Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, takovou drbárnu si nenechám ujít :-) stejně by s ženichama probírtali sport :-)
Odpovědět
super, tak to je paráda,ještě musíme zjistit, jestli dorazí i Mape a Komtesa :-)
Odpovědět
si nechám celý večer volno abych se nemusela nikam hnát a bude to paráda, minule jsem to měla nějak překombinovaný a bylo toho dost, jsem jaksi taksi dorazila doma asi v jednu nebo tak nějak :-N
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa prece psala, ze se pokusi aby ji to vyslo, ne? ale mape nereagovala.
Odpovědět
mám dojem že i Mape psala, že se pokusí nějak dorazit, tak uvidíme ;-) čím víc tím líp, snad nezapomenu a vezmu i foťáček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to by bylo super, musi se nas sejit co nejvice :-))) ja uz se tak tesim an vikend, jenze to tak desne rychle utece, ach jo.
Odpovědět
to mi povídej, včera jsme dotáhli novou telku a ještě jsem si koupila domácí pekárnu, tak budem o víkendu testovat atd, takže než se otočím je neděle a zase do roboty, ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
novou telku? to ja chci kupovat v breznu, snad bude nejaka levna a pekna :-) Tak hlavne aby vsechno dobre fungovalo :-)
Odpovědět
drahá polovička se bude snažit, tak doufám že jo :-D zrovna přemýšlím, že zdrhnu z práce dřív, se mi nich nechce...
Odpovědět
Profilova fotka
je, to ja pujdu za pul hodky a at mi vsichni tady vlezou na zada :-D
Odpovědět
se máš, já se pokusím vypadnout ve čtyři, aspon o půl hodku dřív :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vzdyt tady taky smrdim od 7, brrrrrr. a jakou jste koupili tu telku a kde?
Odpovědět
Článek se načítá
my jí nekoupili,ale dostali od táty, máme panasonica, uhlopříčka asi 108 cm mám dojem
Odpovědět
Profilova fotka
acha, ja chtela chytit inspiraci, kde co maji :-)
Odpovědět
jo tak to promiň, jsme k tomu přišli jak slepí k houslím :-) ale je to fajn
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je dobre :-) tak to musite poradne ozkouset... a o pekarne pak podat info, me od ni zrazovali... a to jsem ji tak chtela.
Odpovědět
Neboj, o víkendu vyzkouším a podám info jak maká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak to mate s hudbou? Co si nechate hrat pri obradu a nebo to nechate na klasice???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zrovna poslouchám muziku na youtube a vyhledala jsem si k některým i noty na mojenoty,jdeme 14.2. na radnici za varhaníkem,který nám bude hrát a tam mu musíme ty noty předat,ale možná některé bude mít jinak ten čtvrtek mám zaznamenaný a budu se snažit dorazit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda děvčata, tak jaký konečný časový termín a místo?Prosím adresu.
Odpovědět
Nazdárek holky, muziku jsme moc nepřemýšleli, ale asi klasický svatební pochod, i když já bych moc chtěla aby tam zazněl aspon kousek z Once upon a time, je to prostě nádherná muzika.. ještě to budem probírat s drahou polovičkou, tak se uvidí jo a taky by mě zajímal časový termín - datum je jasnej a teď co dál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,já počítám ve čtvrtek půl šeštá kafe Faschion v Sedláčkovce, OK?
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: je to sedláčkova 16 :-)
Odpovědět
bezva, počítám s tím a dorazím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK těším se, vezmu sebou ještě jednu nevěstu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to jsem rada, ze to takhle dopadlo, ze jsme se domluvily, taky asi prijdu ve 2 :-)
Odpovědět
nazdárek, koukám, že se nás tentokrát sejde zase dost co ;-) to je super gejsa: taky vezemeš další nevěstu :-)
Odpovědět
kolik nás cca bude??? gejsa 2x Pajmou 2x Mikanek Vladi Mapemo Komtesa Pepik Kdopak ještě???? Já jenom, že bysme měli kdyžtak zamluvit nějaký stůl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, ma svatbu v srpnu :-) a vzdy to tady ctre, inspiruje se, ale nic nenapise, a to ji vzdy rikam, at alespon pozdravi :-D jak jinak maka pekarnicka a telka je pohoda, co? Ja akorat hledam cokoladovou fontanu na svatbu, ale je to vse tak desne drahy, ach jo. A kdyz najdu levnou, tak minimalnmi odber je 8 ks, tak to fakt nehrozi :-D Vezmes si ten stul zamluvit zase na starosti? a kde je to spodni pradlo jak jsi si kupovala ty kalhotky? se tam zajdu podivat pred nasi slezinou.
Odpovědět
gejsa: Pekarnička super, jsem nakoupila hned krabice s chlebem na pečení a paráda, stojí to za to. Voňavej měkoučkej chlebík. A telka ani nemluvím, i když jsme museli trochu přestěhovat obývák, ale je to paráda, sice je těžká jak prase, ale za to koukáníčko to stojí 8-) A spodní prádlo je na rohu Rossveltovky a náměstí, hned na rohu. Kavárnu klíďo zamluvím, ještě ale počkám, jestli se někdo ozve, abych to vzala na správnej počet :-D je nás čím dál tím víc, to je paráda. Si musím napsat, abych vzala foťák
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?