Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
komtesa: http://www.youtube.com/watch?v=5j_MT9... quanny: mám kadeřnici a jsem s ní moc spokojená, jestli chceš, hodím ti do IP kontakt a domluv se s ní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Schvaluji je nádherná, mám jí tam na seznamu taky někde, ale ten muj ji nějak nemusí. Brrr husí kůže mi z toho jde po celém těle.
Odpovědět
viď, je naprosto úžasná :-) http://www.youtube.com/watch?v=Lo4lZu... tahle je na konci, myslím že jedna lepší než druhá. http://www.youtube.com/watch?v=75pYDa... a tohle asi na první společný tance :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nooo a mě v práci youtube nejde 8-( Tak si nic neposlechnu. Lenileni: Jo, to má Gejša dobrej nápad- vem fotku šatů a tvý vyvolený kytky do květinářství a uvidíš. Každej má jinej vkus, ale aspoň by to nebylo tak sladký- s fialkovou. Udělala bych ti snímek- mám to v hlavě, ale chybí mi přípojka :-D Gejša: to je krásný- s tim tvym a bytím "ženichem" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: ty cvočku- vyfoť se s těma čelenkama i s větším kouskem hlavy :-D Takhle nejni vidět, která ti sluší víc :-) Jo holky a solárko doporučuju u zvonu v tom vysokym baráku, co je dole GE Money bank. Jdu dom- adios ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) mape: tak to jsem ráda, že nejsem sama, která si nemůže zvyknout na nový příjmení. doufám, že až budu mít novou občanku a tam to bude černý na bílým, tak že si rychleji zvyknu.... :-) ono mě to asi taky pak naučí, až si budu obíhávat všechny doklady a tam už budu všude nahlašovat nové příjmení..... neboj, ono se to určitě zlepší, tohle počasí je hodně velký výkyv, když před 3 týdny ještě padal sníh... ono se to určitě pak srovná... když je teď krásně, tak to si to pak počasí vybere jindy, že bude hnusně... ale musíme holkám držet palečky, aby aspoň ty soboty byly perfektní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, počasí je nádherný, ale pořád je apríl teda duben tak si s náma může pohrát. I když jsem ráda, že mi tenhle týden svítí sluníčko, alespoň udělám něco na zahrádce. Včera užjsem vytáhla kraťasy.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, to už jste u vody či co? Tady je mrtvo.
Odpovědět
čauky, kéž by u vody nebo na zahrádce, já jedu jako šroub, pořád dost práce. a odpol zase musím na otočku do Prahy, já se z toho picnu, vopravdu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
u vody by bylo fajn, ale bohužel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, počásí přeje....Jirka byl na tý akci u tesca - pracovně a má totálně spálenej ksichtík 8-)
Odpovědět
jak já bych šla někam ven, sedím v kanclu a normálně mám husí kůži, je tu nějaká zima, nechápu když venku je vedro.. =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já bych šla taky ven, ale mám to naopak - je tu dusno k zalknutí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se holky omlouvám, já se reju v zemi a zahrádce a chytám bronz do šatů. Myslim že solárko nebudu potřebovat.
Odpovědět
komtesa: se tak někdo má ;-) já pokládám propisku, beru klíče a razím směr Praha... ach jo, ať žije práce. :-| V autě asi moc bronzu nenachytám co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ajoj,teda omtesa ještě žije???????? vladi: bohužel brynďouse jsme neměli SPZ nakonec také ne jinak máme krásné počasí, je čas užívat si a nabírat síly na přípravy svateb, co holky, tedy krom mě a mika
Odpovědět
Teda nevím jak zbytek, ale já jsem mrtvá, teď jsem dorazila z Práglu a budu ráda, když zalehnu a budu spát. Zítra je to nanovo ;-( Nějak nemám čas ani nic připravovat... tak ještě mám necelé 4 měsíce, tak času dost
Odpovědět
Profilova fotka
holkýý, ahoooooj :-D šupla jsem výběr fotek od Lukáše Potůčka do albíčka ;-)
Odpovědět
Mika: už jsem ti je zkoukla. Fakt vám to moooooc slušelo, prostě nádherný pár ;-) a fotky super, mrzí mě, že už neměli volno na náš termín
Odpovědět
Gejsa: holka kde se flákáš, já ti uložila ty fotky do albíka a pořád nic :-. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek:Fotky nádherný..moc vám to slušelo!Taky lituju,že Petra a Lukáš už měli náš termín obsazený..
