a zaplacený, do čtrnácti dnů že to doručí. Tak jsem se vám na to těšila. Už je mám doma, je to opravdu krásnej nábytek, jenom když jsme to vybalovali tak vypadla faktura na 25.000,- Tak jsem mu místo poděkování měla sto chutí vynadat, že tak utrácí.
19. kvě 2009 v 09:08  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
 vladi, ohňostroj nám udělali kamarádi jako překvapení o půlnoci. Byl krásnej a vůbec jsme to nečekali.
Ale byl tu problém - někdo to nahlásil na policii, že je ohňostroj, a začlo se to vyšetřovat, prootže ohňostroj je povolený jen 31.12 a 1.1., to je výjimka. Tak se to nějak zametlo pod koberec, protože švagrovo brácha je u policie a měl tu noc službu. Ale stejně jsme si to vyslechli, že příště už ne. No, snad žádný příště už nebude emoticon
19. kvě 2009 v 09:09  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
 to ja jsem na ty listiny prave nekoukala, musim to okouknout emoticon
19. kvě 2009 v 09:09  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 tak s fakturou to nedořešil, ale jinak krásnej dar, to ti řeknu ...
19. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 suzzanka: ptali jsme se v hotelu a prý by to neměl být problém, že je tam dělají na svatbách. Tak nevím, nebude to nic ohromnýho, tak proč by to mělo vadit?

Komtesa: nazdárek, tak tomu se říká taky užitečnej dárek, nám by se hodil nějaký malý rozkládací stůl do kuchyně emoticon když ho najdu někde na webu tak to hodím do listiny a bude to

gejsa: omrkni to, vypadá to dobře a když pár listů projedeš, tak ještě chytneš inspiraci emoticon
19. kvě 2009 v 09:14  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš