Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
gejsa: jj, něco jsem objevila,ale nevím jestli to bude to pravé, přes víkend udělám fotky a frknu je sem teda tam je dneska zase kráásně, hned bych šla na procházku
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:je to hrozný..já ho včera poprvý viděla brečet..máme hypošku na byt a já tenhle měsíc platila veškerý poplatky a fond oprav a do další výplaty platim i jídlo,internet a všechno ostatní..což je z platu sestry dost masakr..Jen doufam,že tu svatbu nebudem muset odložit..
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to je super, jsem na to zvedava, jak rikam, potrebuju s bilejma kaminkama a s cervenejma, at mi to ladi. Na prochazku se chystame po praci, tak snad to vyjde. Ted o obede jsem se byla zase opalit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.....sem doma :-D nechce se mi to všechno dočítat, co je novýho???
Odpovědět
Profilova fotka
pepik. Ahooooooooooooj, tak vitej zpatky. jak se citis? Sme radi, ze Te tady mame...
Odpovědět
Profilova fotka
teď sem koukla do albíčka map.........stráááááááááášně moc gratuluju...........ať ste oba zdraví :-)
Odpovědět
leni: musi to byt strasne na nervy a co si budem povidat i pro chlapa a jeho ego. Nejlepší je pořád si říkat, že bude líp. Já musím zatím zaklepat, že oba máme práci, měsíční příjemn dobrej, takže hypošku a všechno zaplatíme, jenom jsem ráda, že jsme si vzali menší byt a tudíž i menší hypotéku, jinak by to byl taky masakr. Ještě ke všemu mám výhodu prémií v práci, sem tam je dostávám bokem a to je potom hodně znát. Chápu, že jako zdravotní sestra to máš taky těžký... já to nikdy nepochopila, že zrovna ve zdravotnictví a ve školství jsou nejnižší peníze.... po takovém učení a ještě se starají všem o děti a zdraví a přijde mi, že chvílema kdejakej řezník má víc... :-S gejsa: neboj budu se snažit něco vybrat a sehnat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:no my máme 2+1 takže taky žádnej extra prostor..navíc jsme ho koupili docela v pekleným stavu..ale stejně jsme se museli zadlužit na 22let..v tu dobu byly byty zrovna docela drahý,ale neměli jsme na výběr..museli jsme z bytu kde jsme byli v podnájmu a než cpát peníze zase do cizího,tak jsme si řekli,že radši budem dávat peníze na vlastní..nejsme na tom zase nějak zvlášť bledě..práci zatim máme oba a já při svý škudlivosti mam ještě něco našetřeno..ale sranda to neni no..Dík moc za podporu..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak za chvilku jdu na tu zkoušku šatiček a vyberu nějakou bižu..Kámoška ale z práce psala,že zapomněla foťák,tak to zase bude mobilem :-D Ale aspoň si ujasnim barvu těch šatů..
Odpovědět
leni: taky máme 2 1 byt, akorát my jsme ho kupovali už částečně opravenej, takže to není tak strašný. Kupovali jsme ho loni a cena nebyla tak vysoká, takže jsme do něj hned šli, hlavně je na Doubravce a my tam chtěli zůstat. ¨ Jo a koukej pořádně fotit ty šatky mobilem ať víme co a jak ;-)
Odpovědět
holky koukali jste na to počasí, Mikanek bude mít opravdu nádherný počasí, jestli se všechno splní, tak bude v sobotu víc jak 20 stupnů přes den a slunečno, tak to je vážně paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky jsem koukala a hned jsem si na ni vzpomnela...
Odpovědět
Článek se načítá
to bude paráda co, já se tak těším, zítra vypadnu dřív, abych si to užila, myslím to krásné počasí
Odpovědět
Profilova fotka
no my zitra jdeme okouknout ten veletrh jestli to za neco stoji. Jsem na to fakt zvedava... A snad vikend taky bude stat za to. V sobotu mame akci na ranci a bude se venku u ohne, tak snad to bude OK.
Odpovědět
Profilova fotka
pepik:nazdárek sem říkala,že už bereš nohy na ramena,to je super že si doma,jak je a díky jinak dorazím s malým a možná i s manželem podívat se na mika
Odpovědět
pepik: nazdááááááááááááááááááááááááár, tak jak je, už zase skáčeš přes kaluže, tak to je paráda, že seš doma. No jak je???
Odpovědět
Profilova fotka
no přes kaluže ještě ne, ale můžu trochu došlapovat, až to přestane bolet a vyndaj stehy, tak už budu moct na třičtvrtě váhy, tak to pak půjde rychle. :-) akorát tím jak se to odkládalo a dobře se to hojilo, tak mi zůstala o 1 a půl cm kratší, tak budu mít výstelku v botě. tak sem zvědavá, jak to bude vypadat, jestli to půjde i do žabek atd. ale cítím se fajn, bolest jen povrchová no ale v sobotu si ještě nikam netroufnu :-( tak se uvidíme na dalším kafču
Odpovědět
Profilova fotka
leni:Ahoj Leni, kdyby jste potřebovali, zastav se za mnou v práci, zkusíme na čas snížit ty splátky na hypotéce a někde ušetřit ( krotitelé dluhů). gejsa:Ahojky, na mik se nezvládnu zajít podívat, ale teď ráno jedu na Generaly,tak jestli máš čas můžeme dát kávu.Kdyžtak písni sms. Pepik:Ahoj kočko, jsme rádi, že to máš za sebou.Moje babička měla nohu o 4cm kratší od 22let kdy měla úraz a úplně v pohodě to šlo s botama.