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Stay je naše písnička, tak to je hukot a shoda :-) miluju ten film už od mala a když jsme spolu začali chodit byla naše první taneční.Je fakt dokonalá text, hudba, klip film... :-D
Odpovědět
dobré ránko, teda holky tady je poslední dobou nějaký útlum, že by to bylo tím počasím :-) pajmou: mám jí taky moc ráda a přišel s ní miláček, že si jí necháme zahrát na první tance, je to krásnej ploužáček, tak to můžem odšlapat zelí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, to máme počasíčko,co....lituju vás kdo jste v práci http://www.youtube.com/watch?v=9q5fkd... tak tuhle jsme měli my na první svatební tanec, hudba ji zahrála na jedničku, kdyby jste někdo chtěl, dostali jsme od nich CD,tak ho můžu zapůjčit
Odpovědět
Profilova fotka
hodila jsem vám nějaké fotky od toho našeho fotografa do alba,tak mrkněte, jestli chcete
Odpovědět
Profilova fotka
map:Argema je taky super :-) vladi:Koukala jsi na film?Jestli ne doporučuji italská popelka no krása :-) :-D Dřepim v práci, ještě 2 jednání teď ve 3 a v půl 5 :-S
Odpovědět
pajmou: neboj filmík znám, viděla jsem ho několikrát. Taky si říkám, že ještě hodku a kus a mažu dom, už mě to neba. Ale aspon se mi povedlo domluvit s jednou továrnou, že mi ještě přichystají ozdoby do vlasů,hodím vám fotku mixu do albíka, uvažuju, že by to mohlo vypadat moc hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Moc hezké místo korunky a nebo jako doplněk k ní ty spirálky...ty jsou moc hezký
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky jen naskok, mám nějaké lítání. mape to víš že žiju, jinak krásné fotky a mika taky. Sotva to stihnu projí a musím zase běžet. Kdybych se sem nedostala přes velikonoce tak bohatou pomlázku a málo jelit :-) :-) :-) Vladi krásný hřebínky myslíš, že bys mi mohla taky jeden vzít?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj broucci :-) tak jak se mate? To je ale krasne pocasi, ze? Nedavno jeste byl snih a ted "leto" a kde je nejake jaro? :-) Dneska nam psali, ze jsou hotove prstynky a to jsme je nechavali delat 27.03. to je sila, jsem na ne moc zvedava, k nasim jedeme ale az 25, tak nevim, zda to do te doby vydrzim, i kdyz ono bude lepsi kdyz budou tam, nevydrzela bych je mit jen tak v krabicce, ale jsem na ne moc zvedava, tak uvidime, jak se rozhodneme. mape: jak se dari a jak vse snasis? vladi: Dekuji moc za fotecky, ale ja bych si predstavovala neco jineho, jemnejsiho, tohle je na me moc, promin. Ty jo, ale ty ozdoby do vlasu vypadaji pekne, ty kyticky, ty jsou krasne. Bylo by mozne je sehnat i pro me? Nemas predstavu na kolik by vysly? Ja jsem si sice koupila na veletrhu skripecky, ale nikdy nevis :-) Chtela jsem se optat, jak chvalite tu kavarnu isis, je to ta pod komerckou? mezi komerckou a rekou? Byvale toalety? Je to to same a nebo jsem si spojila 2 cukrarny? http://www.sicaffe.cz/ a taky jsem se chtela zeptat, jestli si myslite, ze je hloupe mit jako svatebni dort treba puncak, krasne ozdobeny. My totiz kremove dorty nepapame, jen puncak a ta pani Benesova (kvetinarka, jak doporucovala anyma) nam rikala, at si nechame pekne nazdobit puncak a je to. Ale aby to nebylo blbe, ale zase je to nase svatba, nas den, tak proc by to bylo blbe....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?