Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
já jsem tu taky, ještě makám až se ze mě kouří, takže neboj, nejsi v tom sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme zařízený svatbení kytice a zamluvenou hospůdku a vybraný jídlo a pití..jupíííííí :-D p.Benešová je opravdu poklad!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, bylo to dneska zase super, jen jsme se mohly sejit v hojnejsim poctu. Zase jsem vas moc rada videla a take moc rada poznala komtesu. Ktere samozrejme jeste jednou dekuju za odvoz :-) Tesim se, az zase neco podnikneme.... stranky na Isis jsou http://sicaffe.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, mrzí mi, že jsem to včera nestihla se za váma zastavit, ale u projektanta jsme se zdrželi a ještě pak jsme to jeli řešit k našim.... jsme z toho docela vyplesklý, tak jsem zvědavá, jestli do toho půjdem nebo se na to obíhávání okolo stavby vyprdnem :-( kolik se vás nakonec sešlo a jak jste dlouho vydržely? doufám, že tu aspoň uvidím fotečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mika: a jak to vse dopadlo, co vam rekl? Jinak fotecky neuvidis, zadna z nas nemela fotak. A bylo nas par, komtesa, vladi, monisek, pepik a ja... Ale alespon neco. Priste Ti to jiste vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: největší problém je u nás v sítích, teda v jejich přípojkách...máme 2 řešení, jedno je dražší a než by se vyřídilo tak to bude trvat přes rok a druhý je levnější o 100 tis. a sítě bychom měli vyřešený do půl roku, ale vodovod a plyn by vedl přes pozemek našich.... takže taky to není nejlepší řešení :-N prostě to tak rychle nepůjde, jak jsem si myslela, no jo, ať žije papírování ]-( to vás moc nebylo, ale tak určitě jste pokecaly a na další kafíčko už snad dorazím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: jj, kazdej mi rika, co je se stavenim papiru a hlavne litani, ze to je na palici, ale ze to potom za to stoji... Jsem zvedava, jak se rozhodnete, mate nejak dobu do kdy?... jj, pokecaly jsme, bylo to fajn, priste to vyjde :-)
Odpovědět
Dobré ránko holky, ráda jsem vás viděla, zase byl dobrej pokec :-) akorát jsem byla celkem dost unavená, dorazila jsem dom, upadla do postele a spala jak zabitá, ještě že je dneska pátek Mika: koukám, že to není nic jednoduchýho začít stavět, no chce si to pořádně rozmyslet, jestli do toho jít nebo ne.
Odpovědět
Leni: tak to je super, jsme říkali, že je skvělá. Kde budete mít nakonec tu hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: já si právě říkám, jestli nám to za to stojí.... na baráček můžeme kdykoliv jezdit k našim a švagrovi, tak nevim, jestli se s tím nespokojíme a nezůstanem v bytě a do budoucna bysme pak řešili větší byt... i když včera jsme přijeli domů a sousedi nám vrtali nad hlavou asi do půl 9 ]-( nevim, jestli to nebylo nějaký znamení :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mika: jako vse to ma sve pro a proti. A zalezi jen na vas, jak to dohodnete, ale je to opravdu strasne tezky. Tady mate byt, mate vse u pusy, vse mate pri ruce, dojedete vsude tramvaji a dalsi bla, bla, bla. U baracku tohle nemas, ale mas tam jinej vzduch, je vetsi, ale zase mas vice co uklizet :-D zahrada, prcka tam vystrcis a muzes si doma neco delat.ale bez auta se nehnes, pak jak bude jezdit prcek do skolky, skoly...... Je to opravdu desne tezky. A ze vam sousedi vrtali nad hlavou, tak to znam dobre a taky me to vytaci, ale na blby sousedy muzes narazit i u baraku a bude Ti delat mozna jeste vetsi zle. Je to fakt des a my o tom takhle premyslime porad, jak to udelat... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no zensky, kde jste? ja jsem dneska v praci do 1, tak tady pak nebudu, jedeme k nasim a v sobotu pro ty prstynky, moc se tesim. Jo a vcera na me opravdu pockal s rozbalenim tech oznameni, ale jsou fakt nadherny. Brali jsme 32 ks oznameni, 16 ks pozvani ke stolu a i s postovnym a obalkama to bylo 1600 a nejake drobne...Takze je ted rozdame na me strane, jsem zvedava na reakce...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno, mi koupili baráček hotovej takže jsme se papírování, ouřadování a problémům se stav. firmama vyhnuli. Upravujeme pouze okolí. Ale i na pitomej plot musíš mít stavební ohlášení. Samozezřejmně, že si to nechal stavět někdo jinej a ty bys to řešila jinak, ale myslela bys na všechny detaily, když nemáš zkušenosti.Takže heslo po bitvě je každý generál platí i zde. Jinak včera bylo fajn, Vladi jak se tvářila slečna když jste odcházeli?
