Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
lenileni tak už vím, už jsem to našla na netu ;-) Budeme tam muset co nejdřívě skočit..
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,teda ženské ste to rozjeli a koukám,že máme nové přírůstky dort jsme měli z cukrárny ISSIS u mráčku,byl jogurtový čtyři patra a stál 2600 cca 50 porcí mika:uvidím,zda dorazím snad ano,když mi to vyjde celkově,tak tam budu mít sraz s kámoškou v půl šesté a na osmou se přesunu k vám,uidím jestli budu u lízalky nebo v té kavárně nebo co to je tak zatím paaaaaaaaaaa a snad se polepším v psaní
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za rady s dortem. Jenom kdyby mi tak ještě někdo mohl pomoct s výběrem šatů. Jsem zoufalá. Už se to blíží a já pořád nevím co chci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: no my pujdeme k jednomu do Prachatic, mam nim jen ty dobre zkusenosti a i kdyz jsme ty same prstynky nasli, ze maji i tady, tak mi Ales rekl, ze je chce z PT, ze mu je pan symatickej a mame v tom celej servis. Chceme si na oba prstynky nechat vyryt obe jmena, ne jen jedno, jako byva castejsi a klasika k tomu dame datum. Ale toho Fisera chvali. Je to fakt poradna darda, ale zase jsou na cely zivot. Jinak o kosili jsem psala ja :-) taky jsme ji koupili v Olympii, nez jsme sli do kina, je tam jeden kramek, ted nevim, jak se jmenuje a kosile s kravatou vysla na 1040,- Ale je pekna, jsme se sli zase "jen" podivat. Ale aspon je to z krku. I Ty jedna nase patolozko :-) na satecky jsem zvedava, moc se tesim.
Odpovědět
Profilova fotka
mik: a co masaz?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko... gejsa: masáž výborná, záda mi trochu bolí, ale to je tim, že už jsem byla dost zatuhlá :-D za půl hodinky jsem platila 150,-....takže spokojenost ;-) včera jsem byla ještě na "zastřihnutí" konečků u kadeřnice a nějak mi ty vlasy projela, že mi přijde, že je mam dost krátký a ještě když jsem se s ní domlouvala na účesu, co a jak, tak mi řekla, že už si to moc nepamatuje, takže před svatbou budu asi trnout, co mi učeše :-N nevim, jestli se mam nechat natáčet jako pudlik nebo jestli když už mam ty vlasy kratší, tak pramínky nechat jen tak..... zkusim najít nějaký pěkný účes a uvidím... leni: já jsem prubla 2 zkoušky účesu a po každý mi to zase rozčesali, je to na tobě, jak to budeš chtít ty. jestli v tom jít domů nebo to rozpustit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mik:Holky masáž závidím na pátek prosím kontakt :) Víte prosím někdo o kancelářských prostorech k pronájmu?Navýšili nám nájem o 12tis/měs tak se budem stěhovat... :-S
Odpovědět
nazdárek holkyyy, koukám,že jste se včera rozjeli, jsem vůbec nestíhala, nějak je toho pořád víc a víc. gejsa: to je skoda, že nepůjdeš, rodiče jsou rodiče, my odjíždíme hned v sobotu ráno pepik: tak co, jaké je info od doktora, nebo už si tě tam nechali,??? Pajmou: neboooj, myslím na tebe a mám připravené šperčíky ;-) vzala jsem co jsem mohla, se to nějak rozebere. Jo a kontakt, je to u Chodskýho náměstí, na rohu je kavárna El café a hned vedle toho je Lízalka ;-) když si dáš ulizalkytečka cz tak tam je přesná adresa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: psala jse Ti do IP doufám, jen že to není ten co jsem chtěla (cena tomu odpovídá), na můj termín už něco má :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky mik: to jsem rada, ze jsi spokojena :-) a snad vladky budou OK. nevite nekdo, do kolika jsou v te cukrarne Crystal? Diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: já myslím že do šesti
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem stálým, novým něvěstám a Mapemo:O)) Vy jste tady toho zas upekli! Já mám taky další věci z krku- mám novu bižuterii (takže se s Pajmou nepoperem o Vladi náhrdelník :-) botičky, punčochy- nafotim co nejdřív.o) A ohledně kytí jsem vybrala kytici, co má mape v albíčku- bordo kaly a bílý frézie- nejkrásněji voňavý kytičky!!! Jen to trošičky doupravím. Ještě, že jsem byla na zkoušce šatů znovu- zjistila jsem, že nejdou založit a musím mít podpatek 5-7 cm a teď sehnat samodržící podprdu- hahaha, to je prýi trošku problém v D- dyť je to ještě normální velikost a oni už maj problém! Flapi: Mně se nejvíc dle fotek líbí šaty na foto č.10 a 11. Které jsou tvoje favoritky? Ohledně podvazků- na Leneatečkacz mají podvazky s výběrem velikosti... Na pátek se těšim moc.o) Pepíku: Tak co, už víš něco nového? :o.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
monisek: no mě se asi nejvíc líbí ty "možná", ale jsem do nich tlustá (jako do všech :-( ) tak přemýšlím, že si nechám podobné ušít. Je to se mnou těžký. Když píšeš číslo 10 a 11, počítáš všechny fotky nebo jenom ty se šatama. Nicméně díky za názor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám všechny nové nevěsty. Předem se omlouvám, ale pátek opět padá, zase musím do práce. Flapi: opravdu bych řekla, že ti sluší ty šesté a pak ještě dvanácté. Zužují ti pas a jemně zvýrazní prsa, to korzet nedokáže. A rukávky na těch šestých ti i zeštíhlí ruce. Mape: jak je pod čepcem. Pepik: držím palečky. Ať to dopadne nejlépe jak může.
