Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak svatebni tanec budeme mit stejny jako mape :-) kapela nam pri schuzce rovnou dala CD abychom si je mohli poslechnout, takze super a i nam pujcili sve DVD svatby :-D doporucovali nam kameramana, desne ho chvalila a nas zase tak neuchvatil, no nechame to prece jen opravdu na kamaradovi, se kterym to bylo domluvene. pajmou: ted jsem si vzpomnela, na veletrhu byl jeden pan a ja tam porad koukala na jmeno (Moulis) a kdyz jsem se zeptala jestli je to on, tak mi rekl, ze to je jeho syn :-D je to velkej sympatak... Jsem rikala nemit zamluveneho naseho, tak do nich 100% jdeme...
Odpovědět
Gejsa: teda nejdřív nic a teď ses pěkně rozjela ;-) Dort bych řešila podle toho jakej vám chutná a je to, chcete punčák, tak budete mít punčák, určitě vám ho krásně nazdobí. Jo a s tím náramkem - bohužel no, jiný už vážně nemáme, tohle byli jenom zbytky. Moc je neděláme. Jo a ty ozdoby do vlasů, nevím jestli to sem stihnu dopravit z továrny tak rychle, abych stihla vaše svatby (gejsa a komtesa) když jo,tak by to neměl být problém. Myslím, že příští týden budu vědět víc tak dám kdyžtak echo.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa:_ vše snáším zatím docela v poho jo a my jsme měli dort z ISSIS a byl úžasný, jogurtový s broskvema a čtyřpatrový, no prostě super, můžeš se domluvit rovnou v přípravně ve žlutické ulici na locháči,tak je přímo pekařka a s ta ti poradí co a jak, mám kdyžtak doma na ni telefon papa
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: to neva, zkusim se podivat na namesti, jak je ta bizu :-) jasne, dej echo... mape: tak to je super, ze vse dobre snasis. je to budu moc rada, kdyz mi das kontakt, nebo presna adresa staci, diky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem dneska zjistila, že doktor mi říkal, že mám přít na stehy 13. a sestra mi na sanitu napsala 6. ..... tak sem to domluvila na zítra, ale sem zvědavá, jestli nadostanu vynadáno...každopádně náplasti už sem přilepila náplastí, aby se mi úplně nerozpadly, takže vypadám, jako špatně zabalenej dárek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: to bude dobre, spise jeste dostanes pochvalu jak se to hezky hoji :-)
Odpovědět
Zdravím všechny budoucí nevěsty :-) Koupila jsem si šaty ze svatebního salonu Eva (Mikulov) po internetu. Pán byl moc ochotný a říkal, abych mu je klidně poslala zpět, že je zkrátí a zase pošlou mně. Nechce se mi ho ale obtěžovat a taky už nechci dát šatky "z ruky" :-D Chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás neví, kde bych si mohla šaty nechat upravit. Bojím se dát je do nějaké úpravny oděvů, protože s nimi nemám žádnou zkušenost. Děkuji za odpověď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to budeme mit na vikend krasne, ze? To je moc dobre. Preji vam vsem krasne Velikonoce a patricne si je uzijte :-) ja budu doma sama, tak to je na prd.
Odpovědět
Profilova fotka
map:Taky beru kontakt.děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
mape: a vidis a ja ani nepodekovala, promin. Tak moc a moc dekuji :-) pajmou: poslu Ti to...
Odpovědět
Dobréé ránko, tak budeme mít krásný slunečný víkend, už se těším, až vypadneme z Plzně :-) Holky tak mě tak napadlo, že bysme zase mohli dát kávičku, třeba koncem dubna, už někde venku na zahrádce, co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
No kavicka by byla super, chtela jsem navrhnout treba uz ve ctvrtek, ale je to na rychlo a venku to jeste nepujde. Tak hodte termin, at si to zaridime :-) A pokud uzu prosit, tak nekdy v tydnu a taky ne patek, to mam rozlitano.
