Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
a myslíš na nějaký štras, nebo perličky nebo něco jiného? hele jinak, já to tady proberu a když narazím na něco hezkého tak to vezmu a uvidíme, ju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted kdyz to pisu, tak me trosku mrzi, ze jsme nevybrali neco jasnejsiho, proc tmave, jenze ona je silnejsi, tak se na ni spatne vybira. Tady v Plzni se nam vzdy vysmali. A Alesovo mama ma opacnej problem, te je zase vsechno velky, ze potrebuje detske velikosti...
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě taky začíná bolet v krku a mám rýmu, ale zatím jen takovou blbou, že nejde vysmrkat. a od májky mi zlobí močák, tak asi pomažu příští týden k doktorce, aby mi ještě v Chorvatsku nechytly ledviny 8-(
Odpovědět
ono si nevybereš, třeba by v jasnějším zase nevypadala dobře, nebo by se v tom necítila. Jestli je spokojená a líbí se jí to co má, tak je to v pořádku ;-) Moje mami je něco mezi a taky pořád neví co na sebe, sice sem tam něco zkoušela, ale zatím nebyla spokojená, tak uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: je tak to jsou starosti... A kdy presne jedes do Chorvatska? Jinak ty rymy radi pekne, ve me se to taky nejak tluce, asi zkusim pajmou taktiku, ale bojim... :-) vladi: tak fajn :-) no na brachovo svatbe mela takove svetlejsi, bylo to moc pekne, ale nechce jit v tom samem :-) a v tomhle se opravdu citi dobre a moc se mi to libi. Mela nas tam na zkouseni oba a libi se nam to... Jen cerna, jak na pohreb, ale v podstate jo, jsem 3 dite a posledni co se bere, tak maji dukaz ke smutku :-D
Odpovědět
Pepik: fakt to lítá všude, u nás začal Pája no a já skápla hned po něm, teď po 4 dnech to jakžtakž jde, ale jinak nic moc. Já hned najela na paraleny, atd. To počasí tomu taky nepřidává :-| Gejsa: hlavně že jste všichni spokojení, a na druhou stranu se černá bere jako elegantní barva do společnosti, takže jakápak pohřební. No ale jak říkáš, poslední ratolest z domu.. to něco znamená :-D U Páji je to taky tak - nejmladší a poslední z rodiny se žení, to zase bude tchýně na svatbě řvát :-D Stačí, když jsme jí říkali, že Pája jde za mnou do Plzně, to byli potoky slz...
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: heh, to jsme na tom stejne :-D nejmladsi a posledni.... No my uz jsme z domu stejne uz vsichni davno, ale tata mi porad rika "ditatko" a ted ho to uz nejak preslo.... Ten to ponese hodne spatne, to bude vypadat, da si na litost par piv a bude ji mit jako z praku... jo jo, to budou zaplavy :-D No hlavne aby to vsechno zvladla Alesovo mama, no kdyz ji bude blbe, tak si pujde lehnout a bude...
Odpovědět
jo to mi povídej, táta snad ani ne, ale moje mami to taky ořve, se totiž vdávám jako první v rodině, ani brácha ani bratránek do toho nepraštili.. to bude veselo 8-) ještě ke všemu naši rozvedení se tam uvidím poprvé od rozvodu, a máti si chce s sebou vzít nějakýho chlapa, ani ho neznám a v životě jsem ho neviděla... to bude ještě estráda
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: jedu 4.- 7.6. vladi: aby ses nedivila, na mojí první svatbě, táta řval víc jak máma a pořád jí prej říkal "už není naše" :-D u nás jsou uřvaný všichní, tak to abych tam pak dala k ruce krabici kapesníků :-D
Odpovědět
pepik: fakt jo, no tak aby mě taťka taky nepřekvapil, ty kapesníky nejsou špatnej nápad, radši rovnou nějaké velké balení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: je, to bude fajn, snad uz bude i celkove zdravicko lepsi... u nas jsou taky urvany... vladi: jj, giga baleni kapesniku :-D Neva, kdyz se mnou prijde dneska kamoska, pujdeme spolu do Martinske. Je to moje svedkyne a ja jeji v srpnu...
Odpovědět
gejsa: to víš že ne, dyk jdeme ne kafe a nepodnikáme žádnou tajnou misi :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi: heh, co Ty vis, co na Tebe chystam ;-) :-D
Odpovědět
gejsa: šmarjááá :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa vladi:velikost je největší ale to jejich chce fakt zkoušet, mám to vzít ve čtvrtek? Jdu papkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jo to vis :-D pajmou: jak to maji s velikostma? ch jo, to sou problemy...
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: a dobrou chut ;-)
Odpovědět
pajmou: to se ví, vem to sebou, na to mrknem a třeba to i udáš ;-) gejsa: no to jsem teda zvědavá :-D
Odpovědět
gejsa: platí ta půl pátá v kavárně?
Odpovědět
Profilova fotka
jasny, pocitam s tim :-) tesim se.
Odpovědět
super, já taky. Jo a po pátý my taky dorazí kamarádka svědkyně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bomba :-) ale musim brzo zmizet, ucim se na zk :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda mě stačí moje nonstop nemoci. Prolejvám se aloe a zatím se držim :-) Zázvor vám určitě neublíží- Pajmou má pravdu-zkuste to ;-) Pajmou: Určo vem košilku s sebou. A jak je to teda s těma velikostma? Postě to musim zkusit a doufat? Myslim tim, vždycky to sedne jinak? :-| A nemáš ještě nějakou jinou košilku od nich? Abych věděla, jak co sedí a co třeba nebrat :-) Takže Simsalabim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prádýlko tam mají fakt super, už sem si objednala katalog na velikosti je tam v detailech tabulka.
Odpovědět
Dobré ráánko, tak jsem včera dala kávičku a k tomu cigárko, takže to znamená, že se vracím do normálního stavu :-) A v ten čtvrtek necháme to Simsalabim?? a ještě od kolika? a nahoře v kavárně nebo dole v restauračce? A nebo úplně někde jinde
Odpovědět
Dobrý den, potřebovala bych radu ohledně místa obřadu od vás zkušených :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
My se pro stavbu rozhodli před týdnem :-) A bude až příští rok. Ale nevíme kde to uspořádat. Mě by se líbila nějaká zahrada nebo tak něco. Buďto přímo v Plzni a nebo v okolí Plzně
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
O tom sem taky přemýšlela ;-)....tak za zeptání nic nedáme....A typ na nějaký hezký zámeček nebo tak?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?