Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Jo jak dopředu je dobré zajistit obřad (místo) a oddávajícího?
Odpovědět
V kolik by se šlo na ten srazík? Možná už ve čtvrtek budu něco mít, tak aby se to dalo nějak zkloubit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: duben není tak in, tak myslím, že když to zamluvíš na podzim, tak to stačí jinak tady je o víkendech mrtvo, tak se nediv ;-)
Odpovědět
já se nedivim... jak neni in :-) tak musíme to mít do roka od zásnub přeci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, já to nemyslela špatně, jen se většina chce vdávat v létě....květen taky není tak žádanej, tak máme aspoň výhodu.
Odpovědět
ja taky ne..delam si srandu..je ma jasny, ze oblibenejsi je leto. Bracha to mel treba posledni sobotu v zari a jaky meli skvely pocasi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se na čtvrteční sjezd :-) V Simsalabim jsem ještě nebyla, tak jsem na to zvědavá ;-) A od kolika hodin??
Odpovědět
Dobré ráánko, tak po krásném víkendu zase deštivé pondělí :-| ale prý má být líp, tak uvidíme. V ten čtvrtek - já nevím jak kdo můžete, já stíhám po pátej, takže pak je mi to jedno :-) Dejte návrhy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, prosím Vás můžete mi doporučit nějakou kapelu na Plzeňsku, která hraje na svatbách, plesech a pod. a je to alespoň 3 členná kapela? Moc děkuji za pomoc. Kontakty piště do IP.
Odpovědět
Dobré ránko, hezky má bejt od středy do další neděle, tak uvidíme jestli se jim to zase nevymkne....já bohužel v ten čtvrtek nebudu moct, pracovní zdržení. Snad příště...
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, já můžu po čtvrtý kdykoliv, takže např na pátou - půl šestou je to OK.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no na dortiku zatim nijak, jeste to musime doresit s cukrarkou, uz tam nebyla a servirka vedela kulovy... ja ten ctvrtek muzu od 4 :-D ale cim driv, tim lip, nemuzu se zdrzet dlouho.
Odpovědět
Článek se načítá
Jako můžeme to klíďo dát na půl pátou, já bych měla doběhnout kdyžtak tak 10 min po, končím v půl, ale zase jsem tam za chvilku. A zbytek by holt dorazil jak bude stíhat. Jinak nevím jak to udělat. Jenom bude blbý, kdybysme se naháněli, že dole vážně není signál...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nechame na 5 a bude, co vy na to? at se fakt nenahanime.
Odpovědět
Profilova fotka
OK :-) A holky, na koho to bude zamluvený?
Odpovědět
jestli chcete, tak tam cinknu a zamluvím stůl na moje jméno(Králová) a na tu pátou teda. Ještě počkám, kdo všechno písne, že půjde,a t uvedu nějaký počet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: OK, tak fajne. S tou kamoskou nevim, nejak od vikendu marodi, tak nevim jak se z toho dostane, ani se mnou dneska nejde na uces :-(
Odpovědět
gejsa: tak to je skoda, třeba jí to trochu pusít a přeci jenom půjde. Holky co zbytek, hlašte se do počtu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no uvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, váleli jsme si šunky na chatě super, zato to dočítání mě málem zničilo :-N ve čtvrtek uvidím jak to bude,ale snad ano, takže kdyby, tak v pět v simsalabim jo je to tam nějak větratelný????????????? fakt mi v poslední době ten kouř vadí mika:jak ty jdeš, že by kllíďo na zastávce???
Odpovědět
Nevíte někdo jestli je možný obřad ve Starém Plzenci na tý rotundě Petra a Pavla?
Odpovědět
Profilova fotka
mape: brali jste od pani Lindauerove i minizakusky? Jsme sli do Isis a tam nam rekli, ze ta Lindaurova pro ne nedela dorty, ze na to maji svoji cukrarku, ale ja bych i presto zkusila tu Lindaurovou, kdyz s ni mas dobre zkusenosti. Jen porad nevime jakej dortik vybrat... Nemame radi moc ty kremovy.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: tak to nevím, ale mini zákusky jsme od ní neměli,ale malý dostal čokorůži,byla zmrazená a pak když povolila, tak byla super, zkus se s ní domluvit má nějaké věci v mrazáku a prodá ti je na místě a myslím si,že není problém se s ní domluvit, možná by udělala i mini dortíky, který bude jako hlavní svatební,ale to nevím, jen vím,že až budeme něco slavit tak pro dort k ní i ta cena je prostě super
Odpovědět
mape: ahojda, jsi odpočívala vid, jsem si říkala, že jsem tě tady dlouho neviděla. Jak se máte? Jinak dole by měla být klimatizace a to odvětrávání, seděli jsme tam už víckrát, ale abych pravdu řekla, tak jsem si pořádně nevšimla, no nepřišlo mi, že by to tam bylo nějaký zahulený. Snad ne. Zukl: vůbec netuším, asi bych zkusila zavolat na úřad do plzence a oni ti řeknou Gejsa: já myslela, že máte rozhodnuto a bude punčák ;-) a kde si necháváte dělat koláčky? Máte nějaké typy?
Odpovědět
Profilova fotka
mape: aha, tak to je fajn, za chvili ji budu volat. Vy jste nakonec volili ten z galerie jen s broskvema, nebo jiny? A jaka byla, prosim, cena. Pocitam ze dortik bude stat tak 3 000,-
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no kolacky do vysluzek a vsechno bude pect mama, ale na stul bych prave jeste chtela nejake minizakusky - spicky, kremrole a takovy. Tak prave shanim a nevim kam... Chteli jsme tam, kde budeme brat dort, at nelitame jako blbci. No uvidime, co mi rekne pani.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no a jinak ten puncak, jak jsem rikala i Alesovi, jako nebyl spatnej, ale znam i lepsi. Tenhle mi prisel takovej vodovej. Tak nevim, zase u ovocnych, ktere maji dle netu krasne a i jsem tam mela babanovej, tak jsou super, ael co udela ten krem, ja nevim. Nebylo ho tam moc, ale to bylo na malem kousku, co udelaji na dort, nevim.
Odpovědět
no my právě minizákusky a dort máme zařízený, ale mamka řekla, že do pečení se jí před svadbou nechce, a já se jí ani nedivím, takže bysme koláčky a koláče objednali, akorát že já nevím kde. U Marka na Roudné mají v té době volno, a nejsem si jako jistá kde jinde je sehnat. Napadlo mě Peko, jako pekárna tam je mají dobré tak by to možná šlo.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa:měli jsme ten jak tam mají jahodový,ale broskve, byl třípatrový,byl na cca50 porcí (dle velikosti kusu, nakrmili jsme 30lidí a patro a čtvrt nám zbylo), bez kytek, ty jsme si dodali sami, jen s tou mašlí okolo tak stál 2600,-kč
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:ještě zkus na Slovanský u zastávky tramvaje č.1 je pekárna, zabij mě,ale název ti neřeknu, jen je to zastávka liliová to vše co vím a je to právě hned u té zastávky, když jedeš z města, prodávají tam i chlebíčky, je to takový dvojitý obchůdek, mají tam dobré zákusky a i ty chlebíčky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?