Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dneska jsem v praci do ctvrt na 7 a pak jedu s milackem do Plazy na ty botky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no prave, tam je vzdy jen sama domaci :-) a pak vecer pijeme marsala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak pajmou čekáme..... kdo hraje?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já nejraději domácí meruňkovici, ale ta musí být. Letos je o ní bída, bylo málo meruněk :-( Nedáme večer sraz v Dobříči. Co? Ujednotíme masky a to by byl srazíček, ne? Dobříč je kousek od Plzně, to by ste mohli?
Odpovědět
Profilova fotka
Hraje tam kamarád, klasická rock, ale ne nic tvrdého, prostě fajn zábava na hození bokem :) 8-)
Odpovědět
gejsa: ježíš co tam děláš tak dlouho??? v půl pátý se po mě zapráší, jak rychle zmizím. Jo a s botkama držím palečky, co jsem koukala po albech, tak už je má dost nevěst :-D asi je to tím, že jsou krááásný a ještě budou pohodlný Ještě jsem tady brala věci do tomboly pro tchána.. musíme k nim na ples, tak doufám, že to v tombole nevyhraju zpátky :-D
Odpovědět
holky já jsem totál ko, já nikam nerazím a ten můj by taky nešel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: tak to jsem jeste nemela domaci merunkovici.... ale samo to musi bejt mnam :-) pajmou: tak to bude fajn zabava, rock mam rada. vladi: no ja dneska prisla az ve ctvrt na 1, byla jsem ve skole, tak at jsem tady alespon tech 6 hodin at si neberu dalsi pauzu a budu mit -2 hodiny a to uz se dozene, nejak to tady hroti, paka. Na botky se tesim, snad tam jeste budou a kdyztak zajedeme v nedeli do Tesca a jinak nevim, asi cekat. A na tom veletrhu snad budou medove. Vy uz jste se rozhodli s zou limuzinou? Videla jsem tady v Plzni za 4900,- bez DPH na 3 hodiny a 90 km...
Odpovědět
Profilova fotka
Hození bokem bych brala, ale pro dnešek se s Vámi musím loučit. Ve čtyři jdu ne nehtíky a pak razím do práce. Vy už budete pěkě odpočívat, dneska to mám nejméně do jedný do rána. Tak holky papa, zítra dopoledne sem ještě mrknu, víkend uteče rychle a pak až zase za týden. Tak toho nenakecejte moc,nebaví mi to dočítání.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ted jinak resim dilema... Ales pojede na konferenci do Moskvy, koncem dubna, tak jsem si rikala, ze bych jela s nim, protoze me naklady by byly akorat letenka, no ale ta stoji skoro 14 000,- lita tam jen CSA, tak nevim, zda jet, na te konferenci ani nebude, to mi je jasne, jako vzdy, takze by se tam pekne couralo. Ale dat takovej vydaj pred svatbou? Ale pak se tam uz jen tak nedostanu, tak proste nevim. A nebo kdyz atm bude moznost jet nekdy zase dele, tak pak to muze byt zase drazsi, nebo bude rodina. Tak proste nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa. tak to dobre zvladni, budeme na Tebe myslet... NO a s tim psanim, docitani me taky nebavi, to je pravda, uvidime, jaka bude nalada na tukani :-D to vis, ale tyden je dlouha doba, tak asi se neco nakeca. Tak se mej hezky a at to utika.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to zítra :) dnes jen nějaký sport (bazén) dobrou večeři a sex :) :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pajmou: tak to mate taky krasnej vecer. Ja jsem uplne KO. takze akorat domaci vecere, ale vari milacek, tak to bude super, jako vzdy a pak vinecko, sex(to si neodpustime :-D ) a padnu :-D
Odpovědět
