Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si rikam, ze tu je mrtvo. Vladi: jak Ti je? mape: Jeste jsem ji nevolala, poradne se chci domluvit, jak to bude na Bykove s vyzdobou a tak a pak taky s milackem, kolik jich budeme chtit a tak. Ale urcite ji zavolam a beru. Teda, jeste ze Te mam, kapelu mam od Tebe a ted jeste kyti. Jsi zlata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nono,ještě začnu červenat 8-) a ještě potřebuješ něco zařídit a doporučit,ptej se já už to mám zaplať pánbůh hotové a jen si budu teď užívat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mape: No asi to nejdulezitejsi mame, na dort se chci zajit podivat do Crystalu, delali tam ten co mam v galerce a ten chceme. Nebo alespon podobny. No a prstynky musime obehat, to zkusime i svatebni salony, tam budou levnejsi. No a pak jeste oznameni, nevime jake, na vlastni navrh neni moc cas a ani nemame predstavu, tak pak na tisk budu potrebovat radu, na nejake levne. Ale to jste tady psali nekde na Doubravce, ne? Jo uz vim, chceme nechavat delat sklenicky, se jmenem a datem, aby meli na pamatku hoste, tak se divam po cenach, tak jestli nahodou nekoho neznas. Cokoladky necham pres net. A to bude asi vse :-)
Odpovědět
Profilova fotka
skleničky když si koupíš tak dělá Andrejka na Roudné Malická ulice Je to Studio Šestka,ta pískuje, oznámko ADAPT na Doubravce, prstýnky dle obrázku a super ceny Fischer u Kauflandu, prstýnky které jsme chtěli(nemám je v albu) tak normál 13000 při té šířce kterou chceme a u nich 9000 dort jsem si chtěla nechat udělat také na borech,ale když jsem jim přinesla obrázek minulý týden,tak mi řekli,že nemějí marcipánovou hmotu a neví jestli jim do 10.3. příijde a neví kolik by stál a bla bla bla,prostě jsou líný a nechtělo se jim do toho
Odpovědět
ahoj holky, gejsa: jsem totál mrtvola, chřipka mě zkolila jak nejvíc mohla a to mám zítra oslavu narozek ;-( no snad to bude ok a aspoň chvíli si to užiju. jo a na kolik tě vyšli čokoládičky? taky jsem o nich uvažovala. jak vás tak sleduju, musím začít taky zamlouvat, jak dlouho dopředu musí být kytky? já jsme myslela, že když je v květnu zamluvím na srpen, tak to bude ok, nebo myslíte, že to je pozdě? Jo holky a nebudete někdo objednávat bryndák? že bych si ho pak od vás jako koupila nebo půjčila. Je zbytečný objednávat novej, nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Kdy to máte na tom Býkově?
Odpovědět
Tak jsem se domluvila s Fotosvětem (naproti Komornímu divadlu) a příští týden se sejdem ohledně focení a natáčení svatby :-) tak máme aspoň zase malý pokrok 8-) Když to tak vezmu, tak máme datum, místo, čas, hostinu, teď bude fotograf, takže si zamluvím šatky, miláček oblek no a máme to skoro všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to jsem si říkala také, že mám to a to a je to skoro vše a pak jsem zjistila,že nemám v podstatě vůbec nic,ale teď po novém roce jsem to opět rozjela a teď můžů říct mám vše,už dokupuji jen takové ty kravinky, co si myslím,že nejsou potřeba,ale líbí se mi tak si je objednávám, dnes jsem např.objednala malé saténové lososové růžičky, které budeme lepit na výslužkové krabičky, no jsou tak důležité?????????? prostě se mi líbili :-D
Odpovědět
mape: chápu a je mi jasný, že jsem lenoch a že budu všechno shánět na poslední chvíli, ale zatím se udržuju v klidu, že času dost 8-) šak ono to na mě taky přijde. Ted jsem zrovna brouzdala po webu a musíme se domluvit na ty bublifuky, ať už je objednáme :-) takže holky ještě jednou konečnou verzi bublifuků, já jsem kolem 20 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
když budete mít navíc tak já 10, snad se za rok neskazí :-) já sem slyšela chválu na cukrárnu beruška na slovanech (ulice proti bazénu, prej podle obrázku, chuťově super a klidně každý patro jinou chuť
Odpovědět
ok, tak to jsme cca na 30 bublifucích, takže dámy kdo dál 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja kolem 15 ks :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj děvčata, dneska jsem se sem dostala až teď, sem grogy, zajeli jsme si dneska na hory..... ale lyžování supr :-) tak včerejší schůzka s kameramanem p. Vaňkem dopadla výborně, je to sympaťák, tak snad i práce od něj bude pěkná ;-) můžu doporučit a pokud budete chtít, kontakt napsat do IP...
Odpovědět
takže zvyšujeme kusy a jsme na 45 bublifucích :-D ještě někdo se přidá???
Odpovědět
dobré rááánko, holky mám dotázek, objevila jsem tady na bazarku úžasnej závoj, je 165 cm dlouhý, dvouvrstvý a lemovaný takovou to satenovou paspulkou, či co to je. Myslíte že by se hodil k těm šatům z Adiny??? Mě se strsšně moc líbí ten delší... Co vy na to? Při téhle dýlce bych ho měla cca do půlky lejtek ;-)
Odpovědět
stáhla jsem fotku od slečny z inzerátu, tak mrkněte do alba, co si o tom myslíte.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo těžko řícz, takovou představivost nemá, :-(
Odpovědět
no právě, já si taky nejsem jistá, ale moc se mi líbí :-N
Odpovědět
ahojky, mohu se taky přidat do vaší diskuze??Svatbu budeme mít 27.6. 09 na zámku Kozel ... Ráda bych si s vámi objednala bublifuky 5ks děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ženský vladi: já bych to nerizkovala a asi když uý závoj, tak krátký(na záda)yba zakryl jen to holé místo na zádech ale jde o tebe na tobě také záleží. vítám novou nevěstu
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky ráno nastupuju, tak na mě v úterý myslete a Jirka pak dá vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: budeme držet palce,ať už to máš za sebou a jsi konečně v pohodě a můžeš konečně v klidu plánovat paaaaaa
Odpovědět
ahoj andrej, konečně ses přidala, tak si představ, že kamarádka bude mít ty tvoje šaty týden předtím ;-) jinak já už tu dlouho nebyla, takže mám zamluvené šaty, máme hudbu a mám bižu :-D
Odpovědět
pepik: držím všechny palce ať to dopadne dobře. Budem čekat na zprávy,paaa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dík
Odpovědět
ahoj skafandrik, jj už jsem se konečně přidala k vám :-). a kde to má ta tvoje kámoška?Doufám, že mi je nezničí :-)! A jaké máš ty šatičky a odkud nakonec??
Odpovědět
aji, já mam ty v albu, jsou z ladys, ona je nezničí, budu ti je hlídat :-D
Odpovědět
sluší ti a taky jsem si je zkoušela :-) A kde to má tvoje kámoška?
Odpovědět
ip
Odpovědět
ok :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?