Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Ahoooj holky, koukám, že se to tady rozjelo. Nazdárek Štěpko :-D holky minule to bylo super a mě tak strašně mrzí, že s vámi nemůžu jít v ten pátek, ach jo :-( Doufám, že pak dáme zase ještě kafčo. pajmou: neboj, taky jsem na Valentýna makala, měli jsme nějaký problémy v práci, tak nás tam nahnali všechny, jsem pěkne frčela do Strašic, domů se vrátila večer a totál mrtvá... Štěpko: takže to byla úúžasná romantika, tak to je super. rose: čauky nová nevěsto ;-) jo holky a rozhodla jsem se, že šaty už vážně jiný nehledám a příští víkend chceme jet do Prahy a zamluvit ty z té Adiny. Když jsem viděla, jak všechny dělají na 40 kilo i s postelí, tak to vzdávám. Jo a ještě včera jsem byla v Deichmannovi, tak vyndali novou jarní kolekci a mají tam i některý hezký bílý botky, já tam našla i super balerínky, takže je asi pořídím, budou mi tak koukat jenom špičky a ty jsou proplétané bílým saténem a s malou mašličkou, tak to snad bude stačit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vam preji hezky zmrzly den. Nejde nam tady totiz topeni, ze nekde je nejaka porucha u muzea a ze cast centra Plzne je bez tepla, njn, nam aby se neco vyhlo.... Stepko: Je dobre, ze jsi tady s nama. A gratuluju ke krasnemu Valentynu :-) To my Valentyna travili u nasich, ale nijak ho neslavime, na to abych rekla partnerovi ze ho miluju anejak to slavila, na to prece nepotrebuju nejaky zvlastni den, ne? :-) Je to vec nazoru. Tak at to vsechno jde dobre a ja se jdu nejak zahrivat. Ach jo.
Odpovědět
Ahoj holky, tak koukam,ze jsem tady asi jedina, co bydli daleko- bydlim ve Skotsku, ale svatbu budeme mit u Plzne :-) .Takze s tim zarizovanim je to docela tezky.Muzu se vas zeptat, kde budete mit svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
rose: vítám tě, já to mám ve Štěnovicích, ... co děláš ve Skotsku? to s náma na kafe asi chodit nebudeš :-D
Odpovědět
Pepik.24:ja to mam na zamku Kozel.Ve Skotsku studuju a pracuju, uz sem tady nekolik let..tedko sem akorat volala na matriku,domlouvala sem se, kdy muzeme zanest vsechny dokumenty, tak byli dost vstricni a staci jim to az v kvetnu, driv se do Cech nedostaneme..Koukam,ze uz mas svatbu v kvetnu, jak pokracuji pripravy? No na kafco bych zasla, ale je to trosku daleko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rose: Tak to verim, ze to jsou starosti a trosku problematicke se zarizovanim z ciziny. MAs muj velky obdiv, ze ses do toho takhle pustila a ze to jde... Jinak my meli mit svatbu na Bykove, ale uvidime, jak to dopadne, snad to bude vse dobre a budeme to moci mit tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Sad: No, já jsem zcela logicky druhá Monča:o) Geisha je druhá Míša( nebo první?):o) Vladi: Takže veletrh dopadl veleúspěšně- šaty se slevou a šampaňský, hmm, už jen počkat na jahody a na svatbu:o) Jsem moc zvědavá na fotky a jestli jsi pobrala nějakou zajímavou inspiraci???? Sem s ní:o) Já jsem teď někde narazila na takový památníček ze svatby, což jsem si řekla, že je hezkej nápad- nechat si tam zapsat a namalovat něco od všech lidiček kolem ;-) Co říkáte? My jsme na Valentýna domluvili svatbu v hotelu U Pramenů na Roudný- čímž nevýslovně děkuji Vladi za typ!!! A vyzkoušeli jejich kuchařské umění- jsme z toho místa oba nadšeni a nakonec máme termín na 12.9, což jsem asi poslední, že jo? :o. Na rozlučku taky bohužel nemůžu, jedeme plesat na sever. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
monisek: Ale ja jsem Lenka a ne Monika....
Odpovědět
Profilova fotka
Pajmou: Já, já se hlásím o kontakt na fotografa- levně a krásně :-D A propos- neviděli jste někde ty svatební památníčky? Ty na které jsem nerazila byly dost mastný asi za 1200kč :-p Díky:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Gejša: To mi nedělej! :-| Promiň ,promiň........
