Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:na Klatovský mají jenom dekoračky :-( Ale zkusím ten Bolevec díky moc :-)
Odpovědět
flapi: v tom bolevci snad uspěješ, mají tam mít všechno možný ;-) gejsa: to já taky ;-) Holky já už bych tak šla dom, jsem úplně mrtvá a nevyspalá.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,tak máte překvápko v albíčku splnila jsem slib pátek byl Ok, už se těším, až se půjdu podívat z druhé strany na svatbu, určitě budou mít super počasí a vše dopadne tak jak máááááááááá
Odpovědět
Mape: Tak jsem to vidělaaaaaa v tvým albumu, takže ještě jednou gratulujuuuuuuuu :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky díky díky, manžel i když to věděl(,ale když mu to doktor potvrdil),tak to obrečel
Odpovědět
Jsem na tebe ráno myslela, takže teď už je to ofiko viď. No to je parááda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nebyla jsem tu 3 dny a co se tu všechno stalo :-) Mape - moooooc gratuluju!!!! Mikanku, no vidíš, my jsme fakt skoro sousedky. Já to furt říkám, že se nakonec všichni potkají na Lochotíně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mape: to je skvely, strasne moc gratuluju...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme teď měli v práci poradu. Děs jako vždycky, ale nejvyšší začal cosi o tom, že těm kdo se ženily dával 10 tis. To je gól co? Oni to v práci o mě ještě neví :-) Ale aby to nedával jen těm co se žení a těm co se vdávají nic. To by mu bylo podobný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mape:Gratulace!Jinak fotky ze svatby taky úžasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gejša: Díky za doporučení Řecka, ale zkus po mně hodit nějakou konkrétnější info! 8-) Ostrovů je hafo- zatím se mi líbilo čtení o Rhodosu, Lessbosu a Korfu. Mape: Myslím, že sis dala krásný bonus ke svatbě :-) Tak teď už jen si stále opakovat: "Růžová, růžová... !" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni:Holky,asi jsem rozhodnutá pro kytici..nejvíc se mi líbí ta z albíčka v kombinaci světlounké růže plus kaly..Jenže nevim do jaké barvy teda ladit svatbu..přece to nebudu mít do bíla.. :-| Ještě nejsem rozhodnutá na 100%,ve čtvrtek jdu zkusit znovu šaty..ale tahle kytice mi k nim sedí asi nejvíc..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobre zpravy pri pondelku:-))) vcera uz byla sama na wc a dneska uz sme sli na cigo na balkon:-).pokud bude vsechno ok tak s nejvetsi pravdepodobnosti ve ctvrtek pujde domu! Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
flapi:metrotex na lochotíně, ale v domu látek mají pěkný výběr BUDEME MÍT PRVNÍ MIMINKO A BUDE TO HOLČIČKA A KRÁSNÁ PO MĚ 8-) , cože??? :-p , PO MAMINCE HURÁ HURÁ :-D Jiříku, moc jí pozdravuj, že už se těšíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zkoukla ty látky. Metrotex dobrý, ale moc společenskej tam teď nemají :-( Tak to asi bude dům látek. Jen pořád nevím jakou barvu. Co takhle smetanovej korzet a k tomu sukně v cihlové barvě? Co myslíte? Nebo přemýšlím o béžové...
Odpovědět
dobré ránko, Pepik: no tak to je parááda a jak si dala cigárko tak to znamená, že to je v pořádku, to je supeeer. Moc jí pozdravuj. flapi: a ty jako myslíš na svatební šaty a nebo popůlnočky, si teď nejsem nějak jistá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: svatební, ale nechci je bílé
Odpovědět
ty hele podle fotek ti moc slušela kombinace červeno bílé, co takhle nějako bordo sukni a k tomu světlý hořejšek? Nemusí být bílý ale třeba krémový. A nebo třeba celé v jedné barvě? Tmavě červené a nebo tm. modré, k tomu stříbrné doplňky a mohlo by to vypadat super.
Odpovědět
Profilova fotka
to taky není špatnej nápad :-)
Odpovědět
flapi: ono moc záleží jaká barva ti sluší a do jaké barvy bys to chtěla přizpůsobit. Možná by byl hezkej i pěkně udělanej korzet a k tomu taková ta štola přes ramena, z lehounkého tylu nebo tak něco. Prostě dá se vymyslet spoustu věcí. Taky by možná byla hezká varianta - světle zelený svršek a k tomu do áčka khaki sukně, nejlépe ze saténu s nemačkavou úpravou, k tomu se dá doladit všechno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: o zelenkavý jsem už taky přemýšlela. Potřebovala bych se v tom nejřív vidět abych si to dovedla představit....můj nevětší provlém je,že nevím co chci 8-( To bude taková úleva až si vyberu :-D
Odpovědět
flapi: ještě mi to nedalo a koukla jsem na web na nějaké šatky, páč se mi nechce moc dělat :-D tak ti pošlu odkaz na jedny stránky do IP, tam mají nepřeberné množství šatů v různých barvách, je to spíš pro představu, ale myslím, že tam mají moc hezké.
Odpovědět
flapi: jo to je těžký, ale třeba když ještě obejdeš salony tak uvidíš. Bylas v Ladys? tam mají různobarevné a moc hezké, vyzkoušet jenom pro ten pocit, která barva a střih?
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: byla, ale barevný akorát jedny modrý a pak slečna přinesla takový že bych si v nich přišla stará mladá. Potřebuju vel. 48 takže výběr je značně omezený ;-( Díky za odkaz, omrknu to :-)
Odpovědět
Hele já mám velikost 44-46 a docela se dalo najít. Pravda, že jsem byla i v Praze, ale to je jedno. Tady na těch stránkách toho mají dost. Myslím, že bys měla nějak zvýraznit prsa, pak bych to viděla na ten korzet nebo tak nějak co přechází do sukně do áčka. Asi bych se vyhla extra lesklým materiálům - akorát rozšiřují a není to ončo, nebo to nechat a dát přes to třeba tyl, aby to zjemnilo. Určitě si vybereš nádherné šaty neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: švadlena na mě už zkoušela předběžně střih a ptala se co nosím normálně za velikost. Já že 48 a ona no, tohle je 44 a je vám akorát, jenom vzadu přidáme asi tak 17cm :-D To jsem ale souměrná, co? :-D Se můžu chlubit že mám 44 (ale jenom vepředu) :-D :-D
Odpovědět
jo to jsou ty neforemné postavy, ale buď v naprostém klidu, při prvním zkoušení šatů v Plzni na mě narvali vel. 52... tvrdili, jak je to v pohodě a jak to sedí - přímo hnus velebnosti.. A v Praze velikost 44-46 a paráda. Takže mě povídej o nesouměrné postavě :-D :-D Malý prsa, velkej zadek, no prostě děs běs
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a v Ornele na mě paní - vy nejste velká... jsem si teda nikdy malá nepřišla, ale když to paní tvrdí... :-D
Odpovědět
jo tak to budď ráda, já všude slyšela, teda vy jste nějaká vysoká, tak to nevím jestli na vás budeme mít. Takže ne že jsem boubelka,ale ještě vysoká, takže to si nevybereš. Těch mích 185 cm je trošku problém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jsem koukala na ten odkaz a ony taková khaki barva taky nevypadá zle... No, jedeme na víkend do Františkovo lázní tak se tam taky ponějakých látkách podívám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?