Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
holky to jsou teda poznávací znamení :-D kdybych seděla jako první v té kavárně, tak mám bílý svetr s velkým rolákem 8-) jo a rezervačka na jméno Králová ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To koukam, jaky to jsou poznavacky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeeeee, slunec :-)
Odpovědět
jo sluníčko, ale mě to svítí rovnou do okna a jsem slepá, nevidím ani na počítač :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky bych se chtěla těšit na večer ;-( hmmm holt budu musit všecky opít co nejrychleji abych mohla vypadnout za váma. Mape ten dortík je úžasnej, taky ho chci. V Isis dělají krémy po italsku z maskarpone, velice dobré. Pak mi písneš na kolik asi vyjde, viď. Počasí je hrůza, teď jsem dorazila z Plzně domů. Všude spousta sněhu, tak ještě před měsícem normál, je ta letošní zima nějak dlouhá? Nebo se to zdá jenom mně? Tak mám oblečeného ženicha v Prostějově cca 3500,- kromně košile a kravaty, ty neměli podle mé představy. Dneska jsem oblékla dcerku 700,- pro syna z prostějova taky oblek cca 900,- Tak na pár drobností jako boty a doplňky mám všechno. Uff.
Odpovědět
komtesa: třeba vážně zkončíš brzo a ještě za námi stihneš dorazit. Do kolika tam musíš být, nejde vypadnout nějak dřív??? Počasí je šílený, já už se těšila na jaro a ono houby houby zlatá rybko.Já už chci teplíčko a sluníčko, tohle mi leze na nervy. v OP Prostějově jsme taky koupili oblek, sice ne svatební, ale na plesy atd. Hlavně měli ho zlevněnej, takže vyšel na 900,- což je paráda a košili jsme vzali za 200,- 8-) I já jsem si tam nakoupila.
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt tak levne v Prostejove, jo? Tak to teda zavidim, my tam nic nevybrali, kdyz jsme tam byli. Musime tam jeste vyrazit.
Odpovědět
jj, kupovali jsme ho o víkendu, je tmavé s tenkým proužkem, no moc tomu mýmu sluší
Odpovědět
Profilova fotka
a to jste kupovali vedle Tesca na Rokycanske? Fakt se musi chodit a hlidat az se neco objevi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky kdo se přidá s bílou barvou?????? no už asi trénujeme na svatební den,co,ať žije bílá :-D
Odpovědět
gejsa: jj, přesně tam, já si koupila boží kabátek a zlevnili mi ho na 400 no nekup to 8-) mape: to víš, bílá je teď naše barva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no to teda, taky nejakej kabatek shanim...no jako ted uz se moc neuzije, no i kdyz jake je ted pocasi, tak jo, ale zase ted jsou slevy, takze klido na pristi rok.... mape: sakra a ja nemam byleho vubec nic, tak ja si vyndam alespon kapesnik :-D je, holky, tak za 2 hodky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no jo, je půl čtvrtý, ještě že to tak uteklo :-) to za půl hodky balím, no to je paráááááda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja tady budu do 5 a pak rovnou za vama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, všem. Nejdřív chci všem poděkovat za tipy! :o) Já nějak nemám čas tu pobývat a musím říct, že už z toho čučení do kompu mě prostě bolí oči a číst pak několik stránek přípspěvků mě dovádí k migréně. Nicméně, asi je pozdě, ale ráda bych se zeptala, jestli, když to vyjde, se můžu stavit na to kafe s Vámi? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Připadám si jako mimoň začátečník, když Vás tak poslouchám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a jestlipak mas sebou fotak??? monisek: no jasne, pojd s nama :-) radi Te uvidime....
Odpovědět
monisek: nazdárek, no určitě se přidej, v půl šestý (nebo jak budeš stíhat) v Sedláčkovce a Fashion café. To víš sme drbny, takže nám ty prstíky jenom pádí po klávesnici :-D gejsa: no hááádej. Si piš, že jsem ho vzala. Sice na poslední chvíli, ale mám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
moniksek:bereme každého jo a pokuď vladi zklame,tak já mám foťák už v tašce :-D
Odpovědět
mape: a nezklama,ale aspon máme dva, pro případ nouze ;-)
Odpovědět
Holky já to v práci balííííím, takže v půl tam jsem jak nakoni :-D zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam fotak taky :-) vsak jsem si taky kvuli tomu nastavovala upominku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja to teda pomalu balim a vyrazim za vama :-) Tesim se, tak zatim pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to asi dorazim poslední, musim v práci dřepět do 6, ale pak jsem tam jako na koni :-) těšim těšim a vy už skoro sedíte a drbete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, holky, tak se to vcera povedlo, ne? Strasne rychle to uteklo... Pajmou: mysli na nas s tou Dysinou...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vladi, tak bizu mela uspech. I to co jsem rikala, ze chci dle obrazku a jemu se to nelibilo, tak mi rekl, ty jo, tohle je dobry, to se mi libi :-D a jeste jsem se neoptala na korunku. no a ten naramek :-) Vim kde se mam zminit...
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, včerejšek byl fakt super, povedlo se to...........nakonec jste všechny odešli a zůstala jsem tam akorát s pepikem,až ji přijede odvoz,teď se loučím jedu s malým k doktoru,ale pak se opět ukážu
Odpovědět
Profilova fotka
jo a máte u mě v albíčku tři fotky, bohužel víc jsem nefotila,ale vy to také napravíte,že
Odpovědět
Profilova fotka
mape: Tak ty fotky jsou opravdu povedeny. Ja je stahnu az tak v nedeli, hned denska odjizdime k nasim, tak nebude cas...
Odpovědět
Profilova fotka
vyloženě fotografický typ...mám jí jako z praku ještě teď :) ale vínko výborný, ten můj se o mě krásně postaral :) jen co jsem vylezla z kavárny hodila jsem tlamu a rozbila si koleno, boli to jako čert ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?