Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ještě jsem chtěla. Myslim, že Gejša tu psala, že bude mít na prstýnkách vyrytá oboje jména i datum- nám se to tam prý nevejde? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
monisek: ano. to jsem psala ja, porad naivne doufam, ze se to tam vejde, no v sobotu uvdime, co mi na to rekne Bezdeka, treba taky utru... Ale nerada.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo.....ja byl do 18 v praci......takze sem vedel stejny kulovy jako vy a mobil u sebe nemela. marti sla rano v 9 a v 11 uz byla hotova.probehlo to dobre,nic ji neboli,neni ji spatne,je proste v pohode:-) pozdravy vyridim.snad se to rychle zahoji a budu ji mit co nejdriv doma!! tak se mejte a zejtra zase dam nejaky info. Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,tak zítra dorazím nějaké fotky jsem pro vás vytiskla,ale nejsou od foťáka,ale tchán má super foťák tak taky vypadaj ok,snad vám to bude na namlsání stačit už se těším,sednout si s váma a jen tak pokecat,joooooooooo my vdané paní :-p
Odpovědět
Profilova fotka
pepik:tak jak Jirko, něco nového?????????? informace,halooooooo (drž se,uvidíš,že to oba zvládnete a pak,už se tomu jen zasmějete)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak konečně můžeme vydechnout, vyřiď Marti, že jsme na ní celej den mysleli a byli s ní, určo to dopadlo dobře.
Odpovědět
Cauky, holky diky za hodnoceni k memu planu svatby, ja ted renovuji obyvak, kuchyn, a proste vsude je bordel- hruza, nekdy na jare cekam pritelovo rodice, jejich prvni navsteva u nas v byte a proste jim chci pripravit hezke misto na jejich dovcu, jedou takovou dalku, tak aby nemeli sok, jinak mame uz objednane prstynky u Fa. Zabka.. je to na netu a moc prijemne jednai ,tak snad to klapne , maji dorazit do 20.04. platba je pri doruceni. Zaruka jako v kramu. bile zlato asi s jednim zirkonem, moc si to nepamatuji. vubec nevim ,kde poridit neco pekneho na pritele- nejaky oblek, chci aby mel kalhoty a kosili, ale kam jit? neco jako pro mladeho a ne to co nabizeji se sakem, jak mlady -stary.. neni nekde v Praze nejaky dobry shop- a ne moc drahy, nebo outlet? nevite kde muzu koupit bile balonky? prosim o radu. jinak moc vsem drzim pesti pri zarizovani , pritel jeste neumi cesky a ja se pak citim ,ze proste sem na nejake veci sama ,ale on se pomalicku uci a proste musim to chapat. Miluji ho i kdyby nemluvil. musim zas jit.. mejte se a dejte echo ohledne tech balonku. pa
Odpovědět
Profilova fotka
Pepík je pašík- hlavně ať se brzo uzdraví!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jirko, díky za zprávu, hlavně, aby už byla Martina na 100 % fit a operace byla už poslední... holky, zkusim hned dopoledne zavolat k tý Lízalce a vyzjistím dřívější hodinu, snad by to šlo aspoň o hodinu přesunout dřív... pak dám hned echo :-D napočítala jsem, že bychom měli být 4, z nových nevěst už asi nikdo..... suzanka: tý jo, moc krásné oznámení, původně jsem chtěla taky s fotkou, ale doma se nelíbilo, takže místo nás máme na oznamku medvědy :-D koukala jsem, že jsme skoro sousedky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: já bych se docela i přidala (sice stydím ale přidala) ale dostali jsem lístky do divadla a to se neodmítá :-D Tak snad příště...