gejsa: jo Moskva by byla good, CSA bych se ještě podívala na ceny, přijde mi to docela dost. Já bych jí stopro chtěla vidět, páč tam jsem ještě nebyla, musí to být super. Já bych do toho možná šla, kdy jindy, by tě to vyšlo jenom na letenku? Pajmou: tomu se říkají plány jedna báseň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já vám dámy taky přeji krásný večer a užijte si to s plnou parádou. Papapa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: to si prave rikam, pak muze jet nekam jinam a tam taky jako muzu jet, vzdy kdyz pojede takhle. Hned mu davaji 2-luzkovej pokoj, diety a vse mu proplati, takze i metro a ostatni naklady na dopravu se tam pro me schovaji, ale proste jde jen o tu letenku, taky jsem padala na hubu, kdyz jsem to videla. Jenze kdyz tam nikdo jinej neleta, teda koukala jsem na SKY Europe a Click 4 Sky, zadne jine me nenapadaji. Proste nevim.... takova predsvatebni cesta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mluvíte o svatební cestě?Po těch výdajích tak akorát na chatu:) dělám si srandu, máme na silvestra v plánu Paříž a dovolenou bych chtěla na nějaké ostrovy, tak uvidíme, kdyžtak to jistí chata a Radbůza :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale chata je taky super. Kazda dovolena je krasna, kdyz jsi tam s clovekem, ktereho milujes :-) Jinak my letos pojedem do Chorvatska, mame tam zname, tak to nebude az takova palba. No a moc jim neslouzi zdravicko, tak at se tam podivame ted, protoze kdo vi co bude pristi rok :-) A super dovca byla minulej rok, takze se to vykompenzuje. A Pariz, hm, tak tam jsem chtela predminulej rok na Silvestra, ale nevyslo to, musi to tam byt super...
Odpovědět
gejsa: a do kdy se musíš rozhodnout jestli poletíš nebo ne? já bych ještě chvíli pátrala, jestli se něco nenajde a pak uvidíš. pajmou: to by měla spíš předsvatební cestu :-) a holky chaty jsou taky krásné, jezdíme k rodičům na Nechranickou přehradu a to je paráda.Takže na naše chatičky bych nedala dopustit My vůbec nevíme co a jak letos bude, hlavně kvůli penězům, možná jenom s bandou jako každej rok, a někde po čechách. Jinak asi nebudou korunky.
Odpovědět
Profilova fotka
Pádím z práce do porodnice se nakazit :) tak papa a pokud budete nědko chít jet zítra na zábavu, máme 2místa v autě volné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no ja se muzu rozhodnout ze dne na den :-D Alesovi jsem rekla, at hezky jede a bud pojedu s nim a nebo pojede sam a hotovo. Ale dal mi takovyho brouka, ze tam desne chci, ale bojim se tech hodne penez...
Odpovědět
Profilova fotka
JEeee, to ja se chci nakazit az po svatbe :-D tak pak tam taky zajdu, jestli to zafunguje :-D
Odpovědět
pajmou: a kam se to chodí, abysme se jako nakazili :-D teda jak říká Gejsa až po svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no ja bych do toho klidne sla uz ted, je mi to jedno, tesime se na nej, desne moc. Ale pak nekde na svatbe trpet, ze mi bude zle a tak, to ne, to si radeji jeste pockame :-)
Odpovědět
my to berem postupně, bydlení, svatba no apak se uvidí, třeba přijde i to mimčo. Ale jak říkáš, představa, jak je mi na svatbě špatně, nemůžu se napít alkoholu atd. Depa, pěkně až po :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, presne tak :-) se vsim souhlasim
Odpovědět
hele pak už nebudem nevěsty z Plzně, ale těhulky z Plzně, teda když se zadaří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jasne, a budeme se shazet na modrym konikovi :-D
Odpovědět
gejsa: koukám, že už máš najetý co a jak :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No chodim prave jeste na jednu diskusi, kde maji termin svatby stejnej jako ja a tam jsme se o tom bavily, no a nektere tam presly rovnou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?