Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Nazdáárek ženský, tak jsme se akorát vrátili z prodlouženého víkendu, bylo to naprosto báječný. Jsem se hned pěkně spálila, obličej už jde teda do hněda, ale jinak jsem byla jak rak. Počasí nám opravdu přálo, stihli jsme úplně všechno - grilovačku, návštěvy, hospůdku, a dneska jsem dostala na zadek ;-) škoda, že to volno není dýl. Jak vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já měla taky prosluněný víkend, pořád na zahradě, do nosu sme si dali, do břicha ještě víc a jelita asi nebudou...takže super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenileni: Pejsek na infuzi.. to zní opravdu nedobře :-( To mě mrzí, to mu veselo není. Jinak Velikonoce- to zas bylo žrádlo, tedy žrádla- stihli jsme objet obě rodiny a teď už je dieta nevyhnutelná, ale o to bude krutější ji nastolit. Mějte se krásně, ať ten zkrácený pracovní týden utíká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny po velikonocích :-)
Odpovědět
ahoj holky, dneska to bude krizovka, vůbec nic se mi nechce, mám nechucus pracus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: Mysli na to, že už je úterý 8-) Holky, jak budete řešit opálení, aby nebyly vidět ramínka, když máte korzet???? I když budu chodit do solárka, tak mam obavu, že to neuhlídám na sluníčku. Ségra říká- mazat, mazat, ale to zas neuhlídám sebe :-D Tak jsem myslela, že teda budu chodit do solárka teď, aby ten základ prostě opálenej byl a pak to přírodní opálení už bylo na něm- tak by ty ramínka nebyly tolik vidět a pak ségra říkala něco o " nástřicích" , že bych nemusela do solárka, ale před svatbou na to zašla, že to vydrží tak 14 dní ... víte o tom někdo něco??? Jak je to účinný, co to stojí a kde to mají? Díííky ;-) Ať vám to utíká....
Odpovědět
moni: já už si dala základ o víkendu a bez ramínek :-D akorát doufám, že se mi nesloupe obličej, nějak jsme byli pořád na sluníčku a podle toho jsem večer vypadala Jinak já jsem teď dala základ a pak to vidím na solárku, o nástřiku jsem slyšela, dělají ho mám dojem v tom Andělském studiu krásy, ale někdo varuje a někdo chválí, slyšela jsem, že to dělá fleky a barví se od toho oblečení... no nevím. Ani se mi to nechce zkoušet.
Odpovědět
Profilova fotka
já o tom teda nic nevím, ale myslím si , že to bude dost drahý a fakt to asi barví, když sem zkoušela samoopalovací mlého a pak sem se poškrabala, tak hned byl flek na světě a tohle bude určitě podobný.
Odpovědět
když se mrknete, tak je tady ktomu i někde diskuze. Já to probírala s kamarádkou a ta mi to nedoporučovala.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už máme doma oblek pro ženicha :-) A já jdu zítra na zkoušku šatů
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... no ja chodim normalne do solarka, ale o tom nastriku jsem premyslela uz minuly rok. Ale kolik stoji, nevim :-( Delaji to ale treba v salohu Hilary na Americke. Jinak holky, kam teda pujdeme ve ct a kdy? Moc se na vas tesim. Ty jo a jinak docela zase radi chripky a anginy, tak snad se nam to vyhne, ja teda mam trosku rymu, ale to bude snad dobre. A to nam zase hlasi zhorseni pocasi :-( vladi: volala jsi pani Benesove? My mame rande zitra v pizzerii na Bolevci (Pulcinella), tak jsem na to zvedava.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek ženské nechcete se na práci vyprdnout a někam vyrazit?? 8-) no já jsem zralá akorát ležet, je mi pěkně blbě, s malým jsem nevěděla, nže jsem těhotná, dokud mi ho nedali zato teď si to vybírám, katastrofa. Koukala jsem,že jste předběžně domlouvali kafčo, tak já se zatím hlásím, snad budu OK
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mape: tak snad to bude brzo dobry. A jinak na praci bych prdela hned a nekam vypadla :-) jinak holky, budete mit samodrzici puncochy a nebo snad podvazkovej pas?
Odpovědět
Ahoj holky, taky bych se vyprdla na práci a někam vypadla, je tak náádherně. Včera jsem vypadla akorát na cvičení,ale jinak jsem nic nestihla. Gejsa: ještě žes mi to připoměla, musím jí zavolat a domluvit si schůzku, by se nám to hodilo až příští týden, bereš s sebou drahou polovičku nebo ne? Mape: uvidíš, za chvilku to bude dobrý. Flapi: a jaký šatičky nakonec zvítězily???
