Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsou určitě oni, jen nemám úplně bílé, spíš tmavě bílé :) Koupila jsem je v Praze, jsou super pohodlné a tak jsem ráda, že je pak unosim.pa
Odpovědět
Profilova fotka
no na to že se tu nic neděje, tak nestíhám číst :-D pajmou, to helium je nejlepší koupit v Lynde.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A není to nějaký oooobr helium?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím , chce tam zavolat, ale píšou, že je to i maloobchod. jinak co sme šmírovali ty sady za 1100,-, tak to je tak na 20 balonku. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha, takle se vydělává :)
Odpovědět
Profilova fotka
balonky mají levný na stránkách globos cz, ale helium sem tam neobjevila
Odpovědět
Profilova fotka
Levné jsou, ale to helium je hukot, zkusím se taky ještě po netu podívat.
Odpovědět
Profilova fotka
Svatební výhra obratem zamítnuta :) prý ani ve srandě :)
Odpovědět
pajmou: taky jsi zkoušela nabídnout doma? já se k tomu ani nedostala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, teda ženský vy jedete ten svatební fest mě štve, to už pro mě nebude bohužel ale možná bych se šla alespoň podívat, nevím abych pak nebrečela, že jsem něco neměla jinak díky za pochvalu prstýnků, když to vyndala paní z krabičky, tak jsem prohlásila, že přítel to má jako kolo od traktoru a on zase, že já to mám jako naušnici, no jo velké a malé prsty, ale jsou nádherné, ani se nám je nechtělo sundat, už se těšíme, až je budeme mít na ruce, máme je zkované,ale máme co dělat, aby jsme na ně pořád nečučeli vladi:balerínky určitě super, já bych je brala také, ale zase mám dlouhé šaty a obra, teď si musím pro pusu stoupat na špičky,ale na svatbě nemusím......na druhou stranu mi ty špičky asi budou chybět je to takové romantické :-D poslala mi teta napečené cukrový na maila, tak to zkusím přetahnout a dát přípravy do alba
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zasejc po týdnu :-) no nakrafali jste toho požehnaně :-S Vladi: Na veletrh bych šla mrknout, tedy pokud nebudu zase v práci, jako další tématické dostaveníčko. Zdravím všechny nové nevěsty :-p Dnes jdu do hajan, ránko papa.
Odpovědět
Profilova fotka
Zjistila jsem pár konatktů na ty balonky včetbě helia :) http://www.linde-gas.cz , http://www.ebalonservis.cz/index.php?... Vladi:Jak botky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pajmou, tak to je stejný jakojinde, ale aspoň se ušetří na poště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....
Odpovědět
Profilova fotka
Prý to umí přujet udělat až na svatbu, celou dekoraci,teď jde o to, kolik budou chtít... Ahoj gejso..
Odpovědět
dobrééé ránko, holky mám botky :-) jsou úplně boží. Jelikož nemusím podpatky kvůli víšce (viz. Mape ;-) ) tak jsem do nich šla, aspoň budu mít šaty až na zem a nebudou mi končit u kotníků. Takže úplně parádní, za 449,- no není to krásná cena. Kdo chcete balerínky, tak vřele doporučuju Deichmanna. Měli jich dost na výběr. Doma jsme je i cvakla, takže je zkusím hodit do albíka, to víte, ale nějak se mi to lesklo, snad aspoň něco z nich bude vidět. Dejte mi 5 min a jsou tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: gratuluju... abych rekla pravdu, tak o nih taky premyslim, sice botky mam, ale trapit se v podpatku? NO hoooodne o nich uvazuju, jen je asi uz potom neunosim. NO i kdyz v lete ke kratasum, to by slo, ne? Jeste to promyslim a kdyztak zajedu k Deichmanovi, je ve velkem Tescu, ze?
Odpovědět
gejsa: jsou tam, tak mrkni. A já na podpatky kašlu, koupím si botky za litr a něco a nebudu je nosti tuplem... tyhle stopro unosím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: Ty jsou zuzo, strasne se mi libi a silne o nich uvazuju, nohy by byly v pohodly.... no libi se mi, moc... Je tedy Deichman v Tescu na Rokycanske? nebo vite o jinem?
