Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
gejsa: nevěš hlavu, tak můžeš udělat to co Pajmou, nechat si vrátit zálohu, ale s tím aby ti dali v tom březnu vědět, nebo že si zavoláš a mezi tím si pro jistotu můžeš někde bloknout jiné místo. Můžeš ho měsíc předem zrušit nebo tak nějak, tak by to byla taky varianta
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vim, ale stejne, je to na palici, nechceme nikde na radnici, nebo na zamku, jako je treba Kozel, kde to jde jak na bezicim pasu. Uz jsem rozhosnuta, az prijdu domu, schvalne zavolam na Bykov, ze tam chci mit svatbu treba v srpnu a co mi reknou ted. Ale hodime rec o tom, kde jinde, treba i ta Dysina, s Pajmou jsme se o tom bavily. No uvidime k cemu dospejeme, ale vse budeme probirat az zitra vecer, dneska se jeste musim ucit, zitra po praci jdu na zkousku, takze jeste budu dolazovat nedostatky...
Odpovědět
gejsa: budu držet palce a určitě se dá najít spoustu míst, takže neboj, dobře to dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: Snad mas pravdu, ale proste se bojim toho, ze uz je pozde :-(((
Odpovědět
ale neboj, určitě se něco najde, hlavně aby se vám to líbilo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem akorat dovolala s zenskou na Bykove. Jedna mi dala cislo na druhou, ze u sebe nema papiry, ktere terminy jsou volne a kdyz jsem zavolala na to druhe cislo, co mi dala, tak ta zenska me zastavila v projevu a rekla, ze Bykov se od 3-7.3. predava jinemu pronajimateli a ze nevi co bude, ani s nima, ze proste mam zavolat primo ji v polovine brezna a ze ted lidem vraci zalohy a vsechno a ze to je spatne... bla,bla,bla,bla... a kdyz jsem chtela cislo primo na toho Helmuta, tak mi rekla, ze s nima vubec nekomunikuje, ze jim to oznamil minulej patek, a od te doby s nima je uplne mimo kontakt. Takze to je pase a ze to stejne vsechno zavisi na tom novym pronajimateli, o kterem samozrejme nikdo nic nevi. To je fakt v pr...
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa:tak to je fakt blbý,to je jednání,ještě,že se to nestalo týden před svatbou,asi by mi hráblo,kdyby to řekli mě a mít vše zajištěné a domluvené na ono místo a pak,to narychlo všechno organizovat jinak,to bych se asi po....... vztekem. dnes jsem se byla podívat na nějaké nové šaty do ap artu a líbili se mi tam bílá s růžovou jsou super,ale velké,no a 4.března jdu na poslední zkoušku a případně něco na šatech zabrat a pak 6.března si jdu,už pro šaty,protože paní jede na dovolenou,protože děcka mají prázniny od devátého,tak je budu mít doma týden(u maminy),ale je to dobré,protože potom 13v pátek vyzvedneme jem šaty pro malého v ladysu a mám o nějaký minuty více času na sebe resp.na maminu a další budu dělat nehty naštěstí,už jen malé úpravy pokud bude potřeba,,,,hlavně sebe..........jo a v sobotu jdu k holičce,uděláme změnu barevnou,tak snad se to povede,jen škoda,že to bude,až po našem srazíku,aby jste mi to zkritizovali 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mape: Tak to se mas :-) zavidim.... no tyde pred svatbou, to fakt nevim, co bych delala, to si ani nedovedu predstavit. Ted jsem koukala taky na tu Dysinu a asi si ji posychrujeme, jeste se domluvim s milackem. Ale at je neco v zaloze, porad doufam, ze vyjde Bykov... Jinak do AP Artu pujdu nekdy asi mesic pred svatbou na zkousku, ani jsem se nedomlouvala, kdyby tam mela saty jine, proste chci ty moje a hotovo :-) A to neboj, to my barvu zkritizujeme i tak, na fotkach a nebo spachame dalsi kavu, ale asi to uz nezvladneme pred Tvym velkym dnem, budes mit jine starosti, nez jit na kafe.
