Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
no já kupovala jenom kalhotky a ty jsem si vybrala na náměstí v Triumphu, měli tam hezké prádlo. A další hezký mají ve Františkánský ;-) zkus se tam mrknout a pro co teda rozhodneme? to fashion café? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, taky shanim jen kalhotky. Do satu pujdu bez podprdy. Kouknu tam a snad neco najdu. Jj, asi to Fashion. Chtely k namesti, tak tam, kdyz do Svejka nemuze PEpik.
Odpovědět
ok, tak jsme domluvený :-D ted ještě aby sem mrknul zbytek a poznamenal si to ;-)
Odpovědět
ahoj, tak už máme objednaný oznámení, se mi ulevilo normálně, už mám i představu o dortu.
Odpovědět
skafa: a kde jste nakonec vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím při pondělku :-) skafa: taky mi zajímá, kde si necháte dělat oznámení. V srpnu se mi vdává kamarádka a zrovna jsme se na tohle téma bavili o víkendu. Já bohužel žádné firmy neznám, my si ho dělali sami.
Odpovědět
stloukalovi a vybrali jsme z toho doprodeje, páč si myslíme, že oznámení není věc, která by si zasloužila velkou investici
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, to co jste tu stihli nakafrat nedočítám, tak jen stručně. Káva v kolik a kde? Mám za sebou pernej týden v práci a teď mně čeká uklidit celej barák, protože za ten týden se mi rodinka vyprdla úplně na všechno a slunili se na zahrádce. Ne to bych jim křivdila, makaly jako diví, ale venku. Dostaly totiž za úkol dodělat stání pro auto a chodníček ke dveří, do svatby to muší bejt, ať netáhnu šaty hned u baráku ve špíně.
Odpovědět
skafa: taky jsme si vybrali u nich v doprodeji, souhlasím s tebou, že se nevyplatí kupovat nějaké extra drahé, stejně to většina lidí někam založí. Komtesa: konečně volno vid :-) shodli jsme se s Gejsou, že se sejdem v té kavárně jako vždy a čas by vyhovoval někdy po pátej, záleží jak se vyjádří zbytek holek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já budu moc až po 6, ale to neva- prostě dorazim ;-) Napadlo mě třeba vyzkoušet tu restauraci, myslim, že se jmenuje amfora- je v průjezdu z náměstí, stejně jako je salon natalie. Je to řecký :-) Ale je to jen návrh. Jo, jinak jsem musela promazat album- administrátoři :-(
Odpovědět
vladi a jaké číslo jste vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
skafa: díky z tip, už jsem jí to poslala, uvidím co si vybere :-) Taky za to nechce dávat moc peněz.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vladi volníčko a hezký počasíčko, dobrá kombinace. Oznámko máme taky od stloukalů jsem velice spokojená, 30 oznámení nás vyšlo asi na osm stovek i s obálkama, pozvánky a jmenovky jsme nechtěli. Dobrá komunikace a rychlost nade vše.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám za chvilku budeme potřebovat III. díl nevěst v Plzni :-) :-N :-D
Odpovědět
skafa: zatím se nám nejvíc líbí číslo R317 a R346 :-) jaký vy?
Odpovědět
komtesa: jsem se nechala inspirovat tebou s těma oznámkama. Vybrali jsme tam v tom doprodeji, ale budem brát i jmenovky na stůl, a pozvání ke stolu nebo na raut. I tak nás to vyjde asi jenom na 1600,- což je v tom našem množství super cena. A jak ten čtvrtek, stíháš? Holky necháme to v ten čtvrtek na 6 nebo stíháte dřív???
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám ještě takovej asi blbej dotaz, ale budete si brát pod šaty punčochy? A bílé nebo tělové?
Odpovědět
Profilova fotka
Ve čtvrek stíhám, ale bez vínečka nemám řidiče zpátky :-( neva i tak budu ráda, že Vás zase uvidím. Stíhám to i dřív, zadáš zase stůl? Už se těšim :-) :-) :-)
Odpovědět
R338
Odpovědět
Profilova fotka
suz: jj, ja si je brat budu, abych nemela odrene nohy od bot a normalne bile. Uz to mas za par, vid? Dostavis se taky na kavicku?
Odpovědět
suzzanka: mám koupený bílý samodržky, je to prostě klasika a bez punčoch by to mohlo být brané jako fauxpas. Hlavně je to pohodlnější do bot než naboso Komtesa: tak co takhle půl šestá a já to tam zamluvím? Skafa: moc hezký, taky se nám líbí tyhle "ražený" :-) a za ty peníze, myslím, že není co řešit.
Odpovědět
Profilova fotka
skafa, vladi schvaluji, byli by to i moje typy. Jednoduchá kartička, ale řekne vše.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám taky bílé samodržící, na holu nohu si nedokážu představit ani botu a ani podvazek. Vladi Na půl šestou v poho, alespoň víc podrbeme než dorazí všichni.
Odpovědět
Profilova fotka
gejso, bohužel na kávičku se nezstavím, budu jezdit mezi Nýrskem a Plzní, protože hostinu máme v Nýrsku. A asi tam možná i přespíme. Ale strašně ráda bych šla! Ty punčochy si vezmu (hlavně kvůli botám), mám bílý, ale vůbec se mi nelíbí :-D Kamarádka se vdávala loni v květnu, bylo hrozný horko a vůbec je neměla a vypadalo to hezky. I když je podstatně víc opálená než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suz: to je skoda, no tak priste uz s nama pujdes jako vdana pani, no :-)
Odpovědět
Holky tak já to zamluvím a bude to od půl šestý a nějak se tam budem slejzat jak švábi na pifko :-D komtesa: taky se nám moc líbí, je to klasika a jak říkáš, řekne vše Suz: škoda, mohli jsme tě ještě poznat před svatbou 8-) ale je jasný, že organizace atd. je přednější. K těm punčochám, tak si je vem jenom na obřad a pak si je můžeš sundat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu asi jediná kdo plánuje punčocháče vcelku- tedy asi zatim a navíc tělové, protože nemám bílé šatky, ale už mám koupené a jsou na nich bílé dekorace. Když já mam tlustý nožky a pak se do mě samodržky zařezávaj :-S , tak to nechci, no :-) Suzzanka: hlavně si v klidu všechno zařiďte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja uz chci domu, nebavi me to dneska.... Jo a taky jdu na nehtiky, tak jsem zvedava, co mi tam ted vytvori :-)
Odpovědět
gejsa: já mám dneska sraz s paní Benešovou, takže jsem na to zvědavá. Už bych taky šla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: v kolik ho mate? Taky na 5 jako jsme meli my? Ono Ti to s ni desene rychle utece a kdyz si tam pak date vecu, tak mas o vse postarano :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?