Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je pravda, taky tam chceme a pujdeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi na botky pojedu o víkendu. Na ten veletrh opět makám, no snad do té doby budu mít kolegyni a utrhnu se alespoň na odpoledne. Na radnici toho 14. mrknout na Mape mi taky nevyjde. Snad alespoň na svojí svatbu nebudu muset do práce. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek ženské dnes mi přišla do ip zpráva,že mi smazali nějaké fotky,že prý porušovali pravidla,tak nevím, co je na fotkách šatů a jednoho dortu jinak vám fakt závidím chytání inspirace na fesťáčku vladi:botky fakt super
Odpovědět
mape: to myslíš vážně, že ti smazali fotky??? no to mi řekni, kde kdo si tam strká fotky mazlíčků a já nevím čeho všecho, to tam nechají... no nechápu komtesa: teda ty seš taky workoholik ;-) na botky se zkus mrknout, měli spoustu variant gejsa: já je kupovala v Tescu nahoře a měli jich tam dost, teda takhle velikost 41 jenom asi jedny, ty jsem hned koupila, ale menší velikosti nebyl problém. Holky na ten veletrh taky vyrazíme, jsem domluvená s kámoškou, přeci jenom miláče k vydrže ten v Praze, tak další mu nutit nebudu a radši ho pošlu na pifko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
napsala jsem jí proč a prý proto,že některých fotkách byl kontakt dodavatele,hlavně,že ostatní tam ty fotky mají
Odpovědět
Profilova fotka
Mape moc toho neumazali, se mi zobrazuje, dle mé paměti skoro vše. Workoholik nejsem, jen si musíme s tou poslední kolegyní, která mi zbyla pomoct. Když nechám ve štychu dneska já jí, tak ona se příště vyprdne na mně. Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.....říkám já.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to mi nerikej ani ve srande, taky potrebuju 41... Tak to abych to zkusila co nejdrive, ale to se mi nepovede, az o vikendu, ted vubec nemam cas :-( mape: tak to fakt nechapu
Odpovědět
Profilova fotka
no vymazala dort, košilku a ty ozdůbky,no nic nafotím je a hodím je tam zpět
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je jasne.... Taky koukam po nejake kosilce, ale potrebuju cervenou, cervene spodni pradlo na me miluje, takze proto mam vyber omezeny, tak se kocham vsude mozne :-)
Odpovědět
gejsa: hele možná mají ještě skladem, já vážně netuším, leda jestli ti to pomůže, tak tam pojedu taky, kdyžtak dej vědět a můžu ti je tam zkusit zamluvit nebo tak něco. Kdy se tam dostaneš? Hele ale nestačila by ti 40? páč já mám 41 a mám je volnější... Nebo musíš zkusit tu Plazu mape: no tak to je síla...asi nemají co dělat komtesa:je mi to jasný, někdy je to těžký, bohužel práce je práce...
Odpovědět
gejsa: chodil nám domů katalog se spodním prádlem, sexy a erotické. Odněkud z Pardubic, ale výroba v německu. Tam měli luxus kousky, zkusím ho doma někde vyškrábnout ;-)
Odpovědět
mape: fakt ti to smazali - všechny ty ozdobičky cos tam měla a tu košilku... to je no comment. Každý album je toho plný ... no nic
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak košilky teď řešíte? Tak to na svatební noc nepotřebuji, vím že žádná nebude, už teď dopředu. Gejša co mrknout na aukru je tam taky dost prodejců se spodním prádlem. A někdy i docela lechtivím. Třeba takový ty převleky za sestřičku nebo sexy králíčka... občas se i na aukru zasměju.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no asi az v nedeli. jj, to mas pravdu, kazde botky se musi ozkouset, tak na to prd a nic mi nezamlouvej, zkusim to potom. A nebo v Plaze, tam se dostanu mozna v patek, tak uvidime. Budu asi do 7 v praci a pak bych tam zajela. Snad tam jsou teda do 8. Jj, na ten katalog jukni a ja bych si ho kdyztak objednala.... :-)
Odpovědět
komtesa: už vidím, jak k tomu mýmu přihopsám jak zajda :-D :-N :-D ježší ten by se zklátil a nic by nebylo :-D si to tady představuju a to je síla :-D :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy za chvilku přijede bratránek s pizou a lahvinkou vína a já si konečně budu užívat jeden den klidu. Jinak bratránek mi poveze a zároveň odsvědčí, tak to musíme řádně probrat. Doufám, že ty lahvinky přiveze aspoň dvě. V pondělí jsem byla na zkoušce účesu, jsem velice spokojená, mám šikovnýho kadeřníka a velice kreativního, jsem zjistila. Učeše i dcerku.
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi taky si to neumím představit co by mi na to řekl, tak to abych to zkusila ne :-) :-D :-N :-(
Odpovědět
komtesa: jen si dejte do nosu, já bych si taky dala. Už jenom koukám ,kdy mi to uteče a pořád to jsou ještě dvě a půl hodky, ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
No tak dneska tam vylezlo i sluníčko tak trochu optimistické nálady a úsměv na tvář, hned ti to uteče rychleji.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: zkus www.beateuhse.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Co třeba tohle? http://www.aukro.cz/50790_pradlo_dams...
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: a proc zadna svaterno noc nebude??? jeslti Ti to tedy nevadi, ze se tak drze ptam, kdyztak se omlouvam. Tak to je super, mela jsi udelat fotodokumentaci. Jinak kralicka, to fakt ne. to ja dam asi na klasiku, neco jako ma mape, ale cervene :-) jj, jen si dejte do nosu, zavidim... vladi: taky odpocitavam, ale je jeste doba nez to utece, a me to dneska tak nebavi, des bec.... A co vcerejsi bublinky, byly? :-)
Odpovědět
mape: jeee, to je ončo, tak to jsem si myslela, že jsou odjinud :-) to tam taky musím projít holky, dneska je tam fakt nádherně, něco mi říká, že už přichází jaro, nebo ne? Moje kosti to poznají :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: zkus ještě www.svatba-e-shop.cz
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:jaro je tady,hurá,už by mělo být kolem 6stupňů nad nulou
Odpovědět
gejsa: dala jsem si do nosu - teda dvě skleničky, ale já byla tak utahná, že jsem po nich měla špičku a šla jsem zalehnout 8-) taky se těším až bude dneska konec, nějak se mi nic nechce, hlavně se těším, po práci jdu s kámoškama na kafčo, tak aspon zdrbnem jo holky a objednala jsem si katalog z toho odkazu jak dávala Mape, ten první. Třeba tam ulovím něco super
Odpovědět
mape: no vidíš, budeš mít na svadbě krásný počasí, určo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli to někdo nepochopil králíček měla být sranda. A svatební noc nebude protože počítám, že radovánky budou trvat mnohem déle.
Odpovědět
já vím, že to byla sranda. šak jsem si taky představovala sebe, jak k tomu mýmu přiběhnu jak Brigit Jonesová a zavrtím ocáskem, asi by vážně padnul. A já jako zajdaj - no to by byl ale kurňa zajíííc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak to ja si objednam az z domova katalog, protoze ted me to tam nepusti, ze je to chranene..... heh, a na tom aukru maji oblecek carodejnice nebo piratky :-D Diky moc za odkazy :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?