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no teda, tak koukám, že je tu nějaký chaos se jmény.... :-D
Odpovědět
Gejsa: O Bykove sme predtim taky premysleli, ale nakonec sme se rozhodli pro Kozel, prece jenom Bykov je od nas trosku z ruky..Vy ho teda jeste nemate zamluveny?
Odpovědět
Článek se načítá
Holky,mate kapelu nebo DJ?A uz mate fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
monisek: to je v pohode. Bylo tam hodne lidi :-) Na pamatnicky kdybych narazila, dam vedet... rose: NO asi jste udelali dobre :-) na Bykove se meni pronajimatel, ted v pondeli tam byli posledni den a vubec se nevi zda Bykov pojede, to si mam zavolat v polovine brezna. Ale osobne si myslim, ze normlane bude fungovat dal, protoze takovy velky objekt chce udrzbu a na tu si vydela jen temahle akcema. Tak to snad bude dobre. Meli jsme tam zamluvene obrad, hostinu, raut a ubytovani. Tak uvidime... A jinak mame zamluvenou kapelu.
Odpovědět
Profilova fotka
rose: no v květnu, ale příští rok, zařízený mám všechno, ale odložili sme to, protože sem po bouračce a ještě mě čeká operace.... to léto je dost nabitý, tak to máš nejvyšší čas shánět ;-)
Odpovědět
Gejsa: Tak to sem vubec nevedela o tom Bykove. To je teda dobry,ze si mate zavolat az v breznu..No drzim palecky, aby to vsechno fungovalo normalne dal. My sme nakonec zamluvili prazskou kapelu Fragment band- na internetu maji dobry reference i ukazky, nemohla sem najit zadnou plzenskou kapelu..Jinak fotogratku sem zamluvila v nedeli-Zuzanu Scharf,mela sem stesti, protoze se ji akorat uvolnil nas termin a byl to posledni volny na leto!Sice je az z CB, ale ma dobry ceny a je hodne sikovna.
Odpovědět
Pepik: ja myslela,ze mas svatbu uz tenhle kveten ;-), tak to mas na zarizovani jeste spoustu casu..nekdy si rikam,ze bych chtela mit jeste tak rok navic na zarizovani, ale to bude tim,ze sme daleko a je to tezsi.Ale dulezity veci mame, tedko jeste vyrizujeme nejaky dokument na slovenske ambasade v Londyne pro pritele, protoze je Slovak- to to komplikujou,co :-| ?No a v kvetnu se nam snad podari zaridit vyzdoba, kytky, dort,atd..Jinak kadernici a kosmeticku mam zamluvenou, kadernice je moje, ale chtelo by to udelat jednu zkousku pred svatbou, ale u te kosmeticky sem jeste nebyla, chodi k ni mamka, tak bych tam taky mela zajit na zkousku...Mam pocit,ze je toho nejak hodne..
Odpovědět
Profilova fotka
rose: no snad to bude dobre... Ty jo, Zuzku Scharf, tak to mate fakt kliku, je sikovna a hodne vyhlasena, gratuluju. A kdy jedete do Cech a nebo kde se potom po svatbe usadite?
Odpovědět
Gejsa: Tedko pojedeme do cech az v kvetnu, tak se pokusime vsechno vyridit.. Jinak si setrime dovcu na svatbu a svatebni cestu..Ja budu mit jeste po svatbe rok skoly, takze planujeme navrat do Cech tak rok az dva po svatbe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rose: takze potom planujete Cechy.... NO tak treba budes chodit s nama na kafe potom :-)
Odpovědět
čauky holky, teda vy dneska jedete ;-) monisek: tak to jsem ráda, že se vám U Pramenů líbí, my jsme z toho taky nadšení. Abych pravdu řekla, moc jsem tam ani nefotila, byla hlava na hlavě, tak jenom pár dortíků asi dvoje šatky, oblek jo a pro Gejsu medvídky - byli úžasní. Koukám, že chaos s jménama pokračuje :-) ještě že já to mám tak jednoduchý 8-) rose: obdivuju tě, zařizovat svatbu takhle z daleka. My jí máme na Manětíně, je to tam moc hezký. Jo a hudbu mi zajišťuje kamarádka s přítelem - jsou moderátoři v rádiu a sem tam DJ, takže mi to pěkně zařídí.
