Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cau zensky, co rikate na to zajit pristi ctvrtek na kavu??? :-)
Odpovědět
Dobré ránko, mika: neboj, měli tam toho ještě dost takže myslím, že do výplaty to vydrží, já si koupila krásný kalhotky - vepředu taková ta pružná látka s lycrou, vzadu mám krajku a je to lemovaný saténovou stužkou a na ní malilinkatý růžičky, no prostě bomba, jsem se do nich zamilovala :-D quanny: teda holka nemáš to jednoduchý, bych ti ráda pomohla, ale moje fránina i dávno kaput, a to jsem si udělala všechny zkoušky na Alianci a teď sotva promluvím :-| ach jo je to peklo, ale nenašel by se někdo z nějaký jazykovky???? dát si inzerát. gejsa: nazdárek, mě je to jedno, a čtvrtek mám snad i volnej, teda myslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám novou nevěstu, jsem taky pro čtvrtek.Máte už nějaké oblíbené místo?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek holky:já nevím jak ve čtvrtek snad půjdu,ale pokuď bych mohla vás poprosit neuděláme to 20 v pátek??? to budu mít něco jako rozlučku,jdou se mnou jen tři holky a chceme jít jen na kávu a pak možná bowling. Co vy na to, já teď nesmím moc nikde drajdat kvůli těm neštovicím
Odpovědět
Profilova fotka
mne se patek moc nehodi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je blbý,no zkusím to nějak udělat,ale toho 20 platí zatím na 99%
Odpovědět
Profilova fotka
holky, čtvrtek se mi moc nehodí, občas chodím na spinning, ale tak kvůli vám to odložím, abysme mohli pořádně podrbat ;-) mape: 20. zatím nic nemám...
Odpovědět
holky, 20 nemůžu, neteř má maturák a musím tam jet, mají to v Mostě, takže jí tu ještě vyzvedávám šaty atd. To mi neprojde abych nejela. A ten čtvrtek myslíte příští nebo až ten další 19??? já v tom mám nějaký chaos
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky,no nedá se nic dělat,ale kdo bude mít čas,tak s ním budu počítat a ve čt kolikátého, já se zkusím utrhnout
Odpovědět
Profilova fotka
myslela jsem tim ctvrtek 12 :-) jsem to blbe napsala, omlouvam se.
Odpovědět
tak to jsem free, takže když se domluvíme, tak můžu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mě je to jedno, nemám v plánu nic ani na jeden termín.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak to je super, to se musime domluvit :-)
Odpovědět
bezva, tak já si to předběžně bloknu, abych pak nekoukala, jako tele na nový vrata, že tam mám něco jinýho ;-) a kdepak a od kolika? Od pěti většinou stíhám.
Odpovědět
Profilova fotka
NO je to na vas, jestli chcete do te vasi overene, tak to neva. 5 by v pohode sla, delam do pul 4, tak se kdyztak pujdu podivat po kramech :-)
Odpovědět
Mě je to celkem jedno, spíš ať si řeknou holky, jestli stíhají. Klidně to může být i dýl 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přizpůsobim, holt nebudu pracovat :) Která je ověřená?
Odpovědět
Profilova fotka
Ten čtvrtek děfčata bych snad mohla :-) :-) když se tedy nic nezvencne f práci.
Odpovědět
dobré ránko, takže koukám, že ten čtvrtek klapne jo 8-) tak to je paráda
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no to by bylo super :-) Snad se nic zavratneho nestane, abych nemohla jit. Ale budu se to maximalne snazit zaridit. Takze uz ted se tesim. A kam zajdeme???
Odpovědět
Záleží co si chceme dát, určitě bych to zase udělala někde v centru, můžem jít do tý kavárny kde jsme byli minule, je to tam hezký a nebo pak nějakou hospůdku, jako je třeba Švejk. Jinak přemýšlím a nevím, nebo je ještě moc hezký Simsalabim na Americký, akorát dole v restauraci není signál.. Ale je to tam super. A jinak nevím... Nebo je nádherný posezení ve Sky baru, nahoře v mrakodrapu. takže co, kde by se vám líbilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heh, tak to bych jen vyjela vytahem o par pater vyse, kdyby to bylo ve Sky baru :-D no jak chcete vy, jestli nekdo bude chtit jist, nebo jestli jen na kavu, ja si urco dam vinko, takze na me to nezalezi, to mi daji vsude. Simsalabim asi bych vynechala, to jedine kdybychom sly na jidlo. Ale prizpusobim se.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak mám počítat s příštím čtvrtkem na to kafčo? já bych zašla někam do kavárničky, i když vínko bych si taky dala... tak něco vymyslete ;-)
Odpovědět
hlasuju taky pro vínko a kávičku a vodičku a cigaretku, pak budu spokojená jako želva :-D :-N :-D, tak co tu kavárnu co jsme byli minule, Atrium v Sedláčkovce?
Odpovědět
Profilova fotka
Sedláčkovka by byla fajn....
Odpovědět
Profilova fotka
Ale vinko nam daji i v kavarnicce, to je v pohode :-) ja myslela, ze to bylo Fashion, tak mi jen napiste, kde to je a ja si to najdu na mape a dorazim. Heh, ja se s vama jeste nevidela, tak jsem desne zvedava :-)
Odpovědět
kurna máte pravdu holky, se mi to pořád plete :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to bylo fesion kafé :-N
Odpovědět
Jooooo, jsem se hned opravila :-D :-D :-D to víte hlava mapa
Odpovědět
tak se sejdem zase tam? A někdy kolem té páté půl šesté? Pepik: jak je? dorazíš taky? Jinak jsem to říkala doma drahé polovičce, tak prohlásil, že to není fér a že by se měl sházet s ženichama :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?