Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi to mi povídej, zrovinka koukám na ty šatky v originále a srovnávám detaily.
Odpovědět
někdy lepší nevědět, to mi řekni co na to říkají ty firmy. Uděláš originál a každej to okopíruje, a to skoro tak, že to nepoznáš. Já chápu, že je to kvůli penězům, ale vem si , jak na tom trhnou ty půjčovny. Půjčí to třeba 6x a jsou vysmátý ....
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkejte to je nádhera, přímo originál. Škoda, že už jsou doma. Dneska by se vybíralo. No nic taky přeji všem krásný víkend a nastávající týden. A myslete na mě až tu budete krafat. Papa 4.5.09
Odpovědět
Profilova fotka
Jo s těma půjčovnama máš recht, ale kdo to dneska ohlídá.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ještě jsem zapoměla na co mrkat sorry http://www.poteseni79.cz/ Papa
Odpovědět
Profilova fotka
i.komteso: :-) Děkuju za kontakt. No a ty šaty- jsou krásné a ty ceny- tam je to horší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Obídek bude v restauraci U Řezníka v Sokolovský..jde jenom o jídlo a chvíli posezení,takže to neni nic moc..hospoda neni moc hezká,ale salónek je úplně oddělenej,má vlastní soc.zařízení a vlastní vchod,takže ideální..obsluha moc příjemná,jídlo vyjde poměrně slušně..za jednu porci "Bašty" což je vepřo knedlo zelo,akorát dva druhy knedlíků a dva druhý zelí,dáme 80,-což mi přijde fajn..Pak se přesouváme jinam,takže si myslim,že na tu chvíli bohatě stačí obyčejná ne zrovna luxusní hospoda..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mam takovej přihlouplej dotaz..chtěla bych na oběd i pak na posvatební veselici vyzdobit stůl takovým tím barevným pruhem látky uprostřed..vzhledem k barvě kytice to bude meruňka..ale nevím kde to sehnat a jak to nazvat..
Odpovědět
Leni: jj, U Řezníka to znám, sice ne salonek, ale vím že tam vaří dobře. Jo a ten pruh látky - tak myslím, že to je organza nebo vlizelín, mrkni tady na bazar, určitě tam někdo prodává ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:jj,už jsem koukala,že je to ono :-D akorát nevim kolik toho koupit..budem tam muset předtím zajít a domluvit se podle délky stolů..ale to si myslim,že má ještě čas..teď se chystám koupit vývazky..nejdůležitější ale zůstávají prstýnky..pořád se nám nedaří vybrat..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už máme prstýnky doma- hurááá! Kochala jsem se včera večer, už i dneska ráno, abych si před odchodem do práce zvedla náladu a měla jsem si je vzít i s sebou :-D Titan má nádhernej odlesk, až si říkám, že ten diamantík tam ani nemusel být ]-( Lenileni: jak je hafíkovi??? A kam to přesunete po tom Řezníkovi? Jinak- to tam znám a jídlo skvělý, takže jestli je tam salonek oddělenej, tak skvělý. Jo a obřad na radnici? Chystáte se na Majáles?
Odpovědět
Profilova fotka
moni:Když to vyjde,chystáme se přesunout na bolevec na hasičskej areál a tam udělat garden párty..ale jsou s tim nějaký obstrukce..ale dneska je tam třeba historická svatba včetně obřadu..My to budem mít na radnici..Hafík je na tom relativně dobře..Zánět slinivky má téměř doléčenej,bohužel ho po úplným uzdravení čeká velká operace dvou nádorů a to teprve bude boj..Do toho mi včera umřel osmák..nějak se s těma zvířátkama nedaří..Snad to bude dobrý..odkud máte prstýnky?Chceme chirurgickou ocel,já s kamínkem,Honzí bez.. Jinak na Majáles nejdu..víkend trávim v práci..už začínam mít depky..Velikonoce žádný kvůli psíkovi s infuzema,Majáles žádnej kvůli práci..je to hnus..
