Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata jdete někdo 3.-4.4. do hotelu Angelo na svatební veletrh?Já se nemůžu dočkat..konečně se trochu pohnu..budu mít čerstvě po zkouškách,tak se těšim,že to rozjedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já určo dorazím. :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Zatím ten pátek můžu v poho.Přinesla bys mi prosím tu bižu? Dnes jdu se Štěpkou na bowling, tak se s ní domluvim.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) lenini, určitě nás půjde většina
Odpovědět
Dobréé ránko, komtesa: super, tak ti to vyjde, to je paráda Pajmou: neboj, myslím na tebe a mám to tady schovaný ;-) leni: jj, pepik má pravdu, chystá se nás tam většina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak v úterý nastupuju, hurá.....(kdo by řek, že se někdy budu těšit do nemocnice, natož pak na operaci :-D )
Odpovědět
pepik: takže konečně jsi se dočkala viď a na jak dlouho to tam vidíš??? A pak už to bude všechno v pohodě ne? Tak to je paráda, hlavně ať už to máš za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. pepik: tak to je super, budes to mit za sebou :-) jinak jsem vcera mluvila s brachou a rikal, ze teda jeste uvidi, ze tam u nich radi nejaka chripajzna, ze cele mesto ma prujmy a zvraci, uz dost dlouho, tak jestli by nebylo lepsi tu navstevu odlozit, takze porad stejne nic nevim. A jinak na veletrh se tesim. Nevite nekdo od kolika do kolika je?
Odpovědět
holky protřebuju rychlou informaci -nevíte jak se jmenuje ta cukrárna na klatovský u práce,??? Potřebuju sehnat rychle kontakt, nevíííte náhodou někdo????
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: LAHŮDKY A CUKRÁRNA U Práce JIPE DŘEVO 2000 s.r.o. Tel.: 377 224 940 Plzeň (Jižní Předměstí) Klatovská třída 12/455
Odpovědět
gejsa: poklad, děkujuuuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: neni za co :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no slibovali mi týden, ale radši počítám tak s 10 dny. záleží, jak se mi bude hojit jizva, když už bude řízlá po třetí. věřím, že se budou snažit, tak to snad bude naposled :-)
Odpovědět
Cau holky, muzete mi nekdo doporucit nejakou schopnou a tvurci kadernici na ucesani *29.08? Ja byla ve dvou kadernictvich kolem namesti a sileny pristup.. keci jako ,ze to je doba prazndin a ze mozna bude levna dovolena.. atd.. chapete to? v dnesni dobe a oni se bavi se zakaznikem takto. Tak sem z toho celkem smutna, ale nemuzu to cele vzdat.jinak mam zamluvene jiz kolacky a proste oblozene misy dela mamka+ pece babovku, segra pece dva dorty- hranate a takove jemne zdobene, dekoraci mam jiz v hlave, vse bude bezovo- zelene a par kytek na stul.. a svicky a proste kaminky.. a pak kolem dveri balonky. Holky, moc prosim, kde muzu koupit bile ci bezove balnoky, nebo i zelene? dejte mi radu...jo a neznate nejaky shop ,kde maji vyber tackua kelimku?tady je plan na den me svatby ohledne jidla atd.. reknete mi prosim nazor: Fabovo rodice prijedou se svedky a rodinu jiz asi 3dny pred svatbou ,takze vubec nevim jak na ne najdu cas a je to jejich prvni navsteva v nasem vlastnim a nove koupenem byte, tak se jen modlim at mi vse projde, pac jeho mami je dost takova poradna - az prehnane.jinak se srotim franinu, pac jsem ucitelka angliny ,ale presto ten jazyk mi proste nejde, tak nevim, takze 28.08. doma sbalim veci a pojedu ke kamosce ,kde zustanu do 29.rano.. a tam se tez obleknu, pac nechci aby mi Fabien videl v satech pred obradem, pak me vyzvedne kamos nazdobenym autem.. jen dam neco na kliky -myslim treba organzu a jen zelenou travou.... slahouny+ pojedem do Krimic do parku.. tam uz brzo rano musi bezet muj bracha a dat ozdoby dle meho pozadavku.. tedy asi nejake srdce z barevnych kvetu a jen branku zelenou s bezovou dekoraci.. a par polnimi kvety. Po obradu: bych rada sla s mou rodinou tj tati+mami+sourozenci do restauracky, ktera je hned vedle parku a je to tam moc krasne jen na normalni bed.. aby nas proste nekdo obslouzil a bylo neco tepleho, pak mezitim nekdo z mych kamosu zavede ty dalsi do zasedacky na urad, kde se bude odehravat party.. atam si zatim kamosi muzou dat drink a proste se seznamit,...... my se pak zaclenim tak za max 1,5hodinky. ja hlavne nemam prachy na hosteni kazdeho a tak pro me je osobne i tez pro klid lepsi mit obed s rodinou a pak party a svedske stoly a kaficka a drinks s kamosi,jen jeste nevim, zda treba mam uvest na nase oznami:Zveme vas na svatebni posezeni,ktere se kona v zasedaci mistnosti Obec Uradu od /v 17hod.. nebo to proste mam jen oznamit po obradu?nebo jeste jedna verze : zveme vas na pratelske posezeni a svatebni pripitek ,ktere se kona.. v... pak se budem bavit jak libo.. proste neplanuji zadne akce.. jen fotky na projekci a maly proslov.. nevim, zda to zvladnu ve franine , ale citim se tak uboze, kdyz jim nerozumim... i kdyz oni mluvi anglicky, ale presto je to trsoku problem. Dejte mi rposim nazor, zda to s tim jidlem atd je ok.. ja totiz nechci jeho rodicum davat neco na plast. tacky.. a proste mozna hned po obradu je lepsi byt na moment nekde v klidu.. diky a at se dari..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, takže jsem zamluvila pro 12 lidí na pátek 27.3. od 20 hod.Lízalku, tak doufám, že co jste psaly, že by jste šly, že to do tý doby nezrušíte..... zatím to mám potvrzené od vladi, pajmou, stepanky, komtesy a možná gejsa. tak co mape a monisek??? pepik: budu držet palečky, aby se to hojilo rychlostí blesku... v patnácti jsem měla řízlý koleno, tak vim, že to neni jen tak, aby se to zahojilo a noha se rozchodila |-|
