Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Vladi, diky moc, melo to uspech :-) zukl: No my to mame treba ny Bykove, taky venku, pak obrady venku delaji ve Stenovicich, monisek to ma na zahrade u Pramenu, pak pivovar Purkmistr (mozno mit obrad i pred varnama :-D ) no a potom treba taky jeste pivovar Grol, maj tam prej novou zahradu, je to u Saskeho mostu. Tech mist je opravdu hodne, musite to projit, kde se vam to tak bude libit...
Odpovědět
Gejsa: tak to jsem ráda. Jsme šli chvilku po vás, dopila jsem a pádila dom, jsem toho měla nějak dost a padla na mě únava Holky, my máme svatbu v Manětíne - je to tam nádherné. Hostinu je pak v hotelu U Pramenů, ale dělají tam i obřady přímo na zahradě, je to tam krásný. když si dáš wéwéwé tečka upramenu tečka cz tak tam mají info i nějaká fota
Odpovědět
jéé moc vám děkuju, určitě všechny typy zvážíme a osobně vyzkoušíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no neni se cemu divit, kdyz Ti neni dobre, tak jsi minimalne 2xtak unavena jak normalne... zukl: tech mist je opravdu hodne, my kdyz jsme vybirali misto, tak jsem vlezla na mapu a koukala co vsechno je v okoli. A holky, co to kaficko? jak to vidite? a pripoji se dalsi novacci, napr. zukl :-)
Odpovědět
gejsa: to jo, ale zase už jsem dala cigárka, takže to je dobré znamení :-) No jo,nováčkové by se měli přidat ;-)
Odpovědět
No já ještě pořádně nekoukala nikam :-). Je to aktuální teprav týden, od tý doby co mě požádal o ruku :-) Ale díky moc za vaše typy, teď na tom budeme pracovat poctivěji. jinak klidně s váma někam zajdu, pokud bude čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:njn, to uz se uzdravujes :-) zukl: neboj, se vsim poradime, je nas tady dost, tak to by bylo abychom si se vsim neporadily, kdyz budes potrebovat. To je fajn, ted je na planu kaficko ve ctvrtek 21 :-) misto a cas se prave resi.... teda neresi, ale mel by :-D
Odpovědět
zukl: jen se k nám přidej, jde se příští čtvrtek a asi do Simsalabim na americký. Vždycky je to úžasná drbárna, že jo ženský :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: jj, vladi ma pravdu, pak me vzdy boli pusa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: určitě se přidej, na kafíčku dostaneš kontakty a doporučení snad na všechno :-) jinakk my máme ve Štěnovicích, pošlu ti do IP odkaz.Ale je to dost drahý...to říkám předem. Necháme to Simsalabim, Vladi hodíš rezervačku? Ale časově nevím, mě je to jedno, ale jestli vůbec bude počasí, tak aby sme venku neseděli po tmě :-.
Odpovědět
jj holky mají pravdu, odcházím vykecaná a vysmátá, taky mě bolí pusa, ale Pajmou i kolena, že :-D Pepik: v tom Simsalabim by to bylo uvnitř, tam sezení venku není. a znovu opakuju, dole není vůbec žádný signál na mobil. Když se shodneme, tak není problém a v pondělí to zamluvím. Ještě teda počet lidí.. Gejsa: půjdeš i s kámoškou? Včera se tvářila, že by i šla, tak jí ukecej :-) Pak pepík, já, komtesa, monisek, pajmou, leni tak říkala, že by mohla, akorát nevím jak mape a mikanek, nějak mi to proběhlo a nepamatuju se. Jo ještě Pepik - dolů jsou docela příkrý schody, zvládneš to, nebo radši fakt vybereme něco jiného?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no kdyžtak mě snesete :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Pepik: to víš že jo :-D pískneš a my vyběhnem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no asi jo, ve st dela zkousku, tak by mela mit klid. Mela jit i predtim, ale pak nesla, tak doufam, ze ted ji to vyjde. Jej, prikry schody, no tak to aby jsme si nedavaly moc vinecka, co? A jeje... :-D
Odpovědět
to že je to drbárna to věřim jak vás tu posloucham, resp. čtu :-D
Odpovědět
gejsa: jo tak to vezme rovnou jako oslavu s babincem :-D no a když si dáš víc vínečka, tak holt vezmeš schody po čtyřech :-D Ještě mě napadlo, že i na záchod se musí nahoru do schodů..
