Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
gejsa: to teda nevím v kolik jsi šla,páč já vyjížděla v půl osmý a to už na Doubravce poprchávalo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ja v pul 7 a nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky snad jsem teď konečně dokončila tu muziku k obřadu, snad mi jí ten můj takhle schválí. Už se mi to líbí i jako celek. Snad nenajdu další pěknou písničku a nebudu to chtít předělávat.Hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
Mape taky jedu na otočku, tak budeme dvě. Jen se přijeď ukázat mamino. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mape taky jedu na otočku, koukej se ukázat mamino :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mape: ja jestli dorazim, tak taky nebudu chtit byt dlouho...Tak vezmi malyho a vyraz s nim dneska a je to.
Odpovědět
tak to jsem zvědavá kolik se nás tam nakonec sejde, nemusíme sedět dloiuho, ale aspoň na chvíli
Odpovědět
jo a Pajmou jsem psala, takže dorazí, sice neví jestli na půl šestou bude stíhat, ale přijde
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem s p.Benešovou domluvená..je fakt moc sympatická :-) Máme srazík odpolko,tak už se těšim..Jdu se svědkyní a drahá polovička dorazí později..Aspoň stihnem probrat mou kytici a pro něj to bude překvápko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni: tak to je super a dorazis na srazik?
Odpovědět
Profilova fotka
Bohužel..mam jedinej den volna v týdnu..jinak jsem i o víkendu v práci,takže jsme si dali za cíl pohnout s těma přípravama..Po p.Benešový jedem shánět prstýnky a sako..Doufám,že něco seženem..Ale ráda dorazim na další srazík..Ta práce je děs..ale nedá se nic dělat..
Odpovědět
Leni: uvidíš,že budeš s paní Benešovou moc spokojená, tak držím palce, ať si vybereš nějakou krásnou kytí :-) S tou prací to znám, taky všechno naháním po odpoledních atd. Je to děs. Gejsa: tak to by mě zajímalo, kolik nás tam nakonec bude :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni: tak hlavne at vyresite kyti, budes opravdu spokojena. je skvela. Ja vam budu potom vypravet co a jak, jsem pred vama :-) a na dalsi srazik to jiste uz vyjde. Ted hlavne vse sehnat. vladi: no to se uvidi :-) Tak jistota jsi Ty, Pajmou, pepik a komtesa. Mika je s projektantem, Mape nevi jak chlapi a ja nevim jak se mnou, ale chtela bych, takze asi jo, alespon na chvili...
Odpovědět
gejsa: no to mi neříkej, že bys nešla ani na chvilku :-( ještě by měl dorazit Monisek. Teda jestli tam v půl šestý budu sedět sama, tak mi klepne
Odpovědět
Profilova fotka
Heh, ja s tim pocitam, ze pujdu, ale mozna tam budu az moc brzo :-D ale musim jeste do bankomatu, at mam z ceho utracet. Moc se tesim...A moniskovi se omlouvam, ze jsem na nej zapomnela.
Odpovědět
Já jsem teď zjistila v práci, že musíme na rychlo udělat prezentaci, takže jsem zvědavá jak to stihnu, no já se kdyžtak ozvu. Do kolika seš v práci? abych kdyžtak písla včas..
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ja budu prave tak do 3 do pul 4, prace neni, tak nas zenou domu. Na pul 5 mame rande v Malicke, ale pojedeme drive, kdyby byla zacpa, no a pak mam volno, takze mozna tam budu smrdet driv, ale to neva, kdyztak zajdu na solarko a po kramkach, snad neco bude do 6....
Odpovědět
Profilova fotka
jako do 6, abych tam mohla courat do tech pul 6 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, budu se snažit dorazit, projektanta máme domluvenýho na 16h, tak to budeme mít hoňky z práce, ale má se nám věnovat jenom jeho asistentka, tak to bude možná rychle... doufám, že tam nepojedem zbytečně ]-( takže bych do 18 h mohla dorazit.... pepik: ještě jsem bez fotek, Lukáš Potůček se mi ještě neozval, že by je měl hotový.... :-N
Odpovědět
no vida, a už se začínáme slejzat, já se budu snažit dorazit na tu půl, ale nikdy nevím jak to v práci bude... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, az dorazite, tak dorazite, hlavne ze prijdete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já tam taky určo dorazím. Když vpět vyjedu a v poho zaparkuju tak mezi půl a šestou jsem tam. Konečně mi to zase vyšlo.
Odpovědět
já se taky budu snažit :-) nebojte
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: kameru??? no tak to až to někdo uvidí, tak řekne, že sme fakt slepice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych kameru radeji nechala doma :-D
Odpovědět
no a proč ne, jak by to řekl znalec : sléépky se slétají :-D :-D :-D at je nějaká sranda
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja za chvili mizim, tak se na vas tesim, baby jedny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni: Ahojky, koukám, že máš v albu šatičky, ve kterých jsem se vdávala já - ze salonu Orchidea, byly moc krásné. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli tu ještě někdo jste, tak já jo a večer dorazim- dělám teda do těch 6, ale pak přihopkám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni, tak to přijdeme asi na stejno :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?