Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslim, ze vubec nemusite spechat :D Nas se ptali jak moc na ne spechame, takze kdyz jsme je chteli do leta, navrhli, ze budou nejdyl v dubnu ;) Urcite by je zvadli i za 14 dni :-D
Odpovědět
super, tak to vidím někdy na květen nebo tak nějak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa, to je právě dobrý na tý louce, že se můžeš schovat na to podium, taky sme to měli v rezervě.
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: pockej a kde na louce? kdyz jsem se ptala, zda je mozne nekde venku u klastera, tak mi rekli, ze ne, ze tam nic neni, ze je akorat v rekonstrukci. Tak ted nevim. Ale do pondeli se mi maji ozvat co Bykov, tak jsem na to zvedava. Jinak mame Rudolfa zamluveneho a ten obrad v Plasech, prej jich tam moc neni, tak to je taky zatim dobre, no v pondeli budu vedet snad vice. vladi: jj, mne rekl ve zlatnictvi, ze je muze mit za 3 dny, ale ze si s nima chce vyhrat, tak 14 dni...
Odpovědět
Profilova fotka
FOTPGRAF Karel Vozár 739 323 185 doporučení od Pavlíny Moulisové- sleva :)
Odpovědět
ahojky holky,to je paráda že jsem narazila na ženský z Plzně :-D tak s tim Býkovem jo,mi budeme mít svatbu v Manětíně a minulý týden jsme tam byli vyřídit papíry atak. a paní na radnici zvedala pořád telefony a říkala,že svatby na Býkově se zrušili kvůli novýmu majiteli nebo a všichni chtějí do Manětína právě,tak nevim jestli se něco změnilo.Jinak prstýnky jsme si vybrali ve velkým Tescu v jednom zlatnictví,ale ted nevim jak se jmenuje.Měli tam hlavně ze žlutýho zlata,ale to já nenosim,tak jsme si vybrali z bílýho.Jo u Fišera jsme taky byli a opravdu tam mají nižší ceny,ale právě si tam musíš donést obrázek....jinak šaty mám od paní z Lužan,protože tady v Plzni to je strašně drahý....nechci žádnou modernu,takže jsem si tam vybrala a cena úžasná...fotografa máme Mrázka,ten Manětín zná a fotil svatbu sestry a fotky byly pěkný...
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: jmenuje se to velká louka a bývají tam brutusy, zkusím vyhrabat fotku a hodím na chvíli do alba.
Odpovědět
pepik: čoveče někde v diskuzi jsem četla, že máš kontakt na kosmetičku :-) mohla bys mi dát info jak to s ní je? Pořád někoho sháním a nemůžu sehnat :-| chtěla bych od někho aspon doporučení, že u ní byl, abych nevlezla do prvního salonu....
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: na fajn kosmeticku (vizazistku) bych ti i dala kontakt, ale jelikoz celej den bude se mnou, tak ti asi na moc veci nebude :( Nechcete se brat jinej den? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gejša: Můžu se zeptat kolik by tak stál ten Býkov a jak to vypadá s tím Rudolfem? Jinak ten Rudolf zní moc dobře a jestli je tam fakt louka s podiem- jdi do toho! ;-) Vladi: Jj, já vim, že sis taky zkoušela ty šaty v Ornele- dortík ;-) Ale já teď nevím, jestli mi přece jen neslušely víc, než ty, co mam zamluvený? Co myslíš? .....Myslíte- všici??? =-) Taky jsme se nakonec dohodli s manažerem U Pramenů:o)) Pajmou: Děkujeme za kontakt na toho foťáka ;-) Jinak já jsem podlehla boji s bacily, je mi blbě a jsem doma, tak mam i po veletrhu v Angelu 8-( Leda, že byste tam někdo šel v úterý a napsal sem, že to za to stojí, že bych se na chvíli vyplížila z pelechu... Hele a ten Fišer u Kauflandu... kde to tam je a maj nějakej web???? A máte někdo zkušenosti s tou trojkombinaví v salonu naproti Peklu? (myslim kadeř.+manikura+líčení) Díky za recenze.... i nepěkné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmpf, nevíte, od kdy do kdy bude ten veletrh? Jestli už od rána? A holky, jak to uděláte se svatebními dary? Budete je rozbalovat po hostině, nebo v průběhu, nebo až v klidu doma druhej den?