Odpovědět
Profilova fotka
flapi: jasný, tak příště ;-) tak to už vám budu jenom sdělovat zkušenosti, jak mi všechno dopadlo na svatbě....jé, snad to všechno klapne jak má............. :-N bojim bojim, to budou ještě nervy =-)
Odpovědět
čauky, tak to je paráda, že to má Pepík všechno za sebou, tak jí od nás moc pozdravuj a ať tam moc dlouho neleží a jde dom ;-) Jo a taky jí vyřiď, že už stoprocentně bude skákat jako laňka :-D Mikanek: takže bude dřívější hodina? Jestli jo, tak já se zdržím v práci a půjdu tam rovnou, páč to mám kousek, tak nemusím jezdit sem a tam přes Plzeň. Monisek:tak to vypadá, že domů nepojedu, ale uvidíme ještě jestli to Mika přesune nebo ne ;-) bysme holt potkali až v Lízalce
Odpovědět
Článek se načítá
holky asi jsem udělala blbost, ale šla jsem si zkusit ještě jedny šaty, sice už mám zamluvený, ale co kdyby náhodou... no a dala jsem je do albumu. Moje družičky mi říkají,že ty bílé z Adiny mi sluší víc a ubírají mi kilča, což je u mě podstatný ;-) Co si o tom myslíte vy?
Odpovědět
ještě dodatek, líbí se mi, ale stejný měla neteř na maturáku, akorát šampaň s bílým a tohle je bílá se šampaň... jenže ona má velikost 36, tak jestli třeba nebudou lidi porovnávat, přeci jenom tam byla půlka rodiny..
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi:Jsem taky pro dřív, když se domluvíte napiš mi sms 7315348512 nedostanu se dnes už na net. pepik:Zdravíme a jsme rádi, že to máš za sebou (i ty Jiříku s nervama) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
špatně 731538512 8-)
Odpovědět
pajmou: jasnačka, hned jak budu vědět, tak ti písnu sms ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) :-) vladi: určitě bych zůstala u té adiny, tyhle my přijdou,že je toho na nich moc. A tak trochu labuť. Taky si chtěla vlečku? Jo včera jsem byla na nehtíkách, tak jsme začali tvořit, dám do albíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jéé, ty jsem zkoušela taky. Ale na tobě vypadají o poznání líp. Jsou krááásný. Mě se líbí moc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska si to moc uzijte, budu na va myslet. My pojedeme za tim segry rostakem ,vcera mel 2 roky, tak dneska je oslava, bude dortik, a pak nema clovek tak kynout :-D vladi: 100% Adina!!!
Odpovědět
uff holky tak jste mě uklidnili, že jsem si vybrala dobře :-) mě to nedalo a musela jsem si je jít zkusit :-N pro ten pocit Flapi: jsou krásný, to je pravda, ale v porovnání s mým princeznovskýma s vlečkou asi nemají šanci .Seděli moc hezky, akorát mi byli trochu velký přes prsa a bříško, musela bych je dotáhnout pořádně.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: taky jsem spíš pro Adinu, jsou to klasický princeznovský ;-) tak za chvilku jdu točit Lízalku, tak uvidím, jak pochodím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: máš pravdu, tyhle jsou krásný, ale tamty ti sluší mnohem víc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: mas recht. Nemusis niceho litovat, vybrala jsi dobre, se slevou i sanem :-D
Odpovědět
tak je to jasný, zůstávám u svých vybraných a neměním 8-) díky za ujištění. Jo a holky - kdo jste co chtěl tak beru všechno s sebou, možná i něco navíc :-D jsme s kolegyní uklízeli kancl, tak jsme tu našli takovej věcí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no na me mysli s tim naramkem, jak do cervena, tak s bilejma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem to včera dala..Tímpádem jsem diplomovaná všeobecná sestra a ještě k tomu specializovaná na dětskou sestru :-D vladi:souhlasím s holkama..první výběr byl lepší:-) Jinak jsem včera asi našla hospůdku na posvatební obídek..na Lochotíně u Řezníka..mají tam salonek cca pro 25 lidí,je tam i zvláštní vchod,takže nebudem muset lézt přes hospodu,vlastní soc.zařízení pro salonek,výýýýborný jídlo..včera jsme tam byly s holkama ze školy slavit..a spokojenost..vezmu tam miláčka a asi to zarezervujem..
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:jo,máme to na plz.radnici..včera jsem byla z tý zkoušky trochu mimo,tak koukam,že jsem zapomněla odpovědět..
Odpovědět
Profilova fotka
leni: jsi sikula, moc gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni: tak to ti moc gratuluju!!! koukám, že další DiS. :-D děvčata, takže změna, k Lízalce můžeme dorazit už na půl 7, takže 18:30 už vás budu čekat, teda jestli to takhle budete stíhat.... vladi: písneš to Pajmou nebo jí to písnu já???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?