Odpovědět
Článek se načítá
Mě je to příší týden jedno, ale něco mi říká, že Komtesa maká, takže nejspíš až ten po. Co zbytek????
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, kávička, supr nápad x-) tak dáme ten týden až po velikonocích, od toho 20.??
Odpovědět
to by šlo, možná už bude ještě teplejc, že fakt budeme sedět venku x-) jaký den vyhovuje? já bych brala čtvrtek
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, ted byla doma, tak pristi maka, tak nejakej den po tom 20. Co vy na to, holky?
Odpovědět
Profilova fotka
mape: vzala bys si ten kontakt, díky :-)
Odpovědět
já už si řekla, takže teď je na řadě zbytek 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
se s nama nejak nikdo nebavi, asi pujdeme sami :-D
Odpovědět
gejsa: asík jo, páč na nás prdí jak na placatej kámen 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: se uz nekde dovolenkujou a na nas nemysli :-( :-D
Odpovědět
jj, určitě. Tichá závist. Když vidím jak je venku krásně a já zavřená v kanclu... chjo. Ale zase když to vyjde, tak mizím v půl třetí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Vladi, fakt budu příští týden zavřená v práci. Je to tam krásně klimatizovaný, takže ve vedrech je tam fajn, ale je to pořád práce. Nikdo na vás neprdí, já teď jedu nakupovat do Plzně, abych udělala rodince velikonoční hody. Odpoledne budu vařit a péct, zítra přijede návštěva a v neděli je u nás velikonoční zábava. Takže program nabytej. Ten další týden od 20týho kávička kdykoli, venku nejlépe, U lízala je fajn terasa, jestli už bude otevřená. Hody hody .........papa juknu sem odpoledne
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: nejsi sama zavřená v kanclu, ale dneska mizim domů ve 14 hod :-) tak dáme kávu ve čtvrtek 23.4.??? nebo máte jiný návrhy?
Odpovědět
Komtesa: jo tak mě čeká vaření a pečení zítra ráno, musím udělat bochány a ještě hodit něco na plech :-) Já bych s tím čtvrtekm souhlasila ;-) a Lízal je v pohodě, terasa je tam vážně super, ale jestli chceme ven, tak bysme museli jít nějak hned po práci, večer je ještě zimina. Tudíž ideál nějaká pátá půl šestá. Nebo taky opět Lízalka, terasa taky fajn a v případě hnusnýho počasí můžem dovnitř x-) Mika: jj, taky mizím dřív, teda doufám, že se nic nepos... abych tu musela zůstat
Odpovědět
Profilova fotka
měje to fuk, ale jestli bude mít táta nějaký plány, tak bych se tam dostala až po šestej jinak kontrola v poho, sanita přijela dřív než sem čekala, ale zpátky už se mi na ní čekat nechtělo, tak sem si zavolala strejdu a půl hoďky si užila sluníčko. o víkendu jedem ke tchýni, tak si dáme drink na terase...se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
ten termin by pro me zatim sel, nic tam nemam, nebo o nicem nevim ;-D jinak hned po praci to je pro me lepsi, abych neletela domu a behem pul hodiny zase do mesta, tudiz jsem pro. Jsem v praci do pul 4, tak pak muzu kdykoliv, klidne v tech 5... protoze tezko budete moci drive. Ja si zatim prolezu kramky...
Odpovědět
Profilova fotka
mape: kontakty na tu cukrarku jsem odeslala, kdybys nahodou nedocitala :-) pepik: to je super, ze to dobre dopadlo. a jinak holky, ja tu budu sedet v kanclu do pul 4 a pak jdu neco vybrat za darek, Ales ma v po svatek, tak neco musim vybrat, jen nevim co. A v po taky jedeme na Bykov domluvit papu :-) a alespon se dozvime jak jsou na tom s cenama, docela se bojim...
Odpovědět
Profilova fotka
já dneska jdu taky shánět dárek pro miláčka a ještě potřebuju pro tátu a bráchu, ale to vůbec netuším co 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se asi necham inspirovat tim, co me prasti do oci, protoze jinak nevim... Ach jo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?