Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
tak to jsi řekla přesně, mít to tělo, tak do nich jdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to sem pak šupni fotku, ať se můžem ostatní pokochat :-D mrkni se mi prosímtě do alba, dala jsem si tam fotku náramku, který scháním, jestli něco takovýho máte v práci. já jsem na něj koukala v jednom krámu a paní mi řekla za 200,- =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: to je sakra rozdil nez od Vladi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, to mi povídej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja prave taky chci jeste naramek a korunku, jsem uz vladi rikala, tak snad tam neco vystracha :-)
Odpovědět
Ahoj holky, vy ste teda ukecany :-), nejak vam nestiham cist..My sme vcera objednali pres net pozvanky pro pritelovo rodinu (na Slovensko), tak snad do mesice prijdou.Jinak cesky budu objednavat dyl, jeste budu taky mit nejaky anglicky,tak je to trosku komplikovany ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: to mají na veletrhu i auta z Plzně??? mikanek: já když sem na všech svatbách vyděla co zbylo jídla...no děs. co by za to děti v africe dali :-D my taky budem jíst kolem pátý, pak jen chlebíčky a mini večeři v podobě plněný šunky a kdo bude mít hlad, ať si klidně něco objedná....a mám klid
Odpovědět
Pepik: My mame obrad ve 3 odpoledne, tak myslim,ze nejaky cas bude trvat foceni na Kozlu,nez se dostaneme na hostinu, tak snad kolem 6 bysme mohli jist. A jak mate naplanovanou kapelu?Ja premyslim, v kolik hodin by tak meli zacit hrat,aby to nebylo moc pozde a nebo moc brzo, fakt nevim
Odpovědět
teda já mám dneska ale honičku, nějak nic nestíhám. mikanek: mrknu, jestli tu něco podobného nenajdu.. uvidíme :-) gejsa: taky omrknu naše zásoby, kde se co dá najít.. třeba mi ještě něco přijde pepik: no neměli tam auta z Plzně, ale tady je firma, která má to samé auto a je to o dost levnější než v Práglu ;-) Holky a mám dilema, ted jsem vyzvedla ty šaty a paní mě mile překvapila, že jim přijdou nové šaty a ve větších velikostech (46) no a ty co má neteř jim přijdou v mojí velikosti, akorát barvy naopak - bílé a šampaň ozdoby.., a pak mi ukazovala další...já teď nevím co dělat, mám se stavit v úterý nebo středu, abych si je vyzkoušla. Jsem chtěla jet v neděli do Adiny pro ty moje. Tak raďte co mám dělat. Počkat a jet do Adiny příští víkend????
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jestli něco objevíš, tak budeš hodná ;-) já jsem si ten náramek právě nechtěla hned kupovat, počkám až jak dopadnu u tebe :-) k těm šatičkám, tak být tebou, tak bych si počkala, jak dopadneš s těma novýma šatama.... o ten týden dýl to šatky v Adině vydrží, ne??? :-D ;-) pepik: taky sem myslela, že bych se optala v restauračce na možnost, kdyby někdo měl ještě hlad, jestli by si mohli něco objednat. ségra měla domluvený guláš na svojí svatbě a nakonec si ho neobjednal nikdo.... všichni jsme byli plný. rose: to já jsem si domluvila kapelu na 18 hod., to už by měli začít proudit kamarádi, tak si myslím, že by zábava akorát mohla začít ;-)
Odpovědět
Mikanek: a na kolikatou mate domluveny jidlo? Ja prave nevim, kolik casu nam to bude trvat z Kozlu do restaurace v Plzni, taky mezitim bude foceni a tak..Kdyz je obrad ve 3, tak snad do pul 6 se do Plzne dostaneme a kapela by u nas mohla byt tak od 7..
