Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
skafa: nazdárek, si se dlouho neukázala, jak se máš? Oznámku budem objednávat přes web od Stloukalových, už jsme si tam vybrali, rovnou k tomu vezmeme i pozvánky ke stolu a na raut a jmenovky na stůl, se s nima dělat nebudu, Kdyžt jsem to počítala, tak bych se měla vejít cca 2000 kč Ditina: bych do toho šla, fakt se to dá zařídit a problém to není. Přípravy si určitě užiješ, jenom to budeš mít koncentrovanější než my :-D
Odpovědět
gejsa, vladiplzen: no já se jen bojím, aby se našla restaurace a současně pak byl volný termín na radnici. Ale vzhledem k tomu, že už radnice moc "neletí", tak by se snad něco našlo. Líbilo by se mi třeba 12.9., on by šel i říjen, ale třeba loni už byla v říjnu strašná zima a září bylo ještě teploučké. Když by klaplo restaurace a radnice, pak by už nic v cestě nestálo, šaty si nechám ušít, oznámení se stejně asi dřív nedělá, fotografy mam kamarády a zbytek už by nějak šlo. gejsa: za 2 měsíce??? Wow. Tak to musela být hoňka. A kde to měl?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: nakonec to bude korzet za krk a hladká sukně. nic moc zbodenýho a budou oranžový :-)
Odpovědět
ditina: záleží, jakou restauraci si představujete, ale stejně si myslím, že by to šlo. Většinou totiž mají plno na červen, červenec a srpen, to září si myslím, že by šlo sehnat bez problémů. A zbytek se dá sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
ditina: no radeji tam zavolej co nejdriv, protoze kdyz nam rekli, ze je Bykov zavreny a ze se nevi co bude, tak jsem obvolavala radnici a prave me prekvapilo jak je plna. A dneska je uredni den, tak mas moznost si to predbezne zjisti, jim tam zavolej at vis co a jak a pak nad volne terminy vecer sednete a je to. A restauracka se sezene, kdyz to chcete primo v Plzni, a nemate zadnou vybranou, ze jen v te to musi byt, tak to je pohoda. Prece jen jich tady je hoooooodne. tak vidis, hodne toho mas uz v hlavne a nebo znamy, tak sup do priprav s nama :-) no nejsem puvodem odtud, jsem ze Sumavy, ale mel to normalne na radnici a vse perfetkne stihali. Vsude meli i volno, takze to byla pohoda. Da se zvladnout vsechno. Jen opravdu ted zavolej na tu radnici at vis co a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: A taky jsem vcera shanela ten naramek, nejakej strasovej, nebo cokoliv, co by semi libilo. No a nikde jsem nic nenasla :-( jsem neverila, ze bude takovej problem.
Odpovědět
vladi, celkem to jde, díky za optání, nějak začínam slyšet tikot hodin, docela mě to až děsí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vida, tak jsem koukla skaf do alba, no a neco takoveho jako tam ma bych chtela na auto, ty zaclony, ale doprostred jinou, vetsi kyti. Jen kde to sehnat, videli jste to nekdo nekde?
Odpovědět
gejsa: to mě mrzí, že nejde nic sehnat. Ach jo, já tady vážně nic nemám, a netuším kdy mi dorazí vzorky z číny, abych něco vyhrábla 8-( Na tu ozdobu se zkus zeptat té paní Benešové, řekla bych, že s tím má určo zkušenost a poradí co a jak. Skafa: no už se to blíží mílovýma krokama viď, pořád je to dlouhá doba a najednou prd a je to za pár. Taky jsme se smáli, že za necelé 4 měsíce už to přijde.. Ditina: gejsa má pravdu, hned bych volala a informovala se jak mají volno, pak můžete naplánovat ;-)
Odpovědět
vladi, já myslim biologický hodiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, pocitam s tim, ze se ji na to poptam a uvidime, co mi rekne, stahnu fotky a vezmu to sebou, at ji nerikam, no ta, no, ta zaclona :-D
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: ale prosimte....
