Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jirkovi koupím kalhoty nebo kraťasy, už se po nich shání, že nemá co nosit a možná ještě triko, když mi padne do oka. ale tátovi a bráchovi je to za trst....nevoní se, hadry kupuje máma a stejně to ani jeden neunosí. brácha má statek, tak mu pořád kupuju nářadí a vidle, ale teď už fakt nevím co...a v létě zase narozky!
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo...já bych zapoměla na tchána....ale to spraví dobrý vínko.
Odpovědět
Profilova fotka
A co se slozit s vasima a dat mu nejaky kresilka na zahradu, jak prodavaji v OBI, ty dreveny, vis co myslim.
Odpovědět
pepik: a co ti řekl doktor? všechno v pořádku? T Taky jsem si byla užít sluníčka, aspon na 5 min, jsem si dala venku cigárko :-D ale ještě 3,5 hodky a mizíííím. Už aby to bylo. Doma sbalím miláčka, tašky a frčíme. Když to všechno klapne, tak si zítra užijeme první grilovačku a k tomu vínečko.... jee to bude paráda. Předběžně si píšu do bonzbloku ten čtvrtek, já můžu na tu pátou, možná chvíli před. Jsem v práci min. do půl pátý.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: oni se ještě ani neznají...krom toho mají všechno...tchán má spediční firmu nebo jesdtli si myslela bráchovi...tak ten má plastovky a houpačku a stejně to nevyužívá...má moc práce vladi: jenom mi vyndal stehy, na renřtgen jdu za měsíc my taky přemýšlíme, že by sme tam spali a využili gril :-)
Odpovědět
pepik: a jak se cítíš ty? Už pomalu skáčeš přes kaluže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak teď mi počasí nepřeje :-) ... ale jsem v popho, za pár dní už to bude zase rozhejbaný jako před operací. už sem zase střihala, tak je to dobrý. zítra se konečně budu moct normálně vysprchovat jupííííííííííííííí
Odpovědět
tak to je parááda, takže všechno klape tak jak má :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, snad to tak bude i pokračovat :-)
Odpovědět
to víš, že jo ;-) ted už to bude jenom lepší a lepší
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, holky grilování, vy mi teda děláte chutě :-p dala bych si nějaký masíčko :-D to nás o víkendu možná čeká opíkání buřtíků u našich, tak aspoň něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: tak to je fajn, že už máš aspoň nějakej pokrok, teď už to bude jen a jen lepší ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky dneska je to týrání bejt v práci, padnul na mě nechucus pracus a ne a ne se rozhoupat ještě něco udělat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak si dej malou pauzu a uvidíš, jestli chytneš nějakou slinu do práce :-D já už se v práci jenom pleskám a jenom občas do něčeho rejpnu a udělám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem musela trochu zaktualizovat album, přišel mi mejlík od Lukáše Potůčka, že moc děkuje za pochvalu, co jsem o něm v albu napsala, ale jestli bych tam nemohla dát trochu portrétů.....že to vypadá, jako bysme neměli žádný, tak jsem to trochu napravila... ale kdo by řekl, že se může podívat na Beremko :-D
Odpovědět
jsem si dala pauza, ale nějak nepomohla, tak už taky sem tam jenom rejpnu :-N koukám, že beremko je profláknutý, že už i fotografové :-D si hlídají svoje ovečky, aby to vypadalo dobře. Ale ne, je to super, je vidět že mají zájem a to je dobře
Odpovědět
to tady mají vlastně jak výbornou reklamu, teda když je lidi chválí.
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslim, asi si na tom hodně zakládají, co se o nich píše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se jim nedivim, taky bych si to hlídala :-D narazili tu na mě dvě bývalé spolužačky, obě mají svatbu letos, tak jsem docela koukala, jak se svatby rozjíždí ;-)
Odpovědět
to stopro. Fotky máte vážně nádherný, jsem zvědavá jak to dopadne u nás
Odpovědět
Profilova fotka
fotky jsou krásný, o to bude větší oříšek si vybrat.... ;-) při obědě jsem se byla mrknout na nějaký svatební alba, tak jsem koukala, jaký to můžou být pálky :-N
Odpovědět
taky jsem na ně koukala v tom Fotosvětu a některý stáli okolo litru, jsem docela koukala. Ale našli jsme i krásný kolem pětistovky, tak to by šlo. Nabízel nám tu svatební knihu, akorát se mi nějak nelíbila,přišlo mi to divný, sice krásný velký fotky, ale takový neosobní .
Odpovědět
Profilova fotka
to já mám v plánu si udělat jedno albíčko hlavní a pak jen takovej malinkej průřez celýho dne do fotoknihy, aby se to dobře přenášelo ;-) musim se ještě někde mrknout, ty ceny za alba se mi zdáli moc 8-( vladi: 1. srpna bude určitě krásný počasí a pak už fotečky půjdou samy.... a budou krásný ;-) nedovedu si představit, kdyby nám pršelo, tak to už by nebyly takový....
Odpovědět
to doufám, že budeme mít krásně, ideál nějaký 25° ani vedro ani zima, no a samozřejmě bez deště. Kéž by to tak šlo někde objednat, jako všechno ostatní co :-D
Odpovědět
tak já to pro dnešek pomalu, ale jistě balím :-) za chvíli padne druhá a já pomalu a jistě vyrazím směr domov a pak pryč. Všem přeju krásné slunečné Velikonoce, v pondělí pozor na zadek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasný počasí je pro nás všechny zajištěný perfektní ;-) taky vyrážím domů, jupííí :-D taky přeju krásné Velikonoce :-) mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
Týýýjooo, dneska se pracovat fakt nedá, co? :o) Já byla v zápřahu, ale doufám, že teď už to bude lepší a udělám něco do školy. Závidim, kdo už máte splněno. Tenhle semestr fakt nestíhám!! Do úterý odevzdat 3hnusný seminárky a pak se během týdne naučit na 5předmětů, který musim dát všechny ve 4dnech- navíc si na to beru dovolenou- takový plácání! Uááááá.... snad mě štěstí a selský rozum neopustí! Chicht- máme dnes večer od práce vánoční večírek:o) Nějak jsme ho dřív nestihli:o) A pak frrrr na sever- maminka bude zkoušet svatební koláčky a určo přidá škvarkový placky- ach ta štíhlá linie :-D Jinak já už měla letos i ty buřtiky i špízy- báječnýýýý. Mno, ale ten týden, o je i čtv 23.4 jsem zapečená na zkouškách v Ústí- ten den mam taky 2, tak nebudu moct :-( Bůůů, bůůů bek bek...
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi ty hřebínky jsou nádherné- to bude paráda :-) ! Mika, Mape: fotky máte obě překrásné- nejvíc se mi líbí ty s rozostřenym pozadím (u obou)- báječné!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mape,mika:Krásný fotečky! Naše přípravy na svatbu zmrzly..Máme nemocnýho pejska,mam ho doma na infuzích a nevypadá to vůbec dobře..účet za veterinu už je zase skoro u 2000,- a to si ještě materiál nosim z práce..Nemůžu od něj na odejít na delší dobu a i bych se bála..je na tom hodně špatně..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky s tím čtvrtkem počítám, dneska jste to teda rozjely. Jen ještě upřesněte hodinku a kde se sejdem, jestli Lízal nebo Lízalka. Já se domluvím s miláčkem jestli na mně počká a bude řídit. Abych si s váma mohla dát alespoň vínko. Salátek mám hotovej, zítra řízečky a mazanec. Dobrou noc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?