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ja bych si ozkousela ty z Plzne a pak bych teprve jela do Adiny. Ty saty tam vydrzi, a kdyby se nahodou povedly tyhle, ktere se TI taky libi, tak muzes mit i tyto. Takze muj nazor je pockat. Sama jsi rikala, ze Adina je v Praze 3x, tak nekde budou.... rose: my mame obrad od 1 a kapelu jsme rikali tak kolem 5, kdy budeme rikat kamaradum. pepik: my prave budeme rikat kamaradum, tak bude raut, a je mi jasne, ze ty co budou na hostine, tak uz nic jist nebudou, protoze budou precpany. Jen neco maleho uzobavat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mikanek:Důša je nemocný, kape mi kohoutek :)
Odpovědět
Profilova fotka
rose, my to budeme mít taky asi od tří, počítám půl hoďky na obřad a hoďku na focení, tak kolem pátý jíme. ale mi to máme od zámku kousek. kapelu tam chci mít od začátku, při jídle pustit jen podkres a pak pozvolna přidávat.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek ženské, tak zítra se budu těšit v sedm se sejdeme a pokecáme, snad to všechny v poho najdete
Odpovědět
Profilova fotka
rose: tak to si myslím, že tak jak si to psala byste to mohli stíhat ;-) mape: tak to je škoda, mě by zajímalo, co řekne na to, že se známe :-D o mě určitě neví, že máme v plánu svatbu, i když bych ho tam ráda viděla.... zkusím na zítra vyhrabat nějakou fotku, kde mám Dušana, abys mi věřila, že máme společnýho bejvalýho :-D ;-) pepik: to já při jídle chci namixovat nějaký CD, aby nebylo jenom ticho a nebylo slyšet hltání a cinkání příborů :-) kapela by začla hrát až po jídle... ;-) mape: možná zítra dorazím o trošku dýl, ke kosmetice se mi přidala cukrářka, ke které pojedeme domluvit dort a minizákusky a pak bysme to spojili ještě z roznáškou pár oznamek. do 20 hod snad dorazím, tak mi držte místečko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě nevím určo, ale asi dorazím taky na osmou
Odpovědět
Profilova fotka
mika:co,to byla pajmou ne???????? určitě budeme držet místečko,tak koukejte dorazit zítra mrknu rychle, co jste drbali,ale jen fofrovka,tak kdyby byla nějaká změna, tak pište jinak kdyby tak tel. má mika a vladi
Odpovědět
Profilova fotka
mika:Nic nehrabej :))) mapemo:Vždy ANO
Odpovědět
Tak diky za rady :-), koukam, ze jdete zitra nekam na kafco nebo na vinko :-) ? Skoda,ze jsem tak daleko a nemuzu se pridat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mape: no vidíš, to mělo být pro pajmou ;-) tak já hrabat nic nebudu, když se nechceš pokochat jednadvacetiletým Důšou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mape:Taky někde ještě jednu mám :) to ještě nosil své oblíbené vestičky :) Uvidíme se večer?
Odpovědět
ahoj holky, tak včera to byl zase den, jsme měli včechno tak naplánovaný a nakonec pohroma... jsem musela ještě ve dvě na otočku do prahy, jsem přijela mrtvá, ale musela jsem zbalit a během chvíle už jsem zase frčela na sever... no dojeli jsme v 23.0 a jsem total mrtvola... Mám nějakou krizi, páč nemůžu spát ani ráno a to mám dneska dovču... Jinak jsem přemejšlela nad tima šatama - já bych jenom nechtěla, aby všichni srovnávali, že neteř v tom byla jak proutek a já jak slon... přeci jenom stejný šaty :-| asi se na to vyprdnu a zamlouvím Adinu. Ten můj byl taky pro Adinu. Kafčo vám moc závidím ani nevíte, jak já bych šla s námi, ale dneska to bude velká rodinná událost 8-) vám pak písnu jak jsme dopadli.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:ser na ně, berete se přece pro sebe a je to váš den, který se musí hlavně líbit vám dvoum. 8-) Večer na tebe budeme usilovně myslet, tak ať nechytneš škytavku :)
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: budu se snažit dorazit, dnešek máme odpo po práci nějakej nabitej, tak snad do 20 hod tam dorazím :-) vladi: tak jestli jste se na šatkách shodli s přítelem, tak bych šla do těch z Adiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja to dneska nezvladnu, omlouvam se :-( Pekne si to uzijte a hlavne ve zdravi :-D Ze, pajmou..... vladi: jj, to bych taky sla do tech co se libi milackovi.... Ale jinak bych si z lidi nic nebrala, je to vas den, tak at si kazdej jinej polibi....
Odpovědět
Profilova fotka
pamatuju si dobře, že je to Plachetnice ve Veleslavínce?
Odpovědět
Holky, takže užívejte večera, pořádně zapijte svobodu. Budu na vás myslet při plesání ;-) S šatičkama uvidím jak rozhodne drahá polovička a když to vyjde tak v neděli frčíme zamluvit. Jdu se pomalu zušlechťovat, už nejsem nejmladší, mi to trvá čím dál tím dýl a dýl :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: Výborná paměť :) a na hoře nebo dole?
Odpovědět
Profilova fotka
nzdárek jen rychlovak Veleslavínka Plachetnice a stoly jsou hned u vchodu, budu se těšit paaaaaaaa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?