Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, to jsem zas jediná ještě v práci, ne? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsme domluvili kytky a výzdobu tabule. Mám rádost - zase něco hotovo :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vy ste nejvíc ukecaný po ránu, pak už asi nemáte energii, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak p.Benešový zítra zavolám..myslim,že nikdo tady nemá svatbu 8.8. tak by květiny mohla zvládnout..necham si od ní i poradit..pořád ještě nevim jakou kytku..ale spíš do oranžova..něco světlýho s tmavším..fialovou asi ne..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem rychle projela 2 strany a zas budu muset frčet.Zítra tedy v půl 6 a napište mi prosím do IP kde v Sedláčkovce. Mik:Ahoj manželko, taky budem stavět už máme i projektanta, je super, tak když budeš něco potřebovat :-) Stavěla jsem už s x klienty, tak ještě ten svůj, už půjde po másle :-) Akorát nám dodělávaám hypo a po svatbě začneme. :-D Vladi:To je super, že máš vybrané kytičky, to ještě taky musím....Pošli mi na ní prosím kontakt na IP.Už to máme za pár.Koupila jsem baterky :-) tak jsem na rychlo něco nafotila. Těšim se zítra ahoj a práci zdar :-)
Odpovědět
ahoj holky, já měla včera den blbec a něco mi říká, že to dneska bude pokračovat, už aby byl pátek, to budem mít zavezenou sezonu a mě se snad uleví.. 8-( pepik: to víš, ráno nemám vedení v kanclu, tak je to jednodušší 8-) Leni: určitě jí zkus, myslím, že ti určitě poradí Pajmou: no kde jinde, než v tý naší klasický kavárničce :-D Jo a nepůjdete někdo kolem náměstí, že byste to tam zamluvili, oni nemaj na webu číslo a nějak nestíhám se tam stavit..
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem teď volala bráchovi, aby to tam zamluvil, tak snad nezklame :-D řekla sem mu 10 míst, tak snad se vejdem
Odpovědět
Profilova fotka
tak prej zařízeno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
abych nezapoměla...bude to na jméno Blažek
Odpovědět
Pepik: teda seš naprosto báječná, to je ale servis :-D že bráchovi děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Pajmou: Kytičky do vlasů jako živé :-) A moc pěkně zelená kravata. Jinak to vaše oznámení vypadá naživo xkrát líp! Nádherně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky nestíhám, myslím sedět u kompu. Venku je tak krásně tak se musím věnovat zahrádce. Zítra to platí a už se moc těším.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky,kde jste s p.Benešovou měly schůzku?Nevim kde se s ní mam sejít..a drahá polovička chce jít se mnou..ale chci vybrat i kytici pro sebe..neni to blbý?
Odpovědět
Profilova fotka
A taky nevim jak jí poznam :-D
Odpovědět
my měli sraz na Lochotíně v pizzerii v Solidní Nejistotě,paní poznáš, nese igelitky plný časáků a fotek :-D Jinak já byla taky s drahou polovičkou, protože kyticy by měl defakto vybírat on ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se vede? mne je nejak divne, tak doufam, ze se to zlepsi. To je zase tim, ze se na neco tesim. Jinak leni, my meli sraz v pizzerce Pulcinella na Bolevci, je to vse o domluve, ona neco navrhne a kdyz nevis kde to je, treba jako my, tak se domluvite na necem jinem. Ona mi taky rikala tu Solidni nejistotu a kdyz jsem nevedela kde to je, ale chtela jsem jen po ni adresu abych si to nasla, ze to najdu, ze jsme na Bolevci, tak rikala, ze to nevadi, ze se sejdeme v Pilcinelle, takze z toho nemej strach.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženský, odpoledne se těším na kávičku, ale jen na chvíli, asi bych po včerejšku nebyla dobrý společník. Celý den jsem strávila na cestě mezi Oborou a veterinou v Plzni a nakonec jsme museli tu naší holklu nechat uspat, tak jsme z toho špatný.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak se těšíte na večer? :-D Map: jak ses na to vyspala...dorazíš? map a mik: nezapomeňete vzít fotečky
Odpovědět
gejsa: jak divně, neříkej, že seš nachcípaná a nepřijdeš ]-( aspon na chvíli koukej dorazit. Komtesa|: Tak to je mi moc líto. Pepik: jj, už se těším, mám toho v práci plný zuby, takže už aby to bylo
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no neco na me asi leze.... Snad to bude v poho a dorazim, se na vas tesim jak mala holka, opravdu alespon na chvili... komtesa: taky me to mrzi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi děkuju, vím, že život jde dál, ale je tu bez ní moc smutno. Byly jí teprve dva roky, tak jsme na to nebyli připravený. Na kávičku se těším, alespoň přijdu na jiný myšlenky.
Odpovědět
Komtesa: o to je to smutnější, ale zase si musíš říkat, že než jí trápit, tak radši takhle. Ono to za chvíli přebolí, já to znám :-. gejsa: to chce vypálit červa, takže panáááčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a jeje :-D to by dopadlo. Odpoledne uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
kurna a ja nemam fotak :-(
Odpovědět
gejsa: jeee, ja na něj taky zapoměla, no to je v háji, chjo, tak uvidíme, třeba ho vezme někdo další mám písnout Pajmou, že to je od půl šestý a co a jak?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: A Pajmou to nevi? Myslim, ze na to reagovala. Ty jo, to je zase pocasi, a to jsem si nebrala bundu, ze bylo i teplo, ach jo, tak budu litat jako debil ve svetru, a pak se budu divit, ze marodim. A to ted nemuzu.
Odpovědět
no myslím, že ví, ale tak jako pro jistotu víš ;-) To já jse vybavená, mám pěkně lehký kabátek a je mi akorát, jsem tušila, že bude hnusně
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, tak dnes opravdu nevím,chlapáci mají strašně práce, nasmlouvali si toho a nevím jak to ve dvou chtějí zvládnout, uvidím,ale vážně nic neslibuji,kdyby to bylo v átek,tak bych vzala malého sebou,ale zítra razí do školky, tak brzo do postele a na otočku to nemá cenu
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dávám nabít a beru kameru.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak ji radeji napis, jistota je jistota. Njn, oni to rikali, ale rano bylo teplo a i se to protrhavalo a cpalo se tam slunicko a ted je z toho akorat prska :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?