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: jojo, všechno má svý pro a proti...zatím si dáváme čas na rozmyšlenou, co pořešíme ;-) jsem ráda, že v tom nejsem sama, kdo má takovýhle dilema... tak si pak hoď fotečku oznamka do albíčka x-)
Odpovědět
gejsa: já zase makám jako černá, mám tady toho do půl pátý dost a dost. Ach jo. Gejsa, hoď fotečku oznámení, jsem moc zvědavá Komtesa: ale jo slečna byla v pohodě,jsme šli chvilku po vás, Pepika vyzvedla drahá polovička a my vyrazili na socku, jsem byla asi ve čtvrt na jedenáct doma a padla do pelechu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: s tim papírováním mi povídej, všechno musí být zdokumentovaný a všude se musí žádat o povolení..než to u sebe projednají tak je to vždycky věčnost ]-( se člověk musí hold obrnit a přetrpět to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mika mi povídej mi jsme tomu ušli jen o fous, :-p taky jsme chtěli stavět, známý taky začali stavět, kamarád je šikovnej takže většinu sám s kamarády, ještě to nemají hotový a zkolaudovaný a jenom kvůli pitomý birokracii v tomhle státě ]-( . No a mi si krásně bydlíme už dva roky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne koťátka :-) Gejša: tak, kde je to oznámko! - zvědy zvědy :-D Se stavěním- já třebas vim, že pro mě je dojíždění neskousnutelná překážka. Takže jedině barák v Plzni, nebo velkej byteček. A žádnou řadovku- to už můžu zůstat v bytě- když už, tak pořádně, ať mi neni líto těch starostí navíc 8-) No a baráky v Plzni jsaou právě buď řadovky, nebo mastný jako pras- takže jsem si zatím nechala zajít chuť a chceme velkej byt- i tak to bude pálka 8-( Po včerejšku se dobře spinkalo- 3 lambruska jsou dobrá míra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, sem před chvíli vylezla z postele...teda ráno sem vypravila malýho a zase zalezla :-p včera to bylo fajn, zase mám nad čím přemýšlet...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, mám důležitý dotaz!!!!!!! Dneska mi přišel mailík, že prstýnky jsou hotové- huráá huráááá, ale než je půjdem vyzvednout- mám prstýnek s diamantem- zaslechla jsem, že k němu musím dostat nějakou listinu?????? Jak si být jist, že je to diamant??????? Kdyby mi k tomu žádné potvrzení náhodou nedával- mám na něm trvat?????? Díky moc moc za info!
Odpovědět
Profilova fotka
tak o tom sem neslyšela, ale asi bych na tom trvala
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Moni ráda tě tu vidím, mám pro tebe ty muzikanty, neptala jsem se na cenu, ale vím, že jsou to šoumeni a když je třeba tak rozhicujou sál. Takže na ip ti pošlu čísílka a domluv se s nima. Mám pocit, že mají natočený video, pro případ, že bys je chtěla vidět v akci. To se snima musíš, ale domluvit už ty. Jo ještě u Honzíka se můžeš odvolat na mě, možná něco ještě sleví. Fakt jsou fajn W band.
Odpovědět
Profilova fotka
S diamanty nemám zkušenosti. Mně postačí zirkony.
Odpovědět
moni: mám dojem, že někde jsem četla, že pokud je to nějaký diamant, tak k tomu dávají dokument o pravosti a původu diamantu. Někde tady na to byla i diskuze, zkus se mrknout Gejsa: tak se tady od rána patlám a vybírám ty vzorky bižu, myslím na tebe a už jsem tam frkla i nějaké ty náramečky tak uvidíme co z číňánků vypadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nemam ho vyfocene a nevim zda to doma stihnu nez pojedeme k nasim, tak kdyztak az v nedeli. :-( vladi: to je super, diky moc, jsi poklad, snad tam neco najdes, jinak vezmu z toho bizushop :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: Wajfi tě taky pozdravuje, jedinej komentář byl no to se sešli ty dvě pravý :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak ja pomalu mizim, mejte se krasne a hezkej vikend, snad bude i slunecnej. Tak pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Gejsa: papa a užijsi to volníčko, příští týden budu mimo, takže pa až za týden.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky teď jsem našla moje šatky v jednom salonu Půjčovné 5.500,- a prodej 19.000,- http://www.caxa.cz/svatebni-salon/sva... Jsou to ty úplně dole tři fotky šampaň. Já je mám za 4.500,- a nevěřím, že ten salon je má v originále od Megie Sottero. Hrůza takovej rozdíl.
Odpovědět
komtesa: tak to je teda síla, no aspon je vidět jak na tom vydělávají
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?