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, beru ho sebou, prece mi to musi schvalit :-D ale hlavne jsme rikali, ze nechame kyti i na auta, libi semi to cim dal vic, akorat jsem rikala, ze je asi blbe, kdyz bude mit na aute kytku i on, co si o tom myslite. A jinak pristi tyden bude v pohode, vem si, ze dneska to neklapne, zitra jsme s ni my a patek bude rada, ze nekam vypadne :-)
Odpovědět
gejsa: tak to by šlo, zavolám jí a zkusím to domluvit. Jenže ještě nevím jestli kytku na auto ano nebo ne a jak to vůbec bude... Ještě dotaz, ona se s tebou domluví a bere si nějakou zálohu nebo jak to funguje?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak uvidis, muzes se s ni sejit a rici ji, treba i tu kyti na auto a pak ji muzes zavolat a zrusit to. Vzdyt je na to jeste cas. A jak to je s tou zalohou nevim, zitra Ti to povim. Ale asi to nebude nijak hrotit, nevim, proste zitra Ti to napisu. Nebo zda sem prijde anyma, tak to napise. Ta s ni schuzku mela. A jak chcete resit auto Pajovo, kdyz Ty bys mela kytku?
Odpovědět
gejsa: to právě nevím, jestli kytku na obě a nebo takové ty stuhy přes celou kapotu a Pájovi tam dát třeba cylindr =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne se prave libi takovy ty zaclony s kytkama do V a mezi tim kytka. Neco takoveho meli v tom Angelu.
Odpovědět
jo to je přesně ono, co jsem myslela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenze to mi floristka neudela a nevim kde ty zaclony maji a sama si to tezko budu delat...
Odpovědět
někde to stopro dělají, podle mýho si koupíš vlizelín nebo oraganzu a jenom se to nějak sváže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V salonech jsem prave videla jen same panenky, panacky, umele kytky, cylindr a prstynky, ale nic takoveho jako zaclony tam nebylo :-(
Odpovědět
Ahoj holky, myslíte, že by se ještě našlo místo zarezervovat si termín na radnici v Plzni v září a sehnat nějakou restauraci na hostinu a mejdan potom? Myslíte, že se dá zorganizovat svatba za 4-5 měsíců? Nějak jsme se nerozhoupali a neřešili to...
Odpovědět
Ditina: ahojda, myslím, že by se to ještě dalo, takže doporučuju, si tam co nejdřív zavolat a zjistit co je volné a co vám vyhovuje no a pak bych řešila zbytek. Určo se dá svatba naplánovat za 4 měsíce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ditina: zavolej tam a zjistis, ale neco tam urcite bude. A jestli se to da stihnout? Jasne ze da :-)
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že tu už dolaďujete detaily, tak to se asi opravdu nechytam :-N My ještě ani nemáme oznámení a mam pocit, že jen tak ho mít ani asi nebudem. Kde jste si ho nechávali dělat a na kolik vás vyšlo? Jinak první květnový týden mám dovolenou, tak mám naplánováno spoustu věcí kolem svatbice, půjdu si zkusit šaty i se závojem, už by ten můj měli konečně mít, chci si to zkusit i na podprdu a k tomu bižu, pak půjdu ten samý den na zkoušku účesu a líčení, zamluvíme s konečnou platností počet výslužek a dojednáme jídlo v restauraci a dojedem na matriku. Nejhorčí je to oznámení, z toho mi hrabne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a taky jsme byli v pondeli na Bykove kvuli jidelnicku, tak mame i menu, jak na hostinu, tak na raut. Hned jsme si tam dali jidlo a fakt velikanska basta, moc nam chutnalo. v kvetnu taky mam dovcu, vzali jsme si dovcu mezi svatkama, a jedeme na Slovensko, prolezt kopecky, takze nas to vyjde na 10 dni a to je super. jinak co se tyce oznameni, tak nas vyslo neco lehce pod 2 000,- nechavali jsme delat 32 ks. Kazdym dnesm by nam melo prijit, tak jsem zvedava. A uz nam taky dosla cokolada do fontany, tak uz to jen ozkouset...
Odpovědět
vladiplzen, gejsa: holky, díky. Uklidnili jste mě. Já si také myslím, že se to za 4 měsíce musí dát stihnout, jen si holt neužiju tak moc ty přípravy, ale možná je to tak lepší. Uvidíme, ještě to s drahým probereme, jestli to nepřesuneme.
Odpovědět
Profilova fotka
ditina: bracha svatbu naplanoval za necele 2 mesice a jake to bylo pekne. A ze si neuzijes pripravy? Ale uzijes a jak dobre, tak to proberte a kdyztak hned zacnete shanet...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?