Odpovědět
Profilova fotka
no to asi ano,ale stále platí toho 20února,to bude asi moje poslední klidné a svobodné kafe,ale když to budu zvládat a budu ok,tak budu ráda,když to kafčo ještě nějaké zvládneme a teď můžete kritizovat akorát tak odrosty,už se fakt těším,až mi to všechno zamaskuje,nesnáším jak to odrůstá,pak dám úrčo foto
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mrkněte, jaký taky může být svatební tanec novomanželů ;-) http://www.youtube.com/watch?v=1zGRTo...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dost dobrý....a borcí, že tak dlouhý :-D
Odpovědět
mika: ten tanec je boží, ale už vidím jak přesvědčím mojí drahou polovičku, aby tohle se mnou předvedl :-D :-D :-D ale mám dojem, že bysme všechny dost pobavili :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jo jinak jestli chcete pobavit, tak vám popíšu dnešní návštěvu salonu Ladys :-D
Odpovědět
takže než si nás někdo všimnul, tak to docela trvalo a to upozorňuju, že tam nebyla ani noha. Pak paní ohodnotila mojí postavu, nejsem žádnej drobek, co si budem povídat. Ale to co následovalo, je vážně komedie. Paní vytáhla jedny šaty - s růžovou stuhou pod prsama a dlouuhou, k tomu sukne ala bonbonek. Bylo to na zip a samozřejme přes prsa jsem nezapla, paní mi doporučila že to stopro zapnem, ať nedejchám a kamarádka ať jí drží zip... představila jsem si jak jsem v tom upnutá na svatbě.. no nic, chybělo jim asi 8 čísel délky.. Další na mě neměli, takže mi ukázala fotku a že prý pro ně doběhne "naproti" jestli se mi jako líbí, inu odsouhlasila jsem a čekala slečená v kabince asi 10 minut, upozorňuju, že tam byla docela zima. Pak přinesla sice krásné šaty, velikosti 48, na rovinu neměla jsem do nich co dát a byli velké, prý uděláme sámeček a popustíme... no comment, prsa abych vycpávala nevím čím a měla bych je u brady :-D a poslední byli naprosto jedinečné, to není bonbonek ale přímo cukrouš, spadlá ramena, takové ty překlady ale sukně od pasu dolů jeden velke volán a ještě dole nějak zlatem vyšívané či co. Shrnu to jedním slovem, při odchodu jsem si mohla zpívat: Když se načančám, když se načančáááám :-D :-D au toho povikovat Babetka se píchla. Vážně to nemělo chybu. Ještě že jsme to brala s humorem. Kamarádka to nevydržela a odpadla ve vedlejší kabince.... Je to dlouhý popis, ale vážně to za to stálo :-D 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak uz zitra jdeme na kavicku, moooooc se tesim...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak ten klip se mi moc líbil, ale silně pochybuju, že bysme něco takovýho s přítelem předvedli, to už by musela být hodně veselá nálada :-D vladi: koukám teda, že to nemáš jednoduchý, radši kdyby to řekli rovnou, že na tvojí postavu nic nenajdou.... s tim přichytáváním zipu, to bylo dobrý :-D ;-) ale tak tohle ti nemusí trápit, přece jen máš jedny krásný jistý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jak rika mikanek, mne se Ty z Adiny taky moc libily, slusi Ti a jestli se v nich citis dobre, tak to je fajn :-) taky se jdu podivat na to video, jeste jsem ho nevidela.
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak az doma, tady mi to hlasi chybu, Helmuti pitomy, dalsi vec, co nam blokli, nesnasim jeeee...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčata :) musím jít něco dělat :)
Odpovědět
dobré ránko holky, já si z těch šatů nic neděláim, jak říkáte, jistí to ty z té Adiny, jsou nejlepší, takže honem do Prahy a zamluvit, aby mi je někdo nevyfouknul. V sobotu tam jeden na ten veletrh, tak uvidíme,třeba to stihnu.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: fakt vyrazite na veleterh, jo? taky jsme o nem dost premysleli, ale bude tam desne lidi, tak na to prdime, ale mozna tam treba sezenes medi a ja Ti budu zavidet... 8-)
Odpovědět
jj, projdem to tam a uvidíme, třeba na něco narazíme. Uděláme si prostě jednodenní výlet 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasne, a hlavne taky zamluvis ty satky, tak to bude v pohode.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,tak jsem dnes byla na matrice a potvrdila jsem termín naší svatby a objednala jsem dort na Kladně,mám ho v albíčku bílý čtyři patra a jsou na něm živé kytky, cena katastrofa,ale domácí výroba se jim moc nepovedla,tak to nechci rizkovat,že to dopadne stejně i na svatební den
Odpovědět
mape: dort vypadá moc pěkně a živé kytky mhhh 8-) jinak jak máš ten vedle, tak ten jsem si nechala kalkulovat od pekařky já, tak uvidíme jestli vyjde nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem si ho právě nechala udělat od známé,ale nic moc a teď doma poslouchám,že jsem blázen takové peníze za dort,tak mamce ještě v práci doporučili jednu cukrárnu,tak tam cinkne a dám vědět jak jsme dopadli tam,dokud nezaplatí v Kladně zálohu,tak je to pohoda,ještě se můžu rozhodovat,vybrala jsem si,že musí být bílý a to tady moc nedělají,je spíš slonová kost,protože ho dělají z marcipánu a ne z mandlové hmoty
Odpovědět
Profilova fotka
tak v té ckrárně by dort 40porcí vyšel do tří tisíc,ale pokud chci bílý,tak ho potahují nějakou hmotou,která nemá žádnou chuť............já už fakt nevím
Odpovědět
a zkoušela jsi Prácheňskou cukrárku, je sice ve Strakonicích,ale přivezou ti ho kam chceš
Odpovědět
Profilova fotka
no právě to je ona,bez chutě
Odpovědět
aha, tak to nevím :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?