Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak to bylo báječný, doufám, že to brzy zopakujeme, no jo vlasně hned příští týden :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak fotky jsem zkoukla u mape a už se těším na další, sem s nima :-D slezina byla supr, doufám, že nám vyjde ten příští týden ;-) pajmou: vínko bylo výborný, mě stačili 2 skleničky a doma jsem padla do postele jak mrtvola...
Odpovědět
dobré ránko holky, o vínečku nemluvte, bylo výborné, ale taky mě dostalo, ještě že jsem ho zalejvala vodou, jinak by to bylo špatný, ale i tak jsem doma upadla a umřela. Ale zase jsme to aspoň měli s odvozem, takže paráda :-) Jo a přidala jsem malý albíčko s fotečkama, sice jich není tolik,ale aspoň něco ;-) Pajmou: cos to prosím tě prováděla, že ses natáhla, pravda, klouzalo to jako sviňa Mape: to víš, měla jsem odvoz a musela jsem jet, ten můj už by tam asi dýl nevydržel, prej takovej babinec. No a co říkáte na mojí drahou polovičku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no jsme opravdu kocky, jen co je ptavda :-D pajmou: Ty jsi tunta, ale alespon se o Tebe dobre postaral. no ja po vinku taky nejak padla, mit ho vic, tak dneska nic neudelam.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jinak draha polovicka, sympatak, ale opravdu by tam uz dele nevydrzel, to bylo videt :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: já se divím, že tam s náma tak dlouho vydržel stát, to ten můj by před tolika nevěstama asi utíkal :-D tvoje drahá polovička je pořádný kus chlapa, to sem myslela, že toho mýho je jeho rodina přerostlá, ale koukám, že kam se za tím tvým hrabou :-D ;-) no klouzalo to fest a ještě když je člověk připitej, tak si musí dávat sakra bacha, já jsem na cestě z tramvaje domů taky měla co dělat, abych sebou nešlehla.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jé fotky jsou pěkný :-) ;-)
Odpovědět
jj, našla jsem si pořádnýho chlapa, sama nejsem žádnej drobek a vedle něj se skoro ztrácím :-D Doma se smál, prej ty bláho s vámi sedět dýl tak mám vykecanou hlavu, prej tam z nás museli mít radost :-D
Odpovědět
holky,ale závidím vám ten příští týden s Mape. já musím na ten maturák, to by jinak neprošlo, jde tam celá rodinka a ještě to je až v Mostě... no nic, tak snad mi to pak vyjde příště x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no vidis, a ja mam stejne velkyho jako ja a drobka, no vazime a merime stejne. To je kauf... No ale na tom to nezalezi, hlavne, ze se mame radi a rozumime si, ne? :-) Ale ten Tvuj je fakt urostlej, poradnej chlap 8-)
Odpovědět
gejsa: no je to moje zlatíčko, ráno jsem si přispala, tak mě hodil i autem do práce. No asi jsme se hledali, až jsme se našli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oba chlapy sympaťáci..... fotečky dobrý mě bolí hlava :-(
Odpovědět
Článek se načítá
pepik: z čeho tě bolí hlava? já jsem spíš přehulená, jsem byla včera vytočená tak jsem si dala víc než je zdrávo a cigára nechci dlouho vidět, bleeee
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: To je sikula :-) Taky rikam, ze jsme se hledali, az jsme na sebe zbyli :-D takove stavy jsem taky mela, ale je to za mnou. pepik: jakto? Ze by Gin? Ale moc jsi toho nemela, jsi si urcite spatne lehla a je to z toho...
Odpovědět
Profilova fotka
mape: dík za tip na tiskárnu v Martinské, koukala jsem, jaký tam mají obrovský výběr čtvrtek a taky obálek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, já se taky překouřila, vytáhla sem skoro celou krabku a na to teď nejsem zvyklá, ale už je mi fajn.
Odpovědět
pepik: tak nějak, takže jsem se ráno pořádně propláchla vodou a už je mi fajn. Jo a jinak jsem zjistila, kde byl eror s mojí platební kartou - byla jsem ve st změnit korespondenční adresu a požádat, aby mi poslali novou na novou adresu. Paní mi řekla, že už asi odeslali jednu na tu původní, ale že jí zruší a nechá poslat novou.. to by ještě nebyl problém,ale zrušila mi stávající kartu, která má platit ještě 14 dní.... vážně síla, prej si mám peníze vyzvednout na pobočce a zaplatím za to 60 kč. Takže se dneska jedu hádat do banky, jak si to jako představují... Vážně síla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj nevěsty, taky jsem moc ráda, že jsem včera dorazila a všem přeju krásnej víkend :-) Vladi: Ještě jednou díky za odvoz a chtěla bych pěkně poprosit o nějaký výběr bižu, protože na mě nic nezbylo :-D Myslim, že tvůj chlap je ideál většiny ženskejch- fakt kus chlapa!
