Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:o) Ještě jednou gratulace Mikánkovi!!! jsem zvědavá na fotečky a doufám, že komplikací byla jenom ta myrta?! A teď jsi doma, nebo už zas v pracovním procesu? Lenileni: Šaty ti moc sluší a jen pořád nechápu, proč k nim nešel bílý závoj? Něco nařaseného, kratšího, aby to korespondovalo s tou částí sukně, co je bílá ;-) Já už jsem objednaná do Chameleona na kosmetiku a manikůru, tak jsem zvědavá. Mají tam narváno na měsíc dopředu- tak pak poreferuju. Pepík: To je strašně fajn, že tě to moc nebolí a cítíš se dobře. To počasí ti snad taky pomůže- člověku je hned líp. S tím veletrhem- to je teda zklamání. No, já byla celej víkend na nohou na výletech po Českym Krasu a Malý Americe- nádhera, naučila jsem se moooc pěkný "(o)picí" hry a nemůžu říct, že necítim nohy, protože zvlášť kolena cítim naprosto dokonale :-D Auk!
Odpovědět
Profilova fotka
Lenileni: Jo a já si náhodou dokážu představit i tu kytici s lehce fialovými květy, meruňkovými a zbytek kytice doplnit něčím jemnym bílym. Bylo by to netradiční, ale moc pěkný. Fialková k meruňkový jde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni: určitě tam budeš spokojená, já jdu na nehtíky zrovna dneska hned po práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata moc všem děkuju za gratulace.... pepik: vítám tě opět mezi námi, jak se cítíš? už tě to nebolí? holky, koukala jsem, že jste tu před časem řešily kytky, určitě vám můžu doporučit stejnou květinářku, jakou jsme měly s mape... my jsme květinovou výzdobu moc neřešily, akorát jsme měli kytici pro mě, maminky, svědkyni a družičku + myrty a buksusové srdíčko na nevěsty auto a platili jsme 3300,- takže spokojenost, kytička krásně držela a drží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mika:tak jak je, už jseš v práci nebo si užíváš volna, no a nějaké změny?????????????manželko
Odpovědět
Profilova fotka
monisek_plzen:no mě by se k tomu líbila ta růžovo-bílo-fialová jak mam v albíčku..ale paní mi to rozmlouvala,prej to k tomu vůbec nejde..tak nevim..se závojem váhám..ale hodil by se..mam na levý lopatce tetování a nevypadá to zrovna nejlíp..aspoň svědkyně mi setřela,že je to jak pěst na oko :-D Asi si koupim zlatou tužku a zkusim to nějak obkreslit a trochu to zjemnit..
Odpovědět
Profilova fotka
mika:Nad tou Třemošnou taky přemýšlíme..Honzík řikal,že ví kde to je a že slyšel samou chválu..ne veletrhu mi zaujalo ještě květinářství Milt..o tom tu taky někdo mluvil..tak se budeme rozhodovat.. Jinak mi právě psal kamarád,že má svatbu 1.8.2009,mladou požádal včera..což mi docela vzalo dech..je nechutně bohatej,takže je mi jasný,že ta naše svatba pak bude mezi přáteli vypadat dost uboze..nu,nedá se nic dělat..
Odpovědět
Profilova fotka
mape: dneska jsem ještě doma, tak si užívám zaslouženého volna ;-) změny žádné nejsou...... :-D jestli myslíš nějaký to mimčo, tak nějaký snažení necháme až na léto, teď mě toho čeká dost v práci a ještě bych chtěla stihnout nějakou tu dovču ;-) jinak si nějak nemůžu zvyknout na nový příjmení, až to budu mít na občance, tak to už se s tim snad sžiju ;-) a co ty? jak prožíváš těhotenství? zatím bez nevolností?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... Tak opravu veletrh des bes, no proste hruza, uplny souhlas s holkama. mikanek: moc a moc gratuluju, moc te to sluselo... krasna nevesta a preji moc a moc stesticka, tesim se na dalsi fotecky. leni: heh, v tuto chvili jsem rada, ze moje tetovani bude schovane pod satama :-D nech si poradit s kyti od kvetinarky, ta to bude brat jinak nez pani v salonu. vladi: myslis na me s tema naramkama, jsem zvedava, jak vypadaji. jo a to jsem sem ani nepsala, milackovi to doslo az kdyz jsme kupovali kosili ze on je vlastne ten zenich :-D jako moc se tesi a chce svatbu, to jo, ale kdyz jsme kupovali kosili a pani se ho pta: a vy jste jako zenich? Tak se tak zarazil a pak ze jo, ale prej mu to jeste tak nikdo nerekl, tak z toho byl vyplesklej :-D A jeste jsem se chtela zeptat mape a mik, zarizovali jste si obcanky a ostati doklady hned v pondeli po svatbe a nebo az dele? Chtela bych to asi zaridit hned v po, at je klid.
