Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
sestřenka mi teď řekla, že je možný, že se mi v tom dělá zánět a od toho by byla ta sedimentace taky vyšší, a je fakt, že se na mě přes měsíc už nikdo nepodíval, takže tam ráno zavolám, a případně tam zajedu na vyšetření. se z toho picnu, vybírat kolky jim jde 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mikánku: ty svatební noviny jsou prďácký!!!!! A kdy je budete dávat- na svatbě, nebo jako součást oznámení?? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: to mi mrzí, že máš s těma doktorama takovýhle lapálie, ale snad to bude fajn a o to rychleji se budeš po operaci uzdravovat ;-) mape: teda to máte nějaký šilený množství, to mi budeme mít jen max. 400 kousků cukroví :-N pak písni, kolik na tohle množství budete mít výslužek a po kolika kusech jste je balili, ať mam představu ;-) moni: ty noviny necham na hostině, kdo by se případně nudil, tak může číst.....ale to doufám, že nebude nikdo :-D spíš, že si je někdo přečte při oddychu od tancování :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bez pepika ani ránu. Vladi:Vlásky budou určitě moc pěkné, já jsem od neděle dlouuuuuuhovlasá :) mikanek: Jaký noviny, povídej :) zase nic nevim Jak tak koukám, tak jsem dost pozadu nž někteří, kteří mají svatbu třeba až 3měsíce po nas :)) Budu muset zaúkolovat asistenktku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: hoď sem fotky tvýho novýho hára :-D chci se mrknout ;-) na svatební noviny se mi mrkni do alba, hodně lidí tady toho na beremese o nich píše dost, tak jsem něco vytvořila ;-) holky, už máme prstýnky!!!! jupííí... hned je jdu vyfotit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych ráda, ale nemám bat do foťáku :( Lepší na živo :) jinak kouknu
Odpovědět
Profilova fotka
a budeš v sobotu na mape na radnici? abych měla možnost tě teda zkouknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ještě nevim, budu v práci tak jestli to stihnu... Co v těch novinách všechno máte?nápad super, ale nevim co do nich napsat...
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tam napsala klasiku: pravidla dnešního dne (teda svatebního) ;-) , horoskop na dnešní den, pak něco o nás, tam jsem dala fotky z dětství a pak našich společných, nakonec jsem tam dala nějaké vtipy o manželství a rozdíl mezi mužem a ženou..... všechny nápady jsem našla přímo v diskuzi na svatební noviny a na netu a podle toho to dala dohromady, proložila jsem to obrázkovými vtipy a mám to na 17 stránek, což jsem původně myslela tak na 10 :-N kdo bude chtít, můžu mu nápady poslat na mejlíka, mám stažený 1 noviny a pak pokyny z netu s nápady, jak se tvoří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi to prosím pošli pajmou@post.cz děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky mikanek: prosim taky o inspiraci, mail Ti dam do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
máš to tam ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nemám :)))) jo moc díky
Odpovědět
Profilova fotka
mika: diky moc, jdu procitat, samozrejme tajne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
není za co, tak bedlivě pročítejte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mik: prosím taky, pepik.24@seznam.cz dík
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: odesláno ;-) holky, uložila jsem si do alba vzorek pár stran z těch mých svatebních novin...
Odpovědět
ahoj holky, mika: ty noviny jsou super, možná taky popřemýšlím, že bych se pustila do tvorby :-) tak mi kdyžtak taky prosííím hoď podkllady na mail vladkakralova@seznam.cz, kujuuu pajmou: hod sem foteeečků, jaký máš háro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mik: díky
Odpovědět
Mika: děkujuuu, tak snad něco vytvořím ;-) kolik ks budeš dělat celkem? stačí nějakých 3-5 na stůl ne? bych si to vytiskla v práci barevně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nemáte začččč :-D já jsem jich udělala 7 ks, na konci píšu, že si ty noviny můžou vzít na památku domů, tak hned přítel říkal, že jich mam udělat víc, ale myslim, že takhle to bude akorát ;-) nejdřív jsem je chtěla barevný, ale někdo mi psal, že když to budou noviny, tak že by měli být černobílý, což se mi hodilo líp, protože v kaclu mam jen obyč.tiskárnu, tak jsem to tak udělala. ale kdybych mohla, tak je vytisknu barevný, přece jen kromě 2 fotek byly všechny obrázky původně barevný :-N holky, řeším jeden problémek.... budu mít na svatbu malou družičku a družbu. sehnali jsme pro ně oblečení a já jsem si myslela, že to jenom využijou při focení, že budou hezky nastrojený, ale sestra mi řekla, že by ještě mohli jít ve špalíru na obřad. ale to nevim, jestli to nebude divný a hlavně, jestli se to takhle dělá (kromě amerických filmů) :-D :-p co myslíte??
Odpovědět
mika: tak já musím nejdřív něco vytvořit a pak budu přemýšlet jak tisknout :-D je to na tobě - chceš je mít ve špalíru nebo ne. Myslím si, že to je hezký a roztomilý,takže záleží jenom na tobě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mika: mne se to taky moc libi, takze ja jsem pro, je to takove miloucke,
Odpovědět
holky, teď čtu na seznamu, že víkend má být ve znamení jara, až 12 stupňů a skoro jasná obloha, takže doufám, že se zase nesekli a Mape vyjde nádherné počasí na svatbičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja jsem to taky cetla, tak doufam, ze jim to opravdu vyjde, uz kvuli Mape :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, a kam byste je šupli, úplně jako první do dvojstupu??? asi mam blbý otázky, ale mě to moc nenapadá. asi bych je dala první a bude to ;-) tak k tomu počasí jsem si taky říkala, že teď je počasí pěknej hnus a jsem zvědavá, jak bude o víkendu. o oteplení jsem taky slyšela a to sluníčko by tomu taky pomohlo. teď venku začlo poprchávat, tak je fujtajbl ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ja bych je dala urcite prvni, pac jsou maly, tak aby zase byly videt...
Odpovědět
Profilova fotka
no bylo by to hezký , kdyby šli první a rozhazovali okvětní lístky, taky sem nad tím přemýšlela, ale mám trochu strach, aby se nestyděli a nezasekli se, že nejdou.... :-.
Odpovědět
mika: já bych je šupla před tebe ať se čapnou za ruce ajdou. Malý bych ještě dala košíček a může házet okvětní lístky.Jeee to bude kráásný :-)
Odpovědět
tak jsem si představila jak svým dospělím družičkám taky vrazím košíčky a budou rozhazovat... :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?