Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
hudba na obřad- zrovna řešíme, nabídka pana varhaníka je tragická, ale jsem s ním domluvená, že je schopen se něco nvého naučit, takže nástup bych úplně nejradši vyřešila tak, že usazení hostů a příchod ostatních by byl na Pachabela a já pak na Mendelsohna, pak řešíme i ty osttaní písničky - musí jich být na obřad 3-5 podle délky no a mě zajímá jiná věc, ze který jsem včera stresovala - jak budete dělat rozvoz hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
rozvoz asi nebudem řešit, domluvíme se s kámošem pro sichr, ale většina lidí stejně pojede domů, tak nebude pít a kdyžtak to vidím na taxíky.
Odpovědět
Profilova fotka
tady je ten Bach http://au.youtube.com/watch?v=qOVwokQ...
Odpovědět
my ho asi taky řešit nebudeme, svatba je v centru, takže je to všude blízko :-D pouze se domluvým se známým taxikářem, aby byl po ruce. Hlavně až třeba pojedou domů rodiče, babi tak těm ho zaplatíme, ale jinak ne. Kamarádi si dojdou na socku nebo si objednají taxi.. to je na nich
Odpovědět
pepik: ten Bach je božskej
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, zbytečný výdaje navíc...kdybych slavila narozky, tak se o dopravu taky nestarám :-)
Odpovědět
děkuju za odkaz, teď ještě abych je tam našla ;-)
Odpovědět
asi jsme slepá, ale já tam ty medvídky nenašla :-S
Odpovědět
Profilova fotka
sorry sem se překlepla, hodím ti správnou
Odpovědět
aha ;-) už jsem si říkala, že jsem tak blbá, že je tam nevidím :-D
Odpovědět
jo tak to jsou přesně oni, mi tak napadlo, že když nejsou spojeni, tak co kdyby na cestu tam měl každej svýho a na cestu zpět by se dali dohromady??? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrej nápad, tak někoho zaúkoluj :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no bych mohla zneužít bráchovo přítelkyni :-) ta by to určo zvládla :-) jenom mě to tak napadlo, že to je hezký a zaplácla bych dvě mouchy jednou ranou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek ženský,tak já se snad v pátek ukážu,myslím,že kytky nebodou na dlouho,má mojí fotku šatů,takže už to bude snad jen výběr.....doufám,že vás najdu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tu kavicku vam tak zavidim...... vladi: ja taky chci ty medvidky :-0 odkud je tedy budes objednavat? Moc se mi libi....
Odpovědět
holky, já vezmu na to kafe i kamarádku, má svatbu v červnu ;-)
Odpovědět
mape: určitě nás najdeš, jestli potřebuješ a nevíš kde to je, tak mi dej echo ,kdyžtak ti na mě hodím mobil do IP, abych tě mohla navigovat ;-) a aspon nám hned dodáš info co a jak kytky gejsa: vážně to nestíháš ani na rychlý kafíčko? skafa: tak to je super, čím víc tím líp ženský něco mi říká, že až se tam všechny sejdem a spustíme tak to bude mela :-D x-) :-D aby nás tam rozdejchali
Odpovědět
tak supr, díky
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ee, prijde nam plynar, takze vubec nestiham. To stehovani me znici :-( porad je tam co delat.