Odpovědět
Profilova fotka
leni, já taky budu retušovat tetování, byla mi doporučená bílá barva na kůži
Odpovědět
Profilova fotka
mika: já jsem si na nové příjmení nezvykla ještě teď,kolikrát přemýšlím jak se jmenuju a když na mě někdo zavolá,tak koukám okolo na koho volají :-D jinak nevolnisti nejsou,ale ráno je to takové,že nevím co z toho bude, akorát jak je strašně dusno,tak se dost zadýchávám,už teď, tak nevím jak to bude,až budu mít břicho a bude opravdu horko
Odpovědět
ahoj holky, opět a zase nic nestíhám :-| Mika: moc gratuluju, byla jsi nádherná nevěsta, tak ať vám to v tom manželství šlape jako hodinky :-) gejsa: neboj, našla jsem tady jeden červenej náramek, ale asi bude moc velkej, no během dne dám foto do albíka. pepik: tak jak to jde? je to jenom lepší a lepší viď ;-) jo a s tím tetováním, mám takové celkem malé na rameni, ale nechám ho tam a nebudu ho maskovat, patří ke mě tak bude holt vidět :-) Mape: takže na tebe volají a otačí se všichni v okolí, jenom ty ne :-D To budem mít asi všechny stejný, až na mě někdo zavolá po svatbě, tak budu hledat tchýni :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Mape: tak mě tak napadlo, nezůstal ti ze svadby třeba bryndák nebo SPZ ??? Já že kdyby jo a nechtěla by sis je nechat,tak bych si je třeba koupila na naší svatbu, ať to nemusím shánět :-D To jsem ale sup viď, ještě to není aná měsíc a já už takhle kroužím :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosim, nemate doporuceni na ryti nebo piskovani sklenicek? Chceme davat na pripitek kazdemu svatebcanovi sklenku, kterou si pak nechaji. Jen na ne nejak levne sehnat "zdobeni". vladi: uvidime, az ho uvidim :-) ale chtela bych asi nejakej jemnejsi, na ktery jsem zvykla ted. ale treba me tak oslni, ze nebudu chtit jinej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám se fajn, už to nebolí skoro vůbec, chodím dobře, jen ještě tak nezatěžuju. v pondělí mi vandaj stehy. ale jak sem se zase válela, tak teď sem ze všeho zpocená :-) gejsa: myslím že o pískování mluvila pajmou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojk holky, tak jsem tu na skok. Už máme venku krásně co? Mik všechno nej :-) mrzí mě, že jsem nemohla ani na kafíčko ani na radnici ;-( Mape gratuluju, hlavně ať jste zdraví, ale byl to fofr. Pepik tak to by ste stihli svatbu ještě letos ne?
Odpovědět
Profilova fotka
pepik:Já zkusim asi zlatou i bílou..co bude sedět víc..zase ty moje šaty jsou do meruňkova,tak aby bílá nebyla moc násilná..jinak mi paní ze salonu nabídla,že mi pujčí nějakej starej závoj na zkoušku účesu..tak uvidim..já ho mam teda na levý lopatce a je to dost vidět..Mně to zatim nepřišlo,taky jsem to tam chtěla nechat jako vladi,ale svědkyně mi řekla,že je to jak pěst na oko,tak jí radši poslechnu :-D
Odpovědět
Komtesa: nazdárek, kde pořád seš? si se tu dlouho neukázala, asi dost práce viď.
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi to mi povídej, celej týden od devíti do noci v práci, včera jsem odpočívala a dnes relaxuju na sluníčku na zahradě.Musím načerpat trochu energie. Ale myslím, že ty na tom nejsi o mnoho líp.
Odpovědět
Komtesa: ani mi nemluv, nějak nic nestíhám, včera dát na otočku prahu na jednání, v práci honička a večer když přijdu, tak jsem ráda, že padnu a spím. Těším se na Velikonoce, snad aspoň bude hezky a odpočinu si :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj velikonoce. Beránek, nádivka, vajíčka atd...
Odpovědět
přesně tak, jedem k rodičům, budem už na přehradě, takže to bude i grilovačka a popíjení, už se moc těším. Napeču bochánky, buchty atd. no a bude bašta :-) hlavně vypadnout z plzně, už aby to bylo
Odpovědět
Gejsa: tak jsem hodila fotečky do alba, vyhrábla jsem co se dalo, a už mám jenom tohle, bohužel. Ale uvidíš, třeba se bude nějaký líbit. Jsou všechny na gumu, takže pohoda nandavání i sundavání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo já z Plzně utekla natrvalo a tady a vsi se tradice ještě drží, takže se těším. Hlavně na mrskačku. To bude modřin.
Odpovědět
teda ty mluvíš jak milovník sado maso :-D :-D :-D ale ne chápu, že to je sranda a taky se těším, že tu nebudem a na Nechrankách to bude taky veselý, ráno nás zmydlí a večer se opijem :-D :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo tady máme velikonoční zábavu, tak si zatancujeme. Je tu víc zábavy než v Plzni. Jo teď se tady přehrabuju v muzice a ne ane dát dohromady něco k obřadu, když už si myslím, že to mám tak najdu ještě něco lepšího, hrůza. :-. :-x x-) Uff
Odpovědět
Taky mě to čeká, ale mám, nebo aspoň doufám, jasnýho favorita. Ještě uvidíme co miláček na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prozraď :-) my určitě nástup Yestrday našla jsem ho tu na vebu v orchestralu. Jinak zbytek nevim.
Odpovědět
holky, muzete mi doporucit nejakou sikovnou holcinu ,ktera umi cesat? ja mam proste nic moc dojem z kadernictvi a proste chci mit nekoho zamluveneho.. mam svatbu 29.08. ale proste nevim komu uz rict.. taky se chci zeptat, zda nevite kde je mozne po Plzni sehnat kramek,kde je vyber tacku-kelimku... diky moc za rady.. tesim se.. vubec nestiham.. pac pritel je ted vice mimo CR a ja sem na vse sama.. o vikendu jedem do Ikei ,tak uz nakoupim ubrousky ,svicky.. mejte se
Odpovědět
Profilova fotka
guanny holčinu ti nemůžu doporučit protože mám kadeřníka, ale je v Třemošný. Jinak šikovnej tak když budeš chtít kadeřnictví Baloun v Třemošný.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?