Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no vubec nestiham, vzdy vas jen proletim a mizim pryc a nebo makam, des. Tak zitra jdeme na ten veletrh, jsem zvedava, jak to bude porbihat a co tam bude, ale asi nic moc, protoze ve stejny dny je v Praze taky veletrh, tak si myslim, ze vsichni radeji pojedou tam. mape: tak si alespon odpocines. A jakto, ze Te nechali doma, marodis a nebo s malym prckem, jak jsem s vama nebyla, tak nic nevim. Jiank taky musim zavolat te kvetinarce a domluvit si schuzku. Vcera jsme se koukali na video a milacek sam rekl, ze ty kytky na aute jsou hezke, tak uz zase nevim, zda kytky a nebo ty medi. A kdyz jsem rekla, ze zase na zenichove aute kdytky, tak mi rekl no a co, ak uvidime. Na kolik Te kyti vysly? Jinak chystate se mikankovi na svatbu? Bude mit krasne, slunicko vylezlo, tak to bude fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
včera mi říkal děda o svatebním veletrhu,že prej sme měli počkat a vzít se,až teď, tak jsem mu vysvětlila,že to musíme vyhrát, tak pak byl spokojenej,že už to máme za sebou 20jdu na ultrazvuk,tak budeme mít novou fotečku snad.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa:mrkni ke mě do alba
Odpovědět
Profilova fotka
mape: a co tam uvidim? Myslis fotecku z ultrazvuku? Ale to uz jsem Ti gratulovala a tim malym prckem sjem myslela toho nenarozeneho :-D a co ty kyti, kolik jste platili? Vubec nemam predstavu.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa:jsem mimo 8-) , nechali mě doma na rozikovym, to jsem byla i s malým ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mape: Ty jo, tak to je sila, snad bude vse v poradku, ja si nedovedu predstavit byt doma, chvili ano ,ale pak bych se asi nudila. No i kdyz kdyby mi bylo zle, tak bych byla rada, ze jsem doma.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D kytky nás nakonec vyšli na 9000,-,ale stáli za to měli jsme je na autě 130cm, na stole 4x50cm, 1x100cm, 2xbobíky, v ruce já, svědkyně,tři matky, družička a v klopě ženich,svědek a družba
Odpovědět
Profilova fotka
na veletrh bych chtěla ale jedem pryč - bylo to naplánováno dřív než jsem o měn věděla :-( No ale aspoň si snad užijem víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mape: ty jo, to je docela palba, ja cekala tak 5 000, no probereme to doma a uvidime, ale je to krasne, zacina se mi to cim dal vic libit.. A bude mi jich pak lito vyhodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já je málem také obrečela,měla jsem všechny ty dlouhé ze stolů doma a bylo to nádherné a celý byt voněl,záleží na druhu kytek co si vyberete,podle toho je cena a také jestli jsou velikonoce, valentýn atd,podle toho ona nakupuje kytky i jí se týkají svátky,ale když mi zpočítala cenu,tak se mi ptala jestli to zkrouhneme nebo necháme
Odpovědět
teda holky vy jedete, dneska snad budu mít klídek, vypakovala jsem kolegyni a šéfa do číny, tak mám na tejden pokoooj :-D mape: no za ty kytky je to docela darda, abych pravdu řekla, taky jsem čekala tak kolem 5 tis. uvidíme. Uvažuju,jestli si vezmu kontakt od Mape nebo jestli ten Milt na doubravce, každej ho dost vychvaluje a my to máme blízko. Jo jinak docela perla, na plese jsme zvali mýho strejdu s tetou na svatbu, jsou z Kadaně. S tím, že o vše bude postaráno, tak to odkejvali. No a o víkendu jsem byla u druhý tety a z tý vypadlo, že jako z té Kadaně neví jestli přijedou, že to je pro ně komplikovaný, že do Plzně daleko, a že máme přejezd na obřad a pak zase zpátky na hostinu, prostě peklo. Jsem na ně zvědavá. Jsem jasně řekla, že pozvu, ale nikoho ukecávat nebudu a finito.