Odpovědět
Profilova fotka
quanny: já si myslím, že jak máš to pohoštění naplánované, tak v tom nic špatného nevidím... papírové nádobí mají v makru, ale nevím, jestli tam máš možnost se dostat, ale v nějakym obchoďáku by to mohli mít taky... na tu pozvánku pro kamarády bych napsala předem, co máš v úmyslu, já jsem pro kamarády napsala kartičku, že jsou zvaný na oslavu naší svatby od ... do restaurace.... aby byl klid ;-)
Odpovědět
mika: mááám to napsaný v diáři a určo dorazím ;-) quanny - naplánováno to máš si myslím dobře, jenom jak říká Mikanek, dala bych kamarádům k pozvání kartičku, že svatební párty nebo tak něco a kde a od kolika. Přeci jenom, aby tam potom nejezdili zmatení kdo a kam má jít.. Takhle budeš mít jistotu.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jasný ;-) tak včera mi Lukáš Potůček potvrdil, že nás bude fotit na svatbě on, tak jsem zvědavá :-D jo a včera jsem pořídila prkotinky na výslušky, tu talířovou kraječku a celofán. ještě mi chybí pár kousků do toho upéct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk:o) ahojky holky! Počítám s tím pátkem taky .o) Mape: Nááááádhera:o)) Mikánek: No, to je fakt fofr s těma svatbama. Budeš taky píct a počítat koláčky? .o)
Odpovědět
Koukám, že se zase sejdem v hojném počtu, tak to je parááda. Napsala jsem si to a ještě nahlásím doma, kdyby jako náhodou chtěla drahá polovička k rodičům, tak abysme jeli v sobotu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni: já jen doplním počty, které jsou objednané a když už bude péct tchyňka i její přítel :-D tak pár kousků udělám i já ;-) já to vidím, tak na 400 ks cukroví... to bude stačit ;-)
Odpovědět
holky, já jak slyším cukroví tak jdu do kolem. Péct nebudu, angažovala se mami, že s "holkama" z práce to napečou atd, že prej mi to zaplatí, tak jsem jí ukázala fotku dortu co chci a řekla jí, že výslužky ať si udělají podle sebe... :-N jsem se tomu chtěla vyhnout, abych se s mami nedohadovala jestli tyhle nebo tyhle minidezertíčky... uvidíme jak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek ženské,už jsem nadhodila 27.3. tak snad nebude mít hodně práce a pohlídá malého a já dorazím lízalka to je chodskym,že???????? nevím,jestli budu mít,už nějaké fotky snad ano
Odpovědět
Nazdárek mladá pani ;-) jj, Lízalka je na Chodským, moc dobře tam vaří, takže nebudu večeřet a dám si tam salátek, mají ho výýýbornej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mik:Tys mluvila se Štěpkou?Já jsem s ní mluvila včera a příští týden bohužel nemůže :-( Psala jsi na osmou,tak to nevim zda přijdu.V sobotu ráno odjíždím na sever.Přijdu tě alespoň pozdravit. Dneska na 9 dorazí Důša za mnou do práce, něco potřebuje :) vladi:Výslužky jsme zrušily úplně a je klid, stejně to nikdo nejí, alespoň u nás.Na svatbě toho budou jen svatební koláčky a jinak ovocné mísy, bude se grilovat a v tom horku stejně nikdo nebude mít chuť na sladké dorty. pepik:Ať ti to dobře dopadne.Mluvila jsem s Luckou, je těhotná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mam dlouhe drapky a jsem naprosto nadsena, moc se mi to libi a zase az tak mi to nevadi, jen vcera to psani na PC, to bylo trosku horsi, ale dneska uz to je OK. Heh, Lizalka, tu vlastni ta nase fotografka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko pajmou: tak to je škoda, že Štěpánka nemůže, tak snad tobě to aspoň na chvilečku vyjde ;-) jo a Dušánka nezapomeň ode mě pozdravovat:-D gejsa: tak vidíš, ono je to hned změna, když jsou všechny nehtíky hezky dlouhé a pěkně upravené ;-) v práci mi psaní na PC nevadí, ale doma mam notebook a tam už to tak slavný není, ale co, vždycky se pro krásu musí něco obětovat :-) pro upřesnění restaurace U Lízalky je pod Chodským, ulice Havířská č. 3
Odpovědět
Profilova fotka
mik: jako vse to je jen o zvyku, ale dneska uz mi to jde dobre, jsem prisla na techniku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný ;-) a za kolik máš nehtíky a kam si na ně nakonec vyrazila??
Odpovědět
Profilova fotka
nehtiky ma presne za 520,- a vyrazila jsem na Slovany do Chameleona, tam ma holicku a jsem fakt moc spokojena. Musim je vyfotit a dat do alba a:-) Jo a jinak ta masaz byla docela fajn, zada a krk, masirovala me pres 45 minut a vzala si 180,- tak nevim, zda to je dobre nebo spatne. Ale mne je o poznani lepe.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?