Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, no teda tady se dneska vůbec nic neděje... pajmou: mejllíka jsem ti poslala na IP ;-) mape: já se budu v pátek snažit dorazit, odpoledne jdu na kosmetiku, tak pokud nebudu moc opuchlá, tak večer dorazím :-p :-D
Odpovědět
čauky, mám nějakou honičku... moc nestíhám. Pátek závidím, ale nedá se nic dělat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, určitě ráda dorazim,Teď jsem přijela z moravy, tak se zítra dovím časový rozvrh a potvrdím účat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak v albu jsou slibene fotecky :-) pajmou: to je fakt v prdeli, na zalohu jen Kodydka a ten tel nebere a kdyz jsem volala asistentce reditele, tak mi rekla, ze na Bykove byli dneska posledni den a ze se na zaloze domluvime ve stredu, ze nam ji predaji v Plzni. To je v prdeli. Snad ale bude vse OK. Jinak jeste ucast potvrdit bohuzel nemohu, mam tam toho hodne, tak fakt zatim nevim,
Odpovědět
Profilova fotka
V sobotu tam byla pro zálohu kamarádka, určitě to bude v poho... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem zvědavá zda obsadíme těch deset míst, no uvidím gejsa: fotky jsou super
Odpovědět
Profilova fotka
Já se vejdu na dvě neboj :) Nenecham si to ujít :) a Štěpka taky ne :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to už máme, pajmou, štěpka, pepik a možná mikánek pokud nebude moc opuchlá, já a asi čtyři kámošky, tak to se povede
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky tady Štěpa, já určitě taky příjdu,minule to byla sranda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek štěpi jde mi z těch přezdívek hlava kolem
Odpovědět
Profilova fotka
no mě než došla ta tvoje přezdívka tak mi to trvalo pak jsem si to dala dohromady
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa to má perfejtně popsané v albíčku,tak když nevíš, stačí mrknout k ní i vladi to mí popsané, já jsem ostuda nic jsem nepopisovala
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Moni a gejša je druhá Monča??
Odpovědět
Profilova fotka
ne to je monisek gejsa zabí mě věděla jsem to
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě nezabí já ti budu dělat bodygárda ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo říkala jsem malému co musí umět, aby ho vzali do školy a v neděli se naučil vázat tkaničky to je dobrý učitelka, jestli pak nám paní učitelko budete opravovat hrubky a dávat nám za to známky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na to vám tu prdím dámy,jsem jenom člověk a ty hrubki :-))) dělám taky
Odpovědět
Profilova fotka
no jo lidi, ještě, že sem nepíše ten můj to by jste se zbliznili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé já se musím pochlubit, na Valentýna jsem tedy oficiálně byla požádána o ruku, I prstýnek a květinu jsem obdržela od klečícího žádajícího přítele ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je super, to já doatala, už jen kytku a čokoládky, takhle se do těch šatů nedostanu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ale dostaneš,Moni kde si brala ty fotky těch květin?
Odpovědět
Profilova fotka
půjčila mi cd květinářka
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se líbí ta poslední. tak se tak ptám.ale to mi povíš v pátek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
úrčo, klíďo dám i kontakt
Odpovědět
Profilova fotka
sad: romantika,,,ach jo Jinak děvčata mám výborného fotografa, kdyby některá z výs potřebovala :)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek :-) gejsa: fotečky jsou moc pěkný... ;-) Štěpánko, vítám tě konečně u nás :-D koukám, že si nakonec měla krásnýho Valentýna. to my jsme zašli večer na večeři, tak to bylo taky fajn...
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak jsem slibovala fotky od svého mladého foťáka, tak to vypadá,že budou i dřív dohodila jsem ho kamarádce, která se vdává o týden dříve, tak ho budu urgovat, aby mi nějaké přeposlal jo kvůli svatbě si koupil nový foťák a teď si bude kupovat i nový výkonější blesk, no prostě blázínek :-D
Odpovědět
Ahoj holky, muzu se k vam pridat?Ja se budu vdavat na zamku Kozel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni. Mapemo: tak sme teď zjistili, že si s Jirkou chodila na základku...teda on chodil do béčka :-) no jo svět je fakt malej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rose84: Vítáme novou nevěstu... Na valentýna jsem spala 300km od domova....školila jsem se...všechno možný...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?