Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pepik:No to jáí zase nevim , holt nečtu všechno.Samozřejmě až budeš OK :) A to je fak, že asi i po svatbě :)) Stahjuju se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem zase tu. Nedočítám, je toho fakt moc. Samo na kávu klidně ve středu, tenhle týden mám volníčko. Tady kromě pátku a soboty :-( takže mi nevyjde v sobotu ta kukajda na radnici.
Odpovědět
Profilova fotka
Halo dneska tu nikdo není?
Odpovědět
Profilova fotka
mik:Máš modrou fabii?Ráno jsem před tebnou jela od jižního :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: nekecej, já jsem jela služební fábií :-D ;-) to je teda náhodička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky to je od vás pěkný. Tak kapelu máme potvrzenou na 100% http://bandzone.cz/harlet Vím, není to pro někoho to pravé, ale jsou to kámoši a je to naše krevní skupina.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... Tak v sobotu jedeme na Bykov domluvit co a jak, tak mam radost, ze to tak vyslo... komtesa: no tak mne by se tahlekapela taky libila :-) ale co, ze to neni pro nekoho to prave, je to vase svatba, vas den a vy to takhle chcete, takze to je dobra volba...
Odpovědět
Profilova fotka
Gejsa: díky, jsem ráda za tebe s tím Býkovem. Co ta káva tenhle týden?
Odpovědět
nazdárek holky, mě je to jedno, ale aby to vyhovovalo tak zítra... :-| co vy na to, ale mám dojem, že někdo tady psal, že to má zabitý.
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: diky moc... no jak jsem psala, ja tenhle tyden nemuzu, v patek mam zkousku, takze kdyz prijdu domu z prace, tak se ucim, takze bohuzel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no mě má přít návštěva v šest, tak bych případně dorazila na osmou
Odpovědět
mě je to holky jedno, jestli chcete aspon na chvíli, tak to nějak přeházím a stíhám ;-) jenom se domluvte :-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky tak změna, nestíhám, musím pracovně něco vyřídit.. takže to padá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa:Budu na vás myslet :) I´M in Praguage....
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to vypadá, že skoro nikdo nemůže, tak se sejděte podle sebe, já se přidám příště.
Odpovědět
Cau holky, ja vas vsechny obdivuji jak stihate pravidelne psat.. ja mam takovou honku, prestavujeme byt, ktery ted uz tak nejak vypada, vyrizujeme papiry pro meho pritele, pac on je francouz.. a proste na vse se ceka.. kazdopadne zatim se to vyviji tak nejak v poho.. uz mam zamluvene misto na obrad a tez saty. nasi vedi jen , ze se berem.. ted necham tisknout oznameni a pak jim to pekne predame.. nechci aby meli starost, takze vse zarizuji sama a proste nekdy toho mam fakt dost. Vubec nevim kam jit k holicce.. svatbu mam 29.08. jak to vubec probiha s tim cesanim? to nekam jdu na zkousku predem a pak proste v den svatby jedu ke kadernici nebo jak? Moc prosim jeste o radu ohledne sladkosti: kolacky, kolace... kde je dobre nechat si pect? Mate nejake tips- osvedcena mista? Mam uz rozpocitane lidi.. ale presto musim zajit nekam k cukrari.. ci pekari.. a proste se kouknout na mensi pecivo.. a tez na kolace.. treba ve tvaru srdce.. jeste k tomu vsemu po praci ucim anglinu.. pac proste abychom meli prachy na byt.. a ted se ucim tez franinu.. abych mohla mluvit s pritelovo rodici, kteri jsou moc fajn.. ale proste mam takovou potrebu a vim, ze do budoucna je to nutnost.. jen to vse nejak nestiham.. a hlavne jsem spise takovy sporotvec, takze veci jak make-up + uces jdou mimo me.. ted chci ale vypadat vazne pekne.. pac mam dost dlouhe tmave vlasy.... budu rada za kazdou radu.. mejte se
Odpovědět
dobre ránko, pepik: a jak dlouho budeš v nemocnici a jak rekonvalescence??? ze bysme na tebe počkali, abys o nic nepřišla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím Vladi, je to na rychlo, počkáme na pepika, ať je nás dost. Mám sice dnes i zítra volno, ale koukám, že jinak nikdo. Gejše budeme všichni držet palečky v pátek, ať tu zkoušku udělá.
