Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa:tyjo to čučim,jsou to noviny,ale na hlavu,to by se z toho člověk picnul,bych třeba zkusila alespoň tu radnici jen zabukovat,kdyby náhodou,papíry tam pak neseš 14dní před obřadem a projistotu se mrknout po nějaké té restauračce, vím,že to nebude venku,ale mít nějakou tu jistotu. Držím palce,bude to ok.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: to je mi líto.....je fakt, že já bych se taky bála cen a novýho kuchaře :-( a co ten hotel u pramenů, tak by to šlo s obřadem. já ti můžu nehtařku doporučit výbornou, nádherně zdobí, je hrozná hračička, pošlo číslo do IP, nedavno stěhovala provozovnu, tak ani nevím jestli nehejbala s cenama, ale měla za 550 nový...fakt stojí za to.
Odpovědět
Profilova fotka
já se vůbec v cenách nevyznám, protože jsem na nehty taky šla v pátek poprvé, ale nechala jsem tam i s ozdobičkama 450,- a s nehtíkama jsem spokojená, prý někde můžou být nehty hrbolaté, ale já je mám krásně hlaďounký...no ale taky uvidim, jak mi takhle hezký vydrží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavně jde o to aby držely, já na pohled byla spokojená všude, ale za 14 dní lítali :-( Ivanka se nebojí ničeho, měla sem i maskáčový (z gelu ne z laku) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko. no právě, jsem zvědavá, jak mi dlouho vydrží... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano. holky, to je pocasi, co? a to jsme si vsichni tady rikali, ze uz bude hezky... Brrrr pepik; Diky moc za kontakt. Ted pockam, jak se veci budou mit a pak bych ji pripadne zavolala. V praci nam dali nove benefity a jsou tam prave i gelovy nehty, no a mame je za 300,- je to nekde v drevene ulici, ale nevim, jak to tam funguje a tak. No tak uvidime... Zensky ve ctvrtek se na vas moc tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím???!!!Jdu volat!
Odpovědět
dobré ránko, koukám, že zima se nám přeci jenom vrátila. Jsem ráno jenom zírala. Holky dneska jdu prubnout Ladys, jestli tam neobjevím nějaký zázrak, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi; tak se pak pochlub :-) pajmou: To jsem zvedava, co Ti reknou...
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,tak to jsem teda dneska čučela ráno,kolikl napadlo sněhu......včera mi přítel rekl,že kamarád i babi četli někde v novinách,že na konci února má být ještě mínus deset přes den a v noci mínus šestnáct,no tak to jsem zvědavá jaký bude ten den D.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty blaho, tak to bude pekna kosa, bleeeee. a mape, neboj, dobre to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mape neboj nezmrznete, hřeje tě přeci láska :-) gejša: obřad venku nabízí Hotel CD. Mají pěknou zahradu a zahradní restauraci. Velkej sál i novomanželské apartmá. Jinak už aby byl čtvrtek.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj, taky mi to počasí vyrazilo dech. fuj, a to zrovna dneska musím do tý zimy :-S ...(jdu ke kartářce)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pepi,tak na to bych se vyprdla a zůstala zalezlá pod peřinou.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak pojedu vyhřátým autem přistaveným přímo před barák, tak to nebude tak hrozný.
Odpovědět
holky zamluvím to teda v té kavárně na půl šestou, dám to na moje jméno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolik nás vlastně bude, kolem 10?
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi jasně, jako minule.
Odpovědět
Profilova fotka
Budou mít tak velkej stůl?
Odpovědět
no já jsem počítala, že cca 10 míst, a kdyžtak k tomu většímu přidají menší a bude to, myslím, že tržbu jim uděláme, takže se budou snažit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pepi to auto beru, nám tady teď vylezlo sluníčko a tak krásně hřeje, asi vyrazím na procházku s pesanem. Ať se proběhne a není jen u baráku.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo když budu mít odvoz tak se rozšoupnem, Mape to má za pár.
Odpovědět
to je pravda, Mape už se to blíží.... :-D za chvíli z ní bude vdaná panička ;-) ten odvoz by nebyl špatnej, podle toho jak se zdržíme by mě mohla vyzvednout drahá polovička až pojede z práce 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Copak když se domluvíme a půjdem se na tu krásu v březnu podívat?
Odpovědět
jo to by nebylo špatné, to omrknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se čtvrtkem taky počítám, ale jak se domluvíme na srazu. venku nebo vevnitř??
Odpovědět
Profilova fotka
No zatim tam nic nemam, tak by se to mohlo omrknout a podrbat o tom potom :-)))
Odpovědět
mika: určitě uvnitř, ať nepostáváme venku jak hejno slepic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale tak já jsem s váma ještě nebyla, tak nevim, jestli vás tam všechny poznám. tak moje foto snad víte, tak když tak tam na mě budete muset mávat, abych věděla, kam mám jít ;-) i když asi větší osazenstvo jako budeme my tam asi nebude... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: to ja jdu take poprve plna ocekavani :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?