Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukám na vaší diskuzi, moje teta peče výborný koláčky, rolády, dorty, bude mi péct na svatbu dort podle mých představ, jen já to budu mít za dost dobré penízky, ale jinak peče výborně a koláčky vydrží vláčné v lednici i týden možná dýl
Odpovědět
mape: mě to bude péct mýho strejdy družky dcera ;-) prý dělá provozní někde v curkárně, můžu se jí zeptat a uvidíme. Mamka s ní bude zítra mluvit, tak zkusím zjistit info
Odpovědět
Profilova fotka
...koláčku budou jako svatební dar...
Odpovědět
Profilova fotka
Už jste natěšené na zítřek?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky myslete na mně při tý kávě. Já se budu potit v práci. :-( A toho 20týho s Mape na rozlučkový taky makam, kurňa já budu asi bulet. Každopádně myslete na mně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky i.komtesa: neboj, vzpomeneme si na Tebe, at Ti to jde, ale bude to asi fuska, vid? Jinak se na vas moc a moc tesim...
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak i to pocasi, co? To je sila... jsem se rano klouzala do prace.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím děvčata, já se jedu klouzat do Kaznějova :) těším se na odpol
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: tak se dobre doklouzej :-)
Odpovědět
dobré ránko, to je síla, to dnešní nadělení co, jsem málem nedojela do práce. Ale zvládla jsem to. Jo a na tu půl šestou je zamluvená ta kavárna.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek vladi:díky za nabídku,poslechnu si to pokud něco budeš vědět večer,jinak mám v záloze caffé isis to jsem to dopracovala,mám šaty které jsem nikdy nechtěla a nakonec to vypadá,že i dort budu mít který jsem původně nechtěla,to je něco jak člověk mění názory počítám s tím dneškem,vyzvedávam mikánka na tramvaji na locháči
Odpovědět
mape: pokusím se vyzjistit a pak dodám info. To je paráda, takže to se tam fšickní potkáme, zamluvené to je, takže klídek pohoda, ještě si před tím něco zařídím a sem tam jak na koni ;-) Teda pokud se tam prohrabu přes ty závěje 8-) už se vážně těším
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dnes se snad prohrabeme,ale jak se budu prohrabávat 14.3. to jsem zvědavá,no asi so pořídíme hrablo a já bílé kozačky :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, počasí dneska stojí za to 8-( dneska mi to teda v práci vůbec nebaví.... už aby byl večer :-) mape: snad v březnu už takovýhle závaly sněhu nebudou ;-) jinak počítám s tou 17 hod od Severky ;-)
Odpovědět
mape:neboooj, to bude určitě už dobrý. A když ne, tak teď mají výprodeje na kozačky, tak to nebude tak strašný :-D :-N :-D blbej vtip, já vím. Dneska to vůbec neutíká, se to nějak vleče. Ale zase na druhou stranu vedení vypadlo, tak si na noťasu pouštím Mama mia a makám na druhým PC 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
psali,že by mělo být sice kolem cca 8°C a pršet.........sice už jim nevěřím ani slovo,ale znám to,zrovna jim to vyjde mika:počítám s tím,zaúkolovala jsem přítele,že se musí brzy vrátit,má nějaký kšeft za Stodem,tak snad to zvládne,kdyžtak písnu
Odpovědět
s těma předpověďma nikdy nevíš.... může se to úplně otočit a být slunečno, vážně. Dneska ráno jsem v autě poslouchala frekvenci a tam hlásili počasí - slunečno, sem tam zataženo a místy sněhové přeháňky... Jsem si říkala,kde asi tak sedí, jsem z auta neviděla na krok, jak chumelilo.....
Odpovědět
Profilova fotka
no zatím jsem optimista,ale čím víc se to blíží,tak jsem nervoznější,ale už jsme včera vymýšleli případná místa na focení,když bude zima,tak aby nemuseli ostatní mrznout,tak jen pár fotek ve městě a pak se pojedeme najíst a odběhneme si do pačíku u hospody a uděláme pár fotek tam a když bude zima,tak se půjdeme ohřát a apak třeba znovu,ale jistí to hodně fotek na radnici
Odpovědět
mape: koukala jsem ti na ten novej dortík, dyť vypadá moc hezky a co víc i chuťně, tak to snad nebude taková změna ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no změna je život,vím jak od nich ty dorty chutnají jsou super a i další zákusky,akorát uděláme asi broskve,protože ta červená mi příde už moc, do žluté,oranžové a lososové a hlavně jsem slevila ze 6000 jsem na 3000, no super a dobrý bude a jak říkám ani šaty které mám jsem původně nechtěla,tak život je jedna velká změna ;-)
Odpovědět
no vidíš a je to, fakt je život změna,neuděláš nic. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dorazím až po šestý, tak mi držte fleka v kuřáckým rohu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neuděláš i v životě musíš občas ustoupit a přehodnotit situaci :-D ne,že bych ze svatby ustupovala,tu budu mít podle představ zatím,uvidíme realitu (oba otce)
Odpovědět
pepik: neboooj, ti bloknem židličku u popelníku :-D
Odpovědět
mape: neboj, se to určitě povede dle tvých představ 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem volala květinářsce kvůli kytkám na dort a do výrobny zda není problém udělat broskvový a donést si vlastní kytky........není v tom problém a zítra ho jdu vybrat a domluvit...HURÁ
Odpovědět
no 3x slááva, takže už to máš komplet?
Odpovědět
Profilova fotka
jo už asi ano tak dnes dorazím stopro mika:budu mít na sobě vestu buď žúžovou nebo černou,ale stopro budu mít dlouhou bílou šálu
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyyyy, to je pocasi hnus, o obede bylo tak super, to slunicko bylo nadherne a ted je z toho zase brecka, to je hnus...
Odpovědět
Profilova fotka
mape: já bílou bundu a ty bílou šálu, to se na tý zastávce určitě najdem ;-) už musim končit, jdu na aj, tak večer se uvidíme, zatím pápá :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?