Odpovědět
quanny: teda holka ty si se ale rozjela :-) S tou kadeřnicí to má asi každej jinak, ale celkem běžný je, že měsíc a něco před svatbou k ní zajdeš, uděláte zkoušku účesu - aby se vědělo co a jak, no a v den svatby buď pojedeš k ní do salonu a nebo příjemnějí forma, ona přijede k tobě. Já mám kamarádku, takže přifrčí ke mě domů, abych nemusela nikam cestovat, přeci jenom je to pohodlnější ;-) A to samý je s kosmetičkou - když teda budeš chtít namalovat. A výslužky sladkosti - mě tu budou péct mamka s kolegyněma a tchýní - teda aspon jak jsem se o víkendu dozvěděla 8-) Jinak mi doporučovali Prácheňskou cukrárku (na webu maji stránky) a potom v Plzni na Roudné, mám dojem, že se to jmenuje U Marka (webovky maji stejně) Jinak o ničem jiným nevím Držím palce ať to všechno zvládnete v klidu, podle toho co píšeš toho máte až někam na půdu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám už po zkoušce účesu, ke kadeřníkovi pojedu brzy ráno, bude česat mně a dceru. Kosmetička přijede k nám domů, je to kámoška, tak mi pak pomůže i do šatů. Koláčky jsem si chtěla upéct sama, ale prý budu mít jiné starosti, takže tohle jistí firma Malinová i s nějakými těmi miniaturkami. Je sice o něco dražší, ale má to dobré. Nemůžu říct vynikající, protože to by bylo jen domácí. Dort cukrárna Isis naproti Mráčku, dělají krémy z maskarpone, takže na léto ideální,lehčí a svěží. Lepší než máslové a příšerně sladké dorty. Taky mám tmavé dlouhé vlasy a ještě budu dávat barvu do fialova, nebudu mít závoj. Do účesu mi pan kadeřník vplete pár živých frézií. Make-up jen lehký, aby nebyl ani poznat, jsem raději přírodní.
Odpovědět
komtesa: s Malinovou máš pravdu, tu mi doporučoval táta, ochutnala jsem od ní nějaké dortíky a má je super, pravda ne jako od babičky,ale hoodně dobrý. Já budu taky barvit, ale chodím ke kámošce pravidelně,takže už na tom postupně pracujeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. dekuju moc za podporu, snad to zmaknu... mne prijde holicka i kosmeticka domu, tak alespon tak. A zrovna dneska jdu na barvu, tak jsem zvedava, jak to zase dopadne. A pristi tyden jdeme v patek na ples, tak ji zase zkusim na uces, takze asi zadnou zkousku pred svatbou delat nebudu, vzdyt ji mam ozkousenou uz ted. Ale jinak bych urcite sla. Na dortik se chci ptat v tom Crystalu na Borech, prej maji dobre, ale kazdy mi rika o Isis, jenze nevim, zda by nam udelali dortik jaky chceme my. Jeste to musim nechat projit hlavou.