Odpovědět
Profilova fotka
A jak to uděláte s nacvičováním svatebního účesu? Já budu mít závoj a potřebovala bych to secvičit i s nim- máte koupenej závoj, nebo bude pučenej? (Uvažovala jsem, že když budu mít pučený šaty, že bych si aspoň koupila závoj- na památku, ale je mi to rozmlouváno 8-( ) Ale to asi jde- domluvit se v salonu- pučit si závoj, vlítnout ke kadeřnici a pak závoj zas vrátit, že jo? Asi si to zase komplikuju- chci mít ve vlasech živý květy, ale nejsem rozhodnutá jaký a jak... nemáte někdo zkušenosti? A třebas neznáte někoho, kdo umí dělat s květy ve vlasech... říkám si, že asi ne každá kadeřnice =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojda holky. tak jsem si přrčetla nektere vaše příspavky u musím Vám také napsat! Já jsem se vdávala 31.1. 2009. Měli jsme perfektní fotografku- ze Starého plzence-mohu vřele doporučit(Iva Jánská). fotila nám na zámku a pak s námi jela i na hostinu a tam také fotila vše co jsme si přáli.Hrála nám skupina DUO HOLIDAY- A TO BYLA TEPRVE JÍZDA!mohu poslat tel.a talé jsem četla jestli nekdo nezná kadeřnici, která udělá učes s květy- já osobně měla krásný účes a v něm tři květy fialových orchydeek. a ješte jedna věc, jestli můžu doporučit : já sama chtěla prstýnky s kamínkem a ve třech zlatnictvích nám řekli, že to není dobrý, jelikož kamínky padají a pokud se stratí, tak dírku po kamínku zalejou zlatem a je to prý škoda peněz za ty kamínky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ty jo nevím kam sem založila to číslo :-( moni: ale veletrh je za měsíc :-)
Odpovědět
kotatkoz: hmm, tak ti nevím,jak by nás stíhala v jeden den :-D monisek: s tím účesem neboj, šikovná kadeřnice si s tím poradí, je to na hřebínek, takže bych řekla, že to pak nějak zvládne, aspoň já se toho nebojím :-D :-N Taky bych chtěla kytky do vlasů - mám dojem, že mám v albu foto - černý drdol a v tom zelené orchiedee, něco mi říká, že i v mých měděných vlasech vyniknou. Ale to se všechno ještě uvidí, zatím se mi to moooc líbí. Češe me kamarádka, dělá v salonu ve Skrétovce, jestli chceš dám ti kontakt a můžeš se s ní domluvit. Já jsem s ní hodně spokojená. Jo a dary - stopro něco budem rozbalovat už po hostině, až se večír slezou všichni, tak než se to pořádně rozjede, tak to asi prubnem. Kamarádka to tak měla, a byla u toho sranda :-) quick: čauky, tak hoď nějaké fotky do albumu, ať se můžeme pokochat ;-)
Odpovědět
pepik: jeee ,prosím hledej šmudlo hledej, já žádnou jinou nemám ,beee :-( a chci k ní chodit dřív, abych jako očíhla atd.
Odpovědět
Profilova fotka
písnu tý kámošce, co jí líčila :-)
Odpovědět
pepík: služebníček, uctivost, děkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no ale varuju, že je to 2 roky, tak snad má číslo stejný
Odpovědět
monisek: ještě k těm šatům, teda já ti nevím, z těch všech, se mě zatím líbí nejvíc ty první, jak jsme zkoušeli stejné. Ty jak jsi psala, že jsou zatím vyvolené - já ti nevím, neber to osobně, ale nějak mi v nich přijdeš taková stará mladá, seš hezká holka, tak bych vybrala něco šik. Bejt tebou tak bych oběhla víc těch salonů.. =-)
Odpovědět
no v případě nouze si někde koupím gumovou masku a bude po starostech :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D 8-)
Odpovědět
on mě ten humor přejde, ale na druhou stranu, zase všechno bez práce :-D
Odpovědět
Mastím do pelechu, jsem grogy a zítra mě čeká pernej den 8-( Tak pa a dobrouu
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, máš to v IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, moc moc prosím kosmetička moje skončila a já umíram, potřebuji nějakou doporučit nebo budu do konce života jako puberťák :) děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky vy jedete :-D Máme svatbu 8.8.09 na radnici..Hrozně mi překvapilo to s těma fotografama..většina co se nám líbila jsou obsazený..vypadá to,že se domluvíme s p.Bastyanem..Má kontaktní adresu buď v Nýřanech nebo na Borských polích..uvidíme..kdyžtak vyzkoušíme ještě někoho..Jinak řeším výzdobu na auto..nechci panenku..tak asi květiny..jenže aby to zase nebylo moc drahý :-| stejně už když jsem přibližně počítala kolik za co dáme,tak na mě šly mrákoty..Jinak nemáte tip na nějakou pěknou hospůdku na rodinný oběd?Jinak jsme byli včera v OP u Olympie a ten obchod na mě působil hrozným dojmem..Asi zkusíme vybrat jinde..Za veškeré rady díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem narazila naproti Plaze na novej kosmetickej salon,kde asi i češou..budu to muset vysondovat..Vypadá to,že by to bylo pod jednou střechou a skoro v centru,takže kousíček od mýho domova i od radnice..
Odpovědět
nazdárek, dneska je honička, ale potěšila mě továrna, vyrobili mi tu bižuterii co jsem chtěla na svatbu a ještě jednu navíc i s korunkou :-) sice nevím jestli to použiju, ale uvidíme, až mi to dorazí... takže další věc mám z krku. Jo a foto bižutky jsem si dala do albíka. Leni: jo to víš o dobré fotografy je nouze, taky jsem to zjistila a na poslední chvíli ulovila ten fotosvět, tak jsem zvědavá. Jo a panenku taky nechci, tak uvidíme jestli živou kytku nebo jenom udělanou mašli z organzy nebo z čeho se to dělá... To OP u Olympie.. já nevím, ale v Olympii měli fakt velkej výběr, nemyslela jsi náhodou ten outlet u velkýho Tesca?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek ženské,teda to je drbárna vladi:díky za skřipečky,ale dnes mi volala svědkyně,že sehnala bílé jinak já na auto živou kytku,už se na to těším včera jsme domluvili komplet hostinu a dostali jsme přesnou cenu,pro 50lidí pití 26500Kč a je v tom započítané velké nožství alkoholu dva sudy piva 11°C a sud 12°C, šlitry whiskey,3l vodky,3l ferneta,3l puskhina,1l magistra nealko a jídlo nás pro 36 lidí hlavní (přípitek) a asi 14lidí raut pak vyjde na necelých 15000Kč, tak snad je to ok cena, my jsme spokojeni,ale myslím si,že se to ani nevypije,tak cena bude menší
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?