Odpovědět
jo holky přidala jsem pár foteček z pátku do albíka srazík ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky dala jsem vám do alba detaily nějakých kytiček co jsme měli
Odpovědět
kytky jsi měla nádherný, to je pravda. Já si pořád říkám, že se mi nechtějí dávat na stůl na hostinu... přijde mi to jako vyhozené peníze, stejně je to tak na tu hoďku co tam budem jíst a pak už to bude jedno... =-)
Odpovědět
Ahoj holky nevěsty, moc sem k Vám nepřispívám, ale mám dotaz a tip :-D Co se týká kytiček, určitě můžu doporučit paní Mgr.Evu Benešovou, doporučil mi ji pan Hemerle z velkoobchodu Hemerle flowers, je to jeho dobrý kamarádka, zúčastnila se mnoha soutěží, byla dokonce i mistriní republiky ve vazbě květin. Předminulou sobotu jsem s ní měla schůzku, má skvělé nápady, přesně mě otipovala, doporučila, seděli jsme 2hod v kavárně a vybírali. Ona učí ve škole a tohle má jako koníčka, dokonce mi říkala, že má dělat květinovou výzdobu na ten svatební veletrh, sami ji oslovili. Za kytí pro mě, květinové náramky pro svědkyně, kytí pro maminky, polštářek na prstýnky a korsáž mi řekla cenu mezi 2-3tis. Nedělá to evidentně na kšeft - za to samé mi v jednom květinářství řekli 5tis. Jsem z ní nadšená, opravdu profesionální přístup ale milá a družná paní. Kdybyste chtěli písněte do IP a dám Vám kontakt.
Odpovědět
A chtěla jsem Vás poprosit o tip na šikovnou nehtařku. Díky
Odpovědět
anyma: to zní moc dobře, má nějaké webovky? i tak se kontakt bude hodit, sice budu kytky shánět až v červenci, ale je dobrý mít dopředu na výběr :-) takže jestli můžu poprosit, tak kontakt do IP. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdete se nektera teda podivat na mikanka? anyma: taky si vezmu kontakt, prosim, at je z ceho vybirat :-)
Odpovědět
gejsa: když to stihnu tak se půjdu mrknout před radnici ;-) od kolika to přesně mají? já nevím jestli před a nebo po stát u té radnice 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
anyma:Taky bych ráda kontakt..jinak pokud by Ti nevadilo domácí prostředí paní co dělá nehty a to,že to dělá jen tak pro známé a kamarády,pošlu kontakt do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak na nás už dopadla fin.krize..Na mě teda ne..ve zdravotnictví je krize permanentní,už jsem si zvykla..ale příteli zkrouhli výplatu,nemohl mi ani zaplatit nájem,takže celou domácnost táhnu já..nevim jak to zvládnem..příští měsíc má dostat ještě míň,jeho firma má dluhy kam se podívá a v květnu mají propoustět 170lidí.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
anyma: mě taky prosím ten kontakt, díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: to je v pr... zafixovala jsem si, ze to ma od 11, tak jsem s tim pocitala a na 14 jsme objednali tchyni s tchanem, takze uz mam jistotu, ze ji neuvidim, jedine by tam sli s nama :-D Takze mik to ma od 14 :-(
Odpovědět
leni: to je mi moc líto a kde přítel dělá, jestli se můžu zeptat. Tomu mýmu to taky zkrouhli, dokonce byl dona 14 dní - týden za 60% výplaty a další týden dovolená... ale teď se uvidí, zatím jsou v práci. Říkali, že budou každý pátek doma za 60 %, měli už začít, ale zatím jim to posunuli a jsou pořád v práci. Zrušili jim jenom noční a místo toho mají ranní nebo odpolední, takže jakoby přijdem o příplatky za noc, ale to zase nedělá tolik. Tak pořád čekáme co z toho bude a nebude... Tahle doba je vážně strašná :-( ]-(
Odpovědět
gejsa: a od kolika to teda je? 8-) mám děravou hlavu a co si nenapíšu tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no od 14.... jsem ji vlezla do alba... no krize se nas zatim nedostkla a milacka taky ne, jeste dostal pridano, takze to je dobre. A ted mu nabidli delat ve Francii za pohadkove penize, a on to trouba odmitne :-D
Odpovědět
gejsa: jeee já bych do francie jela hned :-D jo tak to by šlo, že bysme šli dopol na výstavu a pak na kukačku před radnici 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Lassesberger na Borech..Dělá v kanceláři,zajišťuje dodávky dlažby a obkladů pro Obi,Hornbach a tak..předtím dodával pro Rumuny,ale teď ho přeložili,protože jeho místo zrušili a spojili to s Maďarskem..Je to v háji..každej den se jezdí školit do Rakovníka..jede v sedm ráno,vrátí se v šest večer a ještě mu seberou peníze..takhle jezdí už druhej měsíc,než se ta pobočka Rakovníku úplně zruší a přesunou to sem..
Odpovědět
leni: jo tak to vím, něco jsem o tom slyšela i ve spojitosti s hokejem, že už nebudou sponzoři. No doba je vážně blbá :-( ještě takhle jezdit sem a tam no je to peklo.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no ja prave taky, prcci budou stejne maly a pak se vratit do cech a z tech penez by se sakra lepe stavelo nez takhle... Jo a jak to vypada s naramkama, nasla jsi neco? leni: mrzi me to :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?