Odpovědět
gejsa: to víš, že to zvládneš, seš holka šikovná ;-) Já byla na barvičce včera odpol, tak mám měděnou s pár zlatýma pramínkama, snažím se zbavit té červené... jako líbí se mi, ale je to s ní peklo, takže do svatby to bude měděný a k tomu pár barevných pramínků. Holky příští týden jdem na maškarní.. to bude síla, musím někde sehnat kostými pro mě a pro miláčka. Naposledy jsem šla za draculu a bílej mejkap jsem mila asi 2 dny :-D ale byla jsem boží... tak uvidíme co z toho vypadne teď
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, to znam, desne pousti, je to des.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek ženské,rachlovka máme napečeno 1868kusů svatebních koláčků,až to sneseme od souseda z balkonu,tak to vyfotím,upřímně řečeno mám t oho plný kecky,jinak dnes jedeme pro další kousky pečiva,tak také zdokumentuji a hodím to sem. zítra budeme rozvážet výslušky,další katastrofa, bude to hoňka ráno to rozdělit a odpoledne nebo v průběhu dne to rozvést, jinak musím ztihnout mami a bráchovo holce udělat nehty a hlavně sobě a v pátek jdu v deset k holičce a jsme domluvené,že kdybych nebyla schopna to dát v sobotu dohromady,tak pro ni někdo sjede a učeše mě doma,ale myslím,že to zvládnu. jdu taky konečně něco udělat doma,celý týden jsem na to nehrábla a budou tady z pátka na sobotu spát známý z daleka ¨jo a jinak jsem s nervama na dně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak holky, já sem na infarkt...mám vysokou sedimentaci, tak mi to zase odložili, zítra se mám domluvit přesně, ale asi by to bylo za 2 týdny... :-S takovým stylem, na tu svatbu budu stejně kulhat 8-( no ale aspoň se můžu jít kouknout na Map.
Odpovědět
Profilova fotka
Pepik: ježiš! To máš tedy nervy!! Ale sedimentace se dá upravovat i jídlem, že jo? Vim, že kamarádka, co jí odešla ledvina s tím má děsný problémy- pořád jí tu krev zahušťujou a pak zas ředěj. Držim palečky, ať ti to zítra dopadne co nejlíp! Mape: Bože, kdo ty koláčky počítal a nakolikrát? :o) prosím tě, až bude po všem a budeš pod čepcem- napiš mi, kolik je na jednoho člověka koláčků a z kolik se upeče z jedné várky- moc ti děkuju předem. Koláčky budou určitě výýýborný a všechny dřina se ti vrátí:o))
Odpovědět
Profilova fotka
i.komtesa: týýýjo právě jsem koukala, jak máš nádhernou bižuterii! Vladi: ta červená ti určitě sluší(slušela). V čem jsi myslela, že je s ní problém? Hoď sem nějaké foto nových vlásků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
monisek: koláčky se počítali hned v přepravkách a jsou dělaný z deseti kg mouky..........kolik jich bude na osobu netuším,ale máme i dost výslužek,tak uvidím,co zbyde pepik: to mě picne,snad to ,už brzy budeš mít za sebou,ale jednu výhodu to má v sobotu se uvidíme ;-)
Odpovědět
Pepik: teda to je v háji, pořád něco viď. No nezbývá než držet palce,ať se ti to upraví. =-) monisek: no já to ještě nemám pořádně celé přebarvené, ale už to postupně jde, ta červená je nevýhoda, že i kvalitní barva se vymeje a za 14 dní máš olezlou červenou a musíš to barvit mnohem častějc. A na svatbu jsem nechtěla mít rudý vlasy - radši něco přírodnějšího s melírem. Ale včera jsem tam tak seděla a kamrádka dělala červený melír, tak si tak říkám, že po svatbě s tím zase něco provedu. Jednu dobu jsem nosila barvu Magic vulcano to byla rudá jako sviňa a do toho jsem měla černou ofinu a dole černý pruh, taky to bylo super :-) tak uvidíme.... Mape: teda já tě obdivuju, takových koláčků. Když to tak vezmu musíš bejt úplnej cukrouš :-D Jinak dejchej z hluboka a počítej, to tě uklidní. Neboooj, bude to určitě nádherný, báječný, úžasný a strašně si to užiješ :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?