Odpovědět
tak už sem klidnější, když sem teď mezi váma....aspoň budu mít kam pro rady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: mas recht, Cecilko :-D No nevim, zda je to teda dobrej napad tam jit, kdyz je i zachod nahore, to by asi delalo Pepikovi problemy, nebo ne? zukl: jasny, a to pak nebudes vedet kam skocit drive, az se na Tebe sesypeme :-D
Odpovědět
gejsa: i prd velebnosti :-D no ale pravda je, že mi to došlo až teď, takže nějaký jiný nápad? Já jsem totiž dutá jak bambus... nic mě nenapadá 8-( zukl: neboooj, tady fakt seženeš a najdeš všechno a kort když je pak sezení, to se někdy dozvíš i to co nechceš :-D :-D :-D
Odpovědět
a jéje to to bejvá tak divoký? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ja prave taky nevim, beztak zase bude klasika Fashion se servirkou, ktera nas bude vyhanet. A Pajmou ji bude zase tvrdit, jak si muzou tykat, ze jsou stejne stary. To jsem z toho fakt nemohla :-D zukl: no to ma vladi pravdu, ze se dozvis i to co nechces :-D jo a holky, dneska jdeme, konecne, do Issisu na dortik, tak jsem na to zvedava.
Odpovědět
tak se měj te, pádim dom..i když zítra dopoledne musim do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ja taky padim, tak hezkej vikend :-)
Odpovědět
gejsa: no asi to tak zase dopadne, protože mě fakt nic jinýho nenapadá. Ale zase už to tam známe, slečna servírka zná nás a počká s námi, když si jako dáme ještě skleničku, tak proč ne :-) Týjo, jsem ani nevěděla, že Pajmou si s ní chtěla tykat, to mi nějak uniklo :-D pak poreferuješ jakej byl, stejně budete mít ten punčák, tak není co řešit ne zukl: divoký, neeee to nejni možný. Jenom ten můj mě tam jednou vyzvedával a pak se celou cestu ptal, co tam jako takovej babinec může řešit a jakto že to vydržíme tak dlouho a ještě se přitom picnem :-D :-D :-D jo a pak dodal, to jsou jako všechno fakt nevěsty jo, no ty kráso, to je babinec.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, byla to prdka... no a puncak asi fakt bude, ale i ten se da ruzne udelat, jsem zjistila kolik je druhu :-D
Odpovědět
gejsa: takže vítěž punčák ve 3 variantách :-D tak jo, užijte si to, já to taky pomalu zabalím
Odpovědět
Profilova fotka
já schody zvládám dobře, mám jich doma přes 30 a dneska už sem byla v práci..... si se mnou nedělejte takový starosti....aspoň se kouknem do jinýho podniku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuku - já zas makám :-) Zukl jsi tu? Nebo pracuješ na 110%? :-D Já jak to tu nezkontroluju každej den, tak pak se mi motá hlava z dočítání. Takže Simsalabim a pepíka budem případně nosit ;-) Chicht-dozvíš se i to co nechceš-no, třeba společné bývalé frajery, že holky :-D Gejša: To sem zvědavá na dojmy z dortiku-spoléhám taky na Issis, ale ještě je časík-doufám. Takže každé patro jiný punčák? :-D Dneska máme sraz s fotografkou v hotelu, tak se těšim. Nakonec je to paní Janská ze Starýho Plzence-nějaké recenze???
Odpovědět
nazdárek, holky jak chcete, klíďo píďo můžeme do Simsalabim a nebo tu klasiku, mě je to vážně jedno :-) spíš je to tam blbý s tím signálem Moni: paní janská mi fakt nic neříká, ti asi recenze nedám :-N Gejsa: tak jak to včera dopadlo??? punčák punčák a ještě jednou punčák :-D
Odpovědět
Ahojky, sem tu....lidi nám to koření rvou z rukou :-D i když víkend je nic moc. Ještě že jdu za hodinku domu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?