Odpovědět
Profilova fotka
Flapi kde jsi vlastně zkoušela?
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, vy mi teda dáváte, že postupně odpadáte, takže to budeme v pátek jen 3 nevěstinky? mape neví, jak bude stíhat a pajmou jen na chvilku??? já bych měla mít sebou 4 kámošky, tak dám stůl pro 10. a uvidíme, kdo dál dorazí.... co nové nevěsty, ty s náma ještě nebyly, nemají chuť se přidat???? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty první troje jsou ze salonu na Koterovské, dalších 6 z Domažlic, pak dvoje Nikkol, Orchidea, Ornela a Sen. Byla jsem snad všude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mika promiň fakt jsem se těšila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Flapi:Co ještě zkusit Plasy? Paní tam má výběr, super ceny a ochota nade vše. A Michelle na náměstí? Já si tedy objednávala z Ebay na míru, ale něco jsem taky prošla.
Odpovědět
Profilova fotka
i.komtesa: Ebay mě lákal moc, ale ta moje angličtina... Nedomluvila bych to :-( V Michelle jsem byla, ale já nechci bílé, takže o to větší problém
Odpovědět
Profilova fotka
Flapi, líbí se mi na Tobě šaty č. 6 s jednoduchou sukní a krajkovými rukávky :-) Nešla bych do nabíraných sukní.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zasonduj http://www.beremese.cz/forum/show.php... holky ti tam pomůžou. Pokud už není pozdě, nevím jak je to rychlé přes ně, mně to objednával bratranec. A šaty jsem tu měla do měsíce. Jinak Plasy taky nejsou špatný.
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím se suzzi, ať jsou bílý nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
určitě nechci nic honosnýho a výraznýho - proto i ta rémová, je to takové tlumenější. V Plasech jsem nikdy nebyla, ale prozkoumám to. No, pokud by byly e Ebaye za měsíc tak to bych ještě stihla, ale bylo by to o fous. Máme to na konci května
Odpovědět
monisku, já mám ještě větší velikost podprsenky a sehnala jsem samodržící dokonce dvě, akorát že ne v normálním kamenném obchodně, ale na mimibazaru, neříkám, že jsem si v nich naprosto jistá, ale jakmile se dají pod korzet, tak ten to stahne a pak je budu nosit i normálně, jen si koupím ta gelová ramínka a bude :-D jinak ta jedna je E nebo F a ta druhý dokonce G, ale G prsa fakt nemam, prostě to neodpovíalo ta velikost
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata můžete mrknout na ty moje šaty jak jsem v nich vyfocená?Najednou mi popadlo,že bych ráda nějakou podobnou kytici do fialova jako mam v albíčku..je fakt,že ty šaty podle fotky v mobilu a podle toho co maj na netu jsou úplně rozdílný..za chvilku se začnu brodit diářem a hledat kdy pujdu na zkoušku..
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa:pod čepcem???????? no žádná změna zatím,teda akorát mám problémy,když se mám někde podepsat,když jsem šla pro oddací list,tak jsem nevěděla jakým příjmením,ale nebyla jsem prý první a ani poslední mika:vypadá to na 80%, že dorazím jinak kdo,že to dorazí???????
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to roštípla - byla jsem u švadleny....
Odpovědět
Profilova fotka
flapi:Nechceš ještě zajít do salonu Orchidea v Sadech?Mají krásný šaty..přijde mi,že z Plzně nejhezčí..pokud teda nepovažujdeš za nejhezčí jednoduché bílé..A nebo jsem viděla originální šaty v salonu co je hned u radnice..Ale ty na mě byly zase až moc originální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni: tam všude jsem byla. V Orchidee byly krásné a byly mi dobře (mám je v albu, ale na fotce tak nevypadaji), ale v bílé. Paní říkala že mi je přiveze z Klatov ve smetanové a že jsou i větší. Přivezla, ale byly o 2 čísla menší. Popletla to. :-( Objednala by mi je v té krémové, ale stály by mě prý pro mě 7500,- :-( To mi přijde levnější si je nechat ušít. Kdybych chtěla bílé tak bych takový problém neměla, ale třeba paní v Nathali mi řekla že v mojí velkosti a ve smetanové fakt nic nemá. Byla moooc milá (fuj)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?