Odpovědět
Článek se načítá
Holky to vám nezávidím, že jste v práci, i když já jsem od rána od sedmi na nohou a taky jedu jako fretka, teď jsme s Pájou doklidili byt, už mám i navařeno a za chvíli pojedem slavit ten svátek Jiřího (brácha i táta), jim tam povezu tu baštu, si poručili rajskou a plněný papriky.. Na Majáles nejdem, jsem tam byla několikrát a tak nějak nemusím, večer má brácha kolaudaci bytu, takže budem sedět u něj Leni: Hlavně že je hafíkovi líp, s tím osmákem mě to mrzí :-( Hlavně nevěs hlavu, určitě bude líp x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:snad to bude dobrý,..díky:-) Jinak mi napadlo,že na večerní párty se asi převleču..vzhledem k místu,sestavě kamarádů a hudbě asi do nějaký džínový sukně,džínů-podle počasí a napadlo mě,že bysme si nechali udělat bílý trika s nápisem Nevěsta,Ženich a na zádech bysme měli Novomanželé nebo tak něco podobnýho:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ještě necelou hoďku a pomažu dom :-) Prstýnky od Aleše Kubíka- za Doubravkou- jak jsme sem psali prsteny e-shop (nebo obráceně:o/) vyfotim a hodim sem- snad zítra ;-) S těmi trička- to je skvělej nápad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni:náhodička:-D my tam za ním jednou jeli,ale nenašli jsme to..nemá označený barák,asi jen schránku,ale řekli jsme si,že nebudem otravovat,pokud to nefunguje i jako kamenný obchod..ráno jsem akorát zabloudila na jeho stránky znovu a v sekci Zakázkové jsou naprosto úchvatné..líbí se mi jich tam spousta a příteli taky..takže jsem psala mailík,protože tam mají,že po domluvě je možné tam i zajet..představu máme,ale chceme to probrat a stopro zjistit správnou velikost,abysme je pak nemuseli nechávat upravovat..
Odpovědět
Profilova fotka
Lenileni: jj, nemají schránku ani zvonek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni: máme prstýnky taky od něj. Chce to předem zavolata domluvit se kdy je doma. Zvonek nemá - stačí prozvonit na mobil a on přijde otevřít. Je fajn :-)
Odpovědět
můžete mi hodit odkaz na ty prstýnky do IP? Jsem zvědavá a nemůžu to najít na webu
Odpovědět
Profilova fotka
valdi: jen e-prsteny a vyskočí ti to
Odpovědět
nazdárek ženský, tak jsme včera objednali oznámení, pozvánky ke stolu, pozvánky na párty a ještě jmenovky, jsem zvědavá do kdy to bude hotové, je to od Stloukalů, takže nevíte někdo do kdy to mají hotové? jo a mamka včera zařídila cukroví a koláčky na stůl a do vejslužek, nakonec bude ve vejslužce 1 velký koláč, 6-10 malých svatebních a pak ještě 30 dkg minidezertíků, mělo by být 20 druhů... tak jsem na to zvědavá jak to bude vypadat. No a dort si mám vybrat fotku který se mi líbí, říct jaké příchutě a bude to. Mi tak napadá, že už máme skoro všechno, zajedem na matriku, koupíme prstýnky a Pájovi přijde oblek a finito. Teda jako ti nejdůležitější části, pak už budou asík jenom drobnosti. Protože zbytek máme zařízenej.
Odpovědět
holky tak teď mi dorazil náhled na oznámení, vypadá moc hezky. Máme bílé s takovým tím ražením a písmo je tmavě červené lesklé... tak jsem moc zvědavá jak to bude vypadat v reálu :-)
Odpovědět
teda kde všechny ste???? tady je dneska ale úplně mrtvo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky a má tam ten pán nějakej katalog prstýnků,nebo si máme vytisknout to co se nám líbí a přinést to tam?
Odpovědět
Profilova fotka
leni: má jich tam dost naživo, ale určitě ne všechny, takže by možná bylo lepší ten obrázek mít. Já původně podle obrázku věděla co chci, ale pak když jsem si jich pár vyzkoušela, tak jsme nakonec vzali jiný :-D
Odpovědět
a on dělá jenom titan a stříbro, nebo i klasika bílý, žlutý zlato?
Odpovědět
ahoj holky... bohužel jsem našla tyhle stránky s menším zpoždění, protože svatbu jsme absolvovali už minulý víkend, 18.4., ale pokud byste potřebovali a bude-li to v mých silách, pomůžu a poradím ráda... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, tak sem chtěla dneska jít na tu kontrolu, ale půjdu až příští týden, protože malej měl včera horečku, tak sem ho nechala radši doma. prvně jsem ho zažila, že fakt jenom ležel a koukal....ale dneska už je naprosto v pořádku ;-) asi byl přehřátej ze sluníčka nebo co
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vladi: tak to už toho máte zařízeno hodně, ono měsíc před už je to jenom takový dolaďování ;-) pepik: tak snad už malej teď bude v pohodě ;-) a jak ti je? už rozhýbáváš nohu?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: dělá ocel, titan a pak kombinace se stříbrem nebo zlatem, zirkon nebo diamant. Koukni k němu na stránky e-prsteny
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?