Odpovědět
Holky, co jste mi včera psali o kontakt na paní Benešovou (floristku) takmi včera volala, že bude v Angelu na svatebním veletrhu v sobotu od 10-14hod, tak kdybyste jí chtěli poznat, podívat se co váže a tak... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anyma:já jsem zítra po noční..jdu tam dneska kolem čtvrtý hodiny a pak hned jedu do práce..mohla bys mi ten kontakt prosím poslat do IP?Zašla bych potom za ní osobně někam do krámku.. pajmou:díky..zatim tak nějak válčíme..já jsem takovej spořil,takže ještě beru z rezerv..uvidíme příští měsíc.. Jinak jsem včera byla na zkoušce..Ty šatičky jsou opravdu světlounce meruňkové,takové trochu do zlata a kombinace s bílou..paní mi zamítla kytice v barvách jako je fialová,červená a žlutá..vypadá to,že vezmu vytištěnou fotku a nechám si poradit v květinářství..jinak fotky budou po víkendu..kamarádka je má ve foťáku a odjela za přítelem,takže až se nějak dostane ke kompu,tak mi je pošle..Bižu jsem nevybrala žádnou,údajně mají dostat nový zásoby a to co tam měli mi nesedlo..takže jediný výsledek je ten,že jsem se ujistila,že ty šaty opravdu chci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hodila jsem první fotečku do alba..jinak co řikáte na veletrh?Já jsem dost zklamaná..spousta lidí,málo nabídek,člověk se pomalu nikam neprotlačil a chlapík z pekařství Malinová na mě řval,že zákusky nejsou jenom pro mě ale i pro ostatní..přehlídl,že za mnou stojí Honzík a že beru i pro něj..Trapas jako blázen..Vehnalo mi to slzy do očí,shlídli jsme přehlídku Lady S,kde mi ty šaty přišly stejně hrozný jako účesy a jeli domu..Ztráta času..Jinak mi tak napadlo..vývazky jsou malé pro svatebčany jako rodinné příslušníky nebo i třeba pro kamarády?Velké jsou pro rodiče?Bižu jsem taky nepořídila,když na sobě ty šaty nemám,tak nejsem schopná odhadnout jestli se bude hodit nebo ne..
Odpovědět
nazdárek, my vyrážíme na veletrh teď, tak uvidíme jestli se nám bude líbit nebo ne.... ale jak to tak čtu, tak asi není moc co čekat, no uvidíme ;-)
Odpovědět
Holky tak jsme byla na tom veletrhu a řekla bych, že nic moc, spíš teda nic než moc :-S Za prvý si brali vstupný 50 kč za osobu - nechápu i v Praze v Diplomatu byl vstup zdarma... a za to co tam bylo, to teda vůbec nestálo. Svatební šaty pouze ze salonu LadyS - nic moc. Zbytek byl v jedné místnosti dohromady tak asi 10 stánků, ať nežeru a to bylo všechno. Jediné plus, že tam opravdu byla paní Benešová na kytky - byla moc příjemná a domluvili jsme se, že jí mám zavolat po velikonocích a pak mi dala Gejša info, že tam je firma na ty ohňostroje... no a tím to haslo. Prstýnky tam byly asi dvoje a taky konec. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem ráda že jsem o nic nepřišla :-) jaký to měla mikánek?
Odpovědět
Tak to jsem taky ráda, že jsem o nic nepřišla, mě přijeli na návštěvu naši a po tom, co psala leni se mi tam ani moc nechtělo. Jediné co, chtěla jsem se ještě domluvit s paní Benešovou, ale to neuteče. vladi : jsem ráda, žes tam paní Benešovou potkala a působila mile, já jak jsem sem psala jsem z ní byla nadšená. Měla tam udělané nějaké vazby nebo něco ?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,tak jsem byla nakonec sama mika na svatbě, nikoho jsem tam neviděla mika to moc slušelo,konečně jsem viděla šaty v reálu na někom jiném, kyti měla také super,ale bohužel akorát když začali přát,tak jsem musela s malým na záchod a už jsme to nezvládli ji popřát,ale viděla mě,tak to alespoň ví,že jsem slib splnila počasím jim také vyšlo,tak si to určitě užila, jo a pak jsem ji viděla jak se kolem půl čtvrté fotila u muzea a byla šťastná Mika: tak vítej mezi vdanýma, malý říkal: Tak a teď bude miminko :-D tak se snažte
Odpovědět
anyma: opravdu byla moc milá, měla tam hotové i nějaké vazby a vypadaly super. Ukazovala mi i náramek s kytkou pro družičku - paráda. Takže jí zavolám po velikonocích a uvidíme Mape: já už to nestihla :-| moc mě to mrzí, že jsem jí neviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek:gratuluju!a těšim se na fotečky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčata, tak už jsem tu konečně zase s váma, manžela (tý jo, tohle oslovení mi bude asi trochu trvat) :-D už mam v posteli, zítra musí do práce, tak já jsem sem hnedka vlezla, když je čas ;-) počasí vyšlo na jedničku s hvězdičkou, přes menší komplikace s myrtou na auta jsme vyrazili trochu se zpožděním na radnici, ale jinak už vše probíhalo podle plánu ;-) jsem spokojená, na hostině se všichni bavili a vydrželi jsme dlouho.... kapela pro nás hrála skoro až do půl 3, do hajan jsme šli ve 4h.... doma mám akorát fotečky z oblíkání, tak se je sem pokusím přidat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,viděla jsem z veletrhu jen tu svatbu,jak se fotili před hotelem.Bylo krásně, tak jsme doma makali jak barevný. mik:Moc ti to slušelo:-) Leni:Málo kdo má dnes rezervu, to tě chválím :-) Kde děláš v nemocnici?Já jsem původně patologický laborat..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?