Odpovědět
Profilova fotka
nezvládám,tak v pondělí jdu do práce,fuj, vůbec se mi nechce,objednala jsem dnes ten dort bude mít čtyři patra a bude na min 50porcí,z broskví a vyjde na cca4000. vladi:to je teda síla,jejich průser a ty za to zaplatíš,takhle se vydělávají peníze mika:nemáš za co
Odpovědět
moni: nemáš vůbec zač, dyt je to cestou domů. Jinak bižu stopro nahraju fotku na web, ale až v pondělí, dneska jsem nějak nestíhala.. mape: no tak máš vyřešeno, to je moc dobře. Dort vypadal fakt k sežrání. jo a v bance to byla sranda, nejdřív ze mě udělali vola, že jsem to jako nepochopila... no řekněte mi kdo by si rušil kartu, když nemá jinou... a pak že teda asi došlo k nějakému nedorozumění.. no síla vážně ps. díky za chvála mé drahé polovičky, je to pro mě poklad, je úžasnej a báječnej a já nevíc co ještě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi:Myslím, že moje reakce byla znát, je to kus chlapa a moc sympatický. Jinak jsem úplně normálně uklouzla :)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, přišel mi závoj, podvazek, perličky, vývazky, tak už jen šaty a můžu jít na to :)
Odpovědět
Profilova fotka
mik: Pošli mi mail, napíšu ti místo a název hotelu v tom Tunisu. Poradíte mi někdo, jak na závoj?Je zmuchlaný, nevím, jestli se může žehlit...Děkuju Jinak Štěpka všechny pozdravuje a děkuje za krásný večer.
Odpovědět
pajmou: taky jí pozdravuj a ať jde příště zase s námi ;-) holky přijela jsem z práce a jsem total hotová.. jdu umřít, abych byla zítra odpočatá na ten veletrh 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou, tak ho zkus namočit rozprašovačem a jen vyvěsit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se dostala ke kompu až teď a jen na chvilku, razim schůzovat s hasičema. Mrzí mně ten čtvrtek, že jsem nemohla dorazit. Příští týden to taky nevyjde, tak snad až na radnici 14.3.09 Kdopak se hlásí na čumendu?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek zatím slečny.............v pátek 20.2. jsem zamluvila místa v restauraci a music baru PLACHETNICE ve Veleslavínově ulici v Plzni. Je tam zamluveno deset míst a na stole bude cedulka ROZLUČKA,takže nikdo nemine. Prosím,kdo půjde ať se přihlásí.........hlavně opakuji bude to úplně normální srazík,ale můj už asi poslední svobodný pajmou:vem sebou klíďo Štěpku
Odpovědět
Profilova fotka
já se hlásím :-)
Odpovědět
holky já bych moc ráda, ale bohužel maturák je maturák, takže tentokrát budu chybět :-( Jinak právě jsem přijela ze svatebního veletrhu, bylo to tam moc hezký. Pár kontaktu jsem si našla a ještě mám slevu 1 000 kč na ty šaty z Adiny a ještě když stihnu zamluvit do 15/03 tak i bednu sektu - to by bylo abych to nestihla :-D Ještě jsem si tam nakoupila podvazek, kabelčičku - takovou tu pompadurku a takové ty ozdobné listky na stůl, takovej větší pytlík a všechno dohromady asi za 450 kč, takže jsem spokojená. Šatů, šperků a všeho možnýho tam byli záplavy.. Nafotila jsem si i další dortíky. No zítra stáhnu pár foteček a uložím je sem. gejsa: koukala jsem tam na ty medvídky, tak jsou úplně boží, bylo to ze salonu Bereniké mám dojem a fakt super, akorát nevím jestli mi to nakonec projde.. se uvidí.
Odpovědět
Profilova fotka
doplňuji rezervačka je od sedmi hodin,snad tam budu přesně max.o minutku déle,ale stačí sednout
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?