Odpovědět
gejsa: je v Tescu na tý Rokycanský a nebo ještě v Plaze ;-) fakt jsou strašně pohodlný
Odpovědět
Profilova fotka
to jsi mi dala zase brouka do hlavy. ted jsem to akorat psala milackovi, ze asi koupime jine botky :-)
Odpovědět
neříkej nic, za to pohodlí mi to stojí, a fakt vypadají bomba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem je poslala milackovi a napsal mi, ze jsou moc hezke, jen skoda, ze uz mam tamty, tak jsem na to napsala, ze se je pokusim prodat a nebo i kdybych je mela nechat, ael tyhle jsou super.... jen ted nevim, jak to mam se satama, to si nepamatuju, tak o obede si je tam skocim zase zkusit, nebo odpoledne.... Ale proste je chci mit zase na sobe a tak...
Odpovědět
no vida, když je chválí i chlapi, tak to musí bejt hezký. Mýmu miláčkovi se taky líbili, prej aspoň tě nebudou bolet nožky a bude to v poho. Třeba se ti tamty povedou prodat a hlavně, za ty peníze co jsou tyhle, to není tak velký výdaj. Závidím, že si je můžeš dojít zkusit, to já do Prahy jen tak nepojedu.. ale aspon to bude překvápko, až si je zase obléknu ,když shodím, ještě tak 5 kilíček, tak to bude paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tam volala a dneska o obede tam jdu. Fakt si to vubec nepamatuju, jak to je s delkou. NO shodit, to nevim, jestli se mi podari, asi ne, ted zeru, tomu se neda rict jim, jak protrzena, je to des. Tak pokud najdes neco ucineho, beru :-D ... Jo a taky jsem rikala milackovi o tom veletrhu, tak rikal, ze se vyrazime podivat, ze tam treba neco najdeme. No a to uz i budeme vedet co a jak s mistem obradu. Tak jsem na to zvedava...
Odpovědět
Takže paráda, ozkoušej šatky a pak uvidíš, třeba ti budou taky stačit bez podpatku. Jo o baštění mi nemluv, ale došla jsem k tomu, že chceš-li zhubnout, tak nežrat a hýbat. Fakt že jo, takže já jsem to všechno omezila a je to a přidala to hýbání. Pak přihodím stres v práci a ono to někdy jde samo. Myslím, že těch 5 kilíček je reálnejch, možná i víc, až bude teplo a začne tenis, kolečkový brusle atd, tak to taky něco odpadne 8-) teda doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holky :-) :-) Vladi jsou úchvatný nemají je v šampaňi? I když botky mám a nevím jestli to má cenu kupovat další, když popůlnoční koktejlky budu mít z maskáčoviny. K tomu se hodí spíš kanady. Ten veletrh je kdy? Abych nebyla zase v práci.
Odpovědět
čauky komtesa, takže mají je i v šampaň, dokonce i černé :-) Jo a veletrh je 3-4.4. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak satky ozkousene a muzu mit botky bez podpatku, tak se musim vypravit na nakup, Ty jsi byla v Plaze a nebo v Tescu, snad tam jeste budou, j anez se vzdy nekam dostanu, to je vzdy doba... ta pani ze svatebniho salonu mi zrovna taky rikala o veletrhu, ze tam taky bude, tak jsem na to zvedava. Jen aby to vse nevybrali v ten patek a na me pak nic nezbylo, dovcu si setrim na svatbu a pak na leto na dovcu. Jo a taky mi dala pani v salonu kontakt na 2 mista na obrad. jendno v Cernicich, ze tam je pivovar a delaji tam i obrady, jak venku nebo i u pivovarske varny...(www.purkmistr.cz nemate nekdo zkusenost, jake to tam je?) no je to lepsi nez to u saskeho mostu, prece jen Cernice jsou trosku mimo centrum a nebo tam jeste prisel chlapik s nabidkou na jeden zamecek u Klatov, ale je to z ruky, kdyz je sem potahneme rano, tak je nechceme tahat nikam jinam. Jo uz koukam na to kde to je. Zamek v Knezici, jako je to tam krasne, ale z ruky. Kdyztak se muzete podivat na www.zamekknezice.cz
Odpovědět
Profilova fotka
nom ytam pak taky vyrazíme, i kdyby sme měli koupit jen figurky na dort. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?