Odpovědět
Gejsa: Tak to se mozna pak sejdeme na kafco :-) Vladiplzen: Tak to mate s hudbou dobre zarizeny ;-) .No mozna by bylo lepsi mit svatbu tady na miste, ale ono by to bylo jeste mozna slozitejsi, kdyz by musela moje rodina dojet sem a pritelovo rodina ze Slovenska a navic si myslim,ze by ty starsi uz nedojeli a to by mi bylo lito..Navic bych chtela klasickou svatbu v Cechach, prece jenom tady jsou ty zvyky dost jiny :-) a taky by to tu vyslo cenove mnohem draz.
Odpovědět
rose: je mi to jasný, ale stejně obdivuju. Já chci taky takovou tu českou svatbu, ale ještě chvíli mě rodina bude pronásledovat co a jak, a jestli takhle a nebo jestli už máme tohle vybraný. Tak se naštvu, čapnu přítele za ruku a jdem ve 4 na radnici 8-) ... no asi bych to neudělala, ale vážně, půl roku do svatby a moje máma mi volá obden kvůli nějaký prkotině... a kde si vybíráš šatičky, u nás nebo ve Skotsku?
Odpovědět
Vladiplzen: Saty sem vybrala uz v prosinci v jednom salonu v Plzni, ta pani rikala,ze uz mela i objednavky na zari, tak sem docela koukala. Ty uz mas vybrano? Tak to u nas se nastesti blbosti neresi, protoze sem daleko, ale kazdy se snazi trosku pomahat.Treba moje babicka mi zamluvila cukrarnu na vysluzky,atd, za tohle sem rada, protoze na to fakt nemam cas. Ale vestinu veci si zarizuju sama.
Odpovědět
To je fajn,ze se schazite na kafco, ono je fakt pokecat s nekym, kdo se taky na svatbu pripravuje, ja prave o okoli nikoho takovyho nemam a zadna z mojich kamosek se ted jeste nevdava..
Odpovědět
rose: zrovna dneska jsem se rozhodla,ze si zamluvím šaty z Adiny v Praze, mam je v albíku jsou popsané jako favoritky. Přeci jenom jsem prostorově výraznější a vyšší, takže tyhle jsou super, zrovna přemejšlím,j ak se tam rychle dostat. Nejspíš v neděli... už to chci mít z krku. Tak to je super, že babička takhle pomáhá. Já se snažím, to jako ventilovat a mami neřešit nebo takněco, ale po celým dni v práci jsem kolikrát ráda, že padnu, natož něco takového řešit.
Odpovědět
Vladiplzen: Saticky ti slusi :-) a jak to,ze sis je vybrala az v Praze?A nevyslo to tam draz nez v Plzni?Tak ja sem rada,ze uz je mam zamluveny od prosince, protoze tedko se do Cech nedostaneme az do kvetna..Akorat pritel jeste nema oblek.Neznate nejaky dobry kram v Plzni, kde maji obleky?
Odpovědět
rose: jak říkám, jsem prostorově výraznější a vysoká a tady vážně na mě neměli, dyk jsi viděla ten zbytek, to bylo utrpení, a vyjde mě to tam stejně a ted jsem dostala kupon na slevu, tak vlastně ještě levněji než v Plzni. Jo a oblek - máme vybranej v OP Prostějově, tam měli pro toho mýho největší výběr, potřebuje totiž velikost 64 nebo 66. Jinak nevím. Jo vlastně brácha si kupuje obleky v Olympii - Luggi a Blažek.
Odpovědět
Vladiblazek: tak to mas pravdu, ze ty saty z Prahy byly nakonec nejlepsi..A kdyz si dostala slevu, tak to je super. Na OP Prostejov sem slysela samou chvalu. A oblek se snad da koupit vzdycky,ne?Tak by to snad nemel byt v kvetnu problem..Ale asi se i porozhlidneme tady u nas, mozna neco objevime.Obleky tu maji hezky a za dobry ceny, ale svatebni saty maji strasne predrazeny.
Odpovědět
rose: tak uvidíš, ale paní nám říkala, že jim jako teď dorazí nová kolekce do OP prostějov, tak si myslím, že i kdybyste sháněli tady, tak není problém
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?