Odpovědět
Článek se načítá
skafa: ahaaa, jsem to trošku nepochopila :-D už bys jako chtěla mimi x-) gejsa: hezky se vyptej, zítra dáš info a já jí pak zavolám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak ji muzes brnknout klido dneska, at vam oboum sedne termin a ja zitra podam info :-)
Odpovědět
gejsa:asik jo, jistota je jistota :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jasny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky map: tak to se vám určitě povedla holčička...aspoň u nás v rodině to vždycky bylo - opačné příznaky -opačné pohlaví :-) gejsa: já taky nevím, co pak dám na Jirkovo auto, medvědy i cilindr zamít, tak já budu mít kytku, ale na jeho auto mi to příde zbytečný, tak možná jenom mašli s organzy.... ditina: no já myslím, že si sice nebudete moct moc vybírat, ale že to půjde. na radnici určo budou mít volno ráno nebo večer, po tom málokdo touží, a když to nebude zrovna 9., tak to asi nebude problém :-) . kontakty ti každá z nás ráda poskytne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: já asi budu chtít něco podobnýho, ale to si fakt asi budeš muset umotat sama.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, koukám, že jsem asi jediná, která sedí v tomhle krásným počasí v práci.... 8-( mape: pepik bude mít pravdu, u nás v rodině to taky platí.... ségře bylo dobře při holce a při klukovi se jí dělalo špatně, tak to bude určo holčička ;-) skaf: kolik ti je, že už ti odbíjí biologické hodiny?? to já se cítím pořád mladě, ale mimčo bych brala, jenže manžel mi teď říká, že máme času dost... a to jsem mu asi před rokem říkala já :-p aby jsme se někdy shodli :-D
Odpovědět
mika: neboj, taky trpím v kanclu, dneska je zase den D, co se může, tak se pose.. Když jsme u toho bejby, tak Pája se taky ptal, kdy jako vysadit prášky atd, takže asi po létě a po svatbě to necháme na přírodě, ale ještě se uvidí, jaký budou podmínky
Odpovědět
Profilova fotka
já musim fachat až do 17 hod... to je hrozný, doufala jsem, že už budou přeháňky, že mi to tu nebude sr..., ale venku je nádherně. chjo ]-( to já už mám vysazené prášky skoro rok, ale nesnažíme se počít, jen jsme chtěli, když by jsme se na to cítili, tak abychom na to mohli hned vlítnout.... čekali jsme po svatbě....jenže teď se nám konečně naskytla možnost začít stavět a to mi manžel dal na výběr, jestli se do toho pustíme, tak si na mimčo ještě pár let počkám a nebo jestli budu chtít zůstat v bytě, tak se o mimčo můžem pokusit... takže teď mám dilema :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já prášky vysadila před měsícem, ale ani tak ne kvůli dítěti, jako z toho že jsem k nim najednou mělo strašnej odpor. Ale teď se ještě chráníme a potom tomu dáme volnej průběh... Jinak jsem byla ozkoušet šaty. Byla to zatím je tylová sukně a korzet z vlizelínu, ale já myslím že dobrý. A teď jdu plovat :-)
Odpovědět
gejsa, vladiplzen, pepik.24: holky, díky. Uvidíme. Hrozně se to u mě střídá, chvíli to chci stihnout, chvíli se chci na všechno vykašlat a odložit to. Jenomže plánujeme po létě začít pracovat na mimi. Takže svatba by se odložila tak na 2 roky a pak už tělo a prsa nebudou, co bývaly. Tak si zase říkám buď teď nebo nikdy. No hrozný se mnou.
Odpovědět
Profilova fotka
ditina: zkoušela jsi volat na to ÚMO, jestli je volný termín na radnici?? myslím, že by mohl být volný ještě určitě nějaký odpolední termín v září nebo dopoledne... záleží na tobě, co bys radši a pak se můžeš pustit směle do příprav ;-) určitě se to dá zvládnout, já většinu příprav stejně zařizovala až začátkem roku (mimo fotografa, toho jsem měla zamluveného pro jistotu skoro 3/4 roku předem :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
no dneska se to tu konečně rozhejbalo. kde se teda bude konat kávička?
Odpovědět
Já bych asi hlasovala pro Lízalku, jestli bude hezky, tak bysme mohli venku :-) Co vy na to?
Odpovědět
mika, v létě mi bude 26, ale tak nějak to přišlo, zatím to bohužel nejde, já doufám, že někdy v září už by to ale šlo zkoušet, no uvidíme prášky neberu už možná 4 roky, nějak mi to nesedí jinak dělala jste některá oznámení z fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: já už jsem taky radši, když prášky neberu ;-) včera jsme hlídali ségry dětičky a tak jsme s nima vyrazili na prochajdu, tak mě zase chytla slina, že bych se pustila do mimina :-D .......ale uvidíme, co bude.... ;-) Lízalka nebo i Lízal, terásky mají pěkný obě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kde ta lízalka vůbec je?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem v presu, jen vás chci pozdravit a zas jdu makat, ani nemám čas si vše pročíst zpět,jen jsem zahlídla kávu, vezmete mě sebou?Napište mi na IP :-) Mějte krásný den a týden papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?