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, děvčata, vy jste se včera teda rozjeli :-D mrzí mi, že kafčo s váma mi nevyjde, ale zrovna na 18 hod jsme domluvený na schůzce na domluvu hostiny, tak snad to kafčo bude ještě jedno před dubnem ;-) tak jsem včera vyrazila na konečný výběr šatů a v sadech mi řekli, že ty mý šatky mají v Klatovech, ale že mi je přivezou. no teda to je zase zdržování, ale vybírám mezi šampaň a ta slečna ze salonu mi řekla, že by mi je ušili v bílým =-) řekla, že by to bylo za stejnou cenu, ale to se mi teda moc věřit nechce, ale hlavně, že by to trvalo měsíc, což bych teda měla nervíky, aby to stihli... :-N přece jen mi přijde, že duben už se nějak rychle blíží. jo a byla jsem se ptát v cukrárně U Marka na výslušky, a tam nám řekli, že je dávají do krabic a že to na tu krabici vychází cca 200kč. dort je dle váhy, ale cena mi přišla nějak malá, řekli mi 1000Kč, tak nevim, jestli je možný se do toho vejít... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ten je asi hodně mini, já od nich měla dort pro prcka za 500 a byl tak 20x15
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky myslím, že by byl hodně malinkej. když bych chtěla minimálně 2 patra, tak by to bylo určitě nad 2 tis.
Odpovědět
nazdárek, holky vy vstáváte tak brzo nebo tak brzo děláte??? jsem v půl sedmý byla ještě mrtvola :-D mikanek: prosím tě moc by mě zajímalo jak ty výslužky - to jako že si vybereš a oni to tam nějak nabalí ?? já pořád nevím kde je udělat a stačili by nějaké menší výslužky, dyk na svatbě toho bude dost ... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: to já už jsem v práci po 6 hod.... k těm výsluškám mi řekli, že to zabalí do krabice, dávají tam prý dospod velký koláč a pak tam ještě svatební koláčky a nějaký ty mini zákusky... ta krabice mi přišla docela velká, já se asi inspiruju svatbou kamarádky, ta cukroví dala na tácek a zabalila do celofánu a pak k tomu dala mašličku. si myslím, že to musí stačit :-D třeba do tý krabice bych dávala výslušku jen do velký rodiny. určitě pro páry bych řešila ty menší...
Odpovědět
Profilova fotka
já vypravuju malýho do školky, a pak to jdu ještě dospat, většinou do 11 :-) no c tom celofánu to určitě bude vypadat líp a ještě ušetříš :-D myslím si, že velký koláče je zbytečný tam dávat a ty zákusky pak od nich sou zapatlaný. taky asi uděláme výslužky jen malý.
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: to mi taky napadlo, že když na dně bude velký koláč, tak zbytek cukroví se do něho obtiskne. tak to hold nechám třeba na jeden kousek koláče a zbytek cukroví tam nějak nakombinovat ...
Odpovědět
pepik: tak to tichá závist, bych taky spala, ale nějak musím do osmi dorazit do kanclu... a to si stěžuju, že vstávám brzo, když vidím, jak mikanek maka od šesti ... fuj, brr, bleee 8-) holky a s těma výslužkama máte pravdu.. stačí menší a do celofánu, bez velkýho koláče, bych to nějak neřešila, přeci to není o tom co dostanou domů ne? nají se na svatbě dost a dost. Jenom nevím, jestli ro rozchodí moje mami - ta má představu s koláčem a plná krabice :-| v tom horku se to stejně rozteče než to donesou domu.... Tak ženský a zítra nezapomeňte, v půl šesté fashion café v Sedláčkovce... řekla bych že se poznáme nebo ne, každá bude mít jako poznávací znamení něco svatebního co :-D ať je nějaká sranda ;-) budu se snažit tam být přesně v půl, jistí to bílej dlouhej kabát a bílej svetr... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: já můžu taky chodit až na 8, ale když se mi to zase pěkně nastřádá, tak můžu jít domů už v půl 2, to mi to pak za to stojí. hlavně před 8 už jsou narvaný tramvaje školáků, tak tomu se vyhýbám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako že bych na sebe navlíkla šperky? :-D
Odpovědět
mika: tak to chápu, já dřív nemůžu, takže se narvaným sockám stejně nevyhnu :-| máš výhodu, že jdeš domů tak brzo pepik: no jasně :-D hoď je na sebe a bude to, a jestli máte některá už závoj tak si ho taky vemte, to by bylo, aby si nemysleli, že jsme se zbláznili :-D x-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?