Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co říkáte na tohle podání Metaliky http://www.youtube.com/watch?v=4sZK4H...
Odpovědět
tak to je paráda, my už máme taky všechno možný zaplacený - teda zálohy, na Manětín jedem v dubnu, tak to rovnou srovnáme, no a ještě oznámka a vývazky a je to. teda vlastně prstýnky a Pájovi oblek... no tak na to koukám, že toho chybí docela dost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, vývazky asi se dám do tvoření o víkendu. Vladi co říkáš na tenhle penzion http://www.penzionnavysluni.wz.cz má pěkný prostředí, nemůžu se rozhodnout a tomu mýmu je to jedno co vyberu.
Odpovědět
není náhodou na náměstí v Kralovicích??? v nějakém podobném jsme tam byli na jídle a vypadal moc hezky. Mě se líbí, je tam sezení venku? asi jsem koukala, že tam něco je viď.
Odpovědět
Profilova fotka
Po nás nikdo zálohy nechce, štvou mě, takle by trochu ubylo. Vladi:To neva, alespoň na ten krk.Děkuju 8-) vymysli něco na oplátku :)
Odpovědět
pajmou: mě to někdy ubejvá až dost, jenom tady ten měsíc jsme vysolili dohormady desítku.... 8-( ale zase pak to bude míň...
Odpovědět
Profilova fotka
To bychprávě chtěla, ale nikdo ty peníze nechce :( no nic Manětín je moc krásný, měla jsem tam mít prnvní svatbu, víš že přítelkyně majitele je Demeterová? :)
Odpovědět
jj, jsi říkala. Akorát tam musíme zajet, vyzvednout papíry na matrice a já hlavně musííím najít můj rodný list... nějak se při stěhování někam zašantročil a není =-) hele jestli máš nazbyt, tak já si klíďo vezmu, když nikdo nechce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zabudla jsem :) rodný list ti kdyžtak vystaví, myslim že stál 50,- tak žádný stres
Odpovědět
výborně, akorát budu muset žádat v Sušici.... doufám, že to v případě nouze půjde nějak vytelefonovat
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, venku to vypadá moc hezky, mohli by být fotky i tam. Uvidíme, možná že nespim právě z toho. Asi na jednu stranu Mape závidím, že to bude mít za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, jo nevybíráme si místo narození...
Odpovědět
Článek se načítá
komtesa: ale no tak, ještě je dost času, takže si to v poho rozmysli a zamluv. Tady ten vypadá moc hezky a jestli se vám tam líbí, máš vyzkoušenou kuchyni, tak přeci není co řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, ale já nemám ráda,když je na výběr z víc věcí co se mi líbí. Já bych se potřebovala do jedné zamilovat, abych nehledala chyby.
Odpovědět
a která je ta druhá???
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi právě jsem zjistila, že tu druhou majitel dává do pronájmu, takže nevím co s ní bude. Je dobré to vědět. Měla to být vinárna U jelínka, přímo na náměstí. Co je zvláštní tak kontaktní e-mail je stejný na obě, tak tam rovnou píšu a asi tam ještě o víkendu budeme muset zajet, ať víme na čem jsme. Koukám, že nic není předem jisté, jako s Býkovem.
Odpovědět
hmm, pak aby si člověk vybral. Ale ten penzion, jak jsi posílala, je vážně moc hezký, tak nemáš co řešit ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi fakt nic řešit nebudu a zase budu moci v noci spinkat :-) Zítra tam jedu a hotovo. Vyvezu rodinku na oběd. Budu to mít zítra bez práce a večer je tu vedle ve vsi maškarní,tak se půjdu odreagovat. Od rána nám tu vsí budou pochodovat masky, je totiž masopust. To bude něco.
Odpovědět
jeee, to se máš, já bych šla taky na maškarní :-) Modlím se, ať mi to tady dneska uteče, když vidím ještě ty dvě a půl hodky přede mnou, tak se mi nechce vůbec nic. Pak musím na víkendovej nákup, pak uvařit, ještě vyprat no a pak asi upadnu do postele a umřu :-S ale zítra jdem s bandou na pivečko, tak bude aspoň sranda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky při tomhle mám husí kůži http://www.youtube.com/watch?v=S1Y_Hd... prostě nádhera, kdyby byla jen muzika beze slov na nástup.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... i.komtesa: Dekuji moc za rady, o vikendu pojedeme na vylet :-) a uvidime... Jinak mne se ten penzion na vysluni moc libi, je to tam super. A te druhe bych se bala, protoze to je to same jako s Bykovem, takze ja bych volila tu na vysluni, fakt se mi moc libi.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak jste desne ukecany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vytáhni bandu do Dobříče hraje Expres a bude sranda, nebo když ti banda vypadne tak přijeď sama a dáme si do nosu spolu. Odvoz nebo nocleh vyřešíme. Maska povinná :-) i když já říkám, že jsem čarodějnice i bez masky. :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ukecaný ne, jenom rádi datlujeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvilku tímhle tempem budeme potřebovat III. díl
Odpovědět
jj, jestli budem takhle pokračovat, tak je to jasný :-D hele to je pravda, čarodejnice masky nepotřebují... já byla na maškarním jednou a to sem se teda vyřádila, jsem šla za drákulu a kámoška mě málem nepoznala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa:Chcete někam vyrazit?Mi jedeme do Hradce u Stoda na koncer:)
Odpovědět
Profilova fotka
masopusty jsou super... je a co tam protece chlastu, teda jen sama slivovice, mnamky :-D ale pak je cloveku zle, br... pajmou: no nekam musime vyrazit na obhlidku hospody a nebo i na ten obrad. to je dobre, jen at to tady zije.
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou a jakej tam je koncert?
Odpovědět
slivovička je brrrrrr, ale zase taková domácí, když se to